Amelia - en to ca translation catalogue (3487 entries)

en:  (Incl. Tax)
ca:  (Inclòs Impost)

en: "Book now" Button Type
ca: Tipus de botó &quot;Reserva ara&quot;

en: "Go back" Button Type
ca: Tipus de botó &quot;Torna enrere&quot;

en: "I'm not a robot" checkbox
ca: Casella de selecció “No sóc un robot”

en: "Paying now" Button Type
ca: Botons de ràdio

en: "Payment Method" View
ca: “Mètode de pagament” Veure

en: # of Hours in appointment
ca: # hores en cites

en: # of appointments
ca: # de cites

en: # of bookings
ca: Nombre de reserves

en: 'Back' button style
ca: Estil del botó &quot;Enrere&quot;

en: 'Book another' button style
ca: Estil de botó &quot;Reserva&#39;n un altre&quot;

en: 'Book now' button style
ca: Estil de botó &quot;Reserva ara&quot;

en: 'Book' button style
ca: Estil de botó &quot;Llibre&quot;

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
ca: 'Data i hora de reserva' estableix el límit en funció de quan es fa la reserva, independentment de la data de cita. 'Data i hora de nomenament' estableix el límit en funció de la pròpia cita programada.

en: 'Bringing anyone with you' popup
ca: Finestra emergent &quot;Portes algú amb tu&quot;

en: 'Cancel' button style
ca: Estil del botó &quot;Cancel·la&quot;

en: 'Change password' button style
ca: Estil del botó &quot;Canvia la contrasenya&quot;

en: 'Close' button style
ca: Estil del botó &quot;Tanca&quot;

en: 'Confirm' button style
ca: Estil del botó &quot;Confirma&quot;

en: 'Continue' button style
ca: Estil del botó &quot;Continua&quot;

en: 'Customer panel' button style
ca: Estil del botó &quot;Panell de clients&quot;

en: 'Delete' button style
ca: Estil del botó «Suprimeix»

en: 'Filter' button style
ca: Estil del botó &#39;Filtre&#39;

en: 'Finish' button style
ca: Estil del botó &quot;Finalitzar&quot;

en: 'Join waiting list' button style
ca: Estil de botó &quot;Uneix-te a la llista d&#39;espera&quot;

en: 'Learn more' button
ca: Botó &quot;Més informació&quot;

en: 'Learn more' button style
ca: Estil de botó &quot;Més informació&quot;

en: 'New Event' button style
ca: Estil del botó &quot;Nou esdeveniment&quot;

en: 'New appointment' button style
ca: Estil del botó &quot;Nova cita&quot;

en: 'Read more' button style
ca: Estil de botó &quot;Llegeix més&quot;

en: 'Save changes' button style
ca: Estil del botó &quot;Desa els canvis&quot;

en: 'Scan e-ticket' button
ca: Botó &quot;Escaneja el bitllet electrònic&quot;

en: 'Send' button style
ca: Estil del botó &quot;Envia&quot;

en: 'Set password' button style
ca: Estil del botó &quot;Defineix la contrasenya&quot;

en: 'Sign in' button style
ca: Estil del botó &quot;Iniciar sessió&quot;

en: 'View employee' button style
ca: Estil del botó &quot;Veure empleat&quot;

en: 'View in package' button
ca: Botó &quot;Veure al paquet&quot;

en: (+ Woo Tax)
ca: (+ Impost Woo)

en: (Paying now)
ca: Pagar ara

en: +more
ca: Nou paquet

en: +{count} more
ca: + {count} més

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: 1 year
ca: 1 any

en: 1/1 width
ca: 1/1 d&#39;amplada

en: 1/2 width
ca: 1/2 amplada

en: 10h
ca: 10 h

en: 10min
ca: 10 minuts

en: 11h
ca: 11 h

en: 12h
ca: 12 h

en: 12min
ca: 12 minuts

en: 15min
ca: 15 minuts

en: 1h
ca: 1 h

en: 1h 30min
ca: 1 h 30 min

en: 1min
ca: 1 minut

en: 2 days
ca: 2 dies

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: 2 years
ca: 2 anys

en: 20min
ca: 20 minuts

en: 2h
ca: 2 hores

en: 2min
ca: 2 minuts

en: 3 days
ca: 3 dies

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 3 weeks
ca: 3 setmanes

en: 3 years
ca: 3 anys

en: 30min
ca: 30 minuts

en: 3h
ca: 3 hores

en: 4 days
ca: 4 dies

en: 4 weeks
ca: 4 setmanes

en: 45min
ca: 45 minuts

en: 4h
ca: 4 hores

en: 5 days
ca: 5 dies

en: 5min
ca: 5 minuts

en: 6 days
ca: 6 dies

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 6h
ca: 6 hores

en: 8h
ca: 8 hores

en: 9h
ca: 9 h

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
ca: <p>El plugin <strong>Amelia</strong> requereix la versió 5.5 de PHP o superior.</p>

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
ca: Es calcula un dipòsit percentual en funció del preu total de la reserva. Una quantitat fixa es pot multiplicar pel nombre de persones o aplicar com una única quantitat total.

en: A server error occurred. Please try again later.
ca: S'ha produït un error del servidor. Si us plau, torneu-ho a provar més tard.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
ca: Una única reserva pot incloure diversos assistents (spots).

en: AM - Booking view
ca: AM - Vista de reserva

en: AM - Catalog Booking
ca: Amelia - Vista de catàleg

en: AM - Catalog view
ca: AM - Vista catàleg

en: AM - Customer Panel
ca: AM - Panell de clients

en: AM - Employee Panel
ca: AM - Panell d'empleats

en: AM - Events Calendar Booking
ca: AM - Reserva de calendari d'esdeveniments

en: AM - Events List Booking
ca: Amelia - Vista de catàleg

en: AM - Events view
ca: AM - Vista d'esdeveniments

en: AM - Search view
ca: AM - Vista de cerca

en: AM - Step Booking
ca: AM - Reserva de passos

en: API Key
ca: Clau API

en: API Key copied to clipboard.
ca: Clau API copiada al porta-retalls.

en: API base URL:
ca: URL base de l'API:

en: API setup
ca: Configuració de l&#39;API

en: About
ca: Sobre

en: About Event
ca: Sobre aquest esdeveniment

en: About Package
ca: Afegir paquet

en: About Service
ca: Afegir servei

en: About event
ca: Sobre l&#39;esdeveniment

en: About package
ca: Sobre el paquet

en: About service
ca: Sobre el servei

en: About this Event
ca: Sobre aquest esdeveniment

en: About this event
ca: Sobre aquest esdeveniment

en: Accent text
ca: Text accentuat

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
ca: Acceptar pagaments per reserves i serveis a través de PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
ca: Accepteu pagaments sense problemes a través de la passarel·la de pagament Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
ca: Accepta pagaments a través de Razorpay, ideal per a empreses índies.

en: Access link
ca: Enllaç d&#39;accés

en: Access link success
ca: Enllaç d&#39;accés correcte

en: Access your financial data in seconds
ca: Accedeix a les teves dades financeres en segons

en: Account ID
ca: Quantitat

en: Action
ca: Acció

en: Action Triggered
ca: Acció desencadenada

en: Action-based notification
ca: Notificació basada en accions

en: Actions
ca: Accions

en: Activate
ca: Activar

en: Activate with Envato
ca: Activar amb  Envato

en: Activated with Envato
ca: Activat amb Envato

en: Activation
ca: Activació

en: Activation settings
ca: Configuració d&#39;activació

en: Active
ca: Actiu

en: Add
ca: Afegir

en: Add Attendee
ca: Afegir assistent

en: Add Break
ca: Afegir descans

en: Add Coupon
ca: Afegir cupó

en: Add Customer
ca: Afegir client

en: Add Date
ca: Afegir data

en: Add Date Range
ca: Afegeix rang de dates

en: Add Day Off
ca: Afegir dia de descans

en: Add Extra
ca: Afegir Extra

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
ca: Afegeix la Google Maps API Key per mostrar la imatge del mapa estàtic de Google a la pàgina "Locations".

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
ca: Afegiu Meta Pixel per fer un seguiment de les conversions d&#39;anuncis i optimitzar el màrqueting.

en: Add Period
ca: Afegir període

en: Add Pricing Category
ca: Afegir categoria de preus

en: Add Special Day
ca: Afegir dia especial

en: Add Stripe address fields
ca: Afegir camps d&#39;adreça de Stripe

en: Add Webhook
ca: Afegeix Webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
ca: Afegiu un codi de seguiment de Google Analytics a la vostra pàgina de reserves per obtenir informació sobre el comportament dels visitants.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
ca: Afegeix una URL de redirecció per als casos en què un client intenta reservar una franja horària que ja s'ha pres.

en: Add another account
ca: Afegir un altre compte

en: Add appointment
ca: Afegir cita

en: Add booking
ca: Afegeix una reserva

en: Add calendar
ca: Afegir calendari

en: Add category
ca: Afegir categoria

en: Add custom field
ca: Afegeix un camp personalitzat

en: Add custom notification
ca: Afegeix una notificació personalitzada

en: Add customer
ca: Afegeix un client

en: Add date range
ca: Afegeix un interval de dates

en: Add day off
ca: Afegir dia lliure

en: Add day(s)
ca: Afegeix dia(es)

en: Add duration
ca: Afegeix una durada

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
ca: Afegeix l'ID de l'element (botó, enllaç ...) que carregarà manualment el contingut el shortcode d'Amelia

en: Add event
ca: Afegeix un esdeveniment

en: Add event attendees
ca: Afegeix assistents a l&#39;esdeveniment

en: Add extra
ca: Afegir extra

en: Add more Appointments
ca: Afegeix més cites

en: Add more appointments
ca: Afegeix més cites

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
ca: Afegeix diversos empleats al teu sistema de reserves, gestiona els seus horaris i assigna&#39;ls a serveis o esdeveniments, cosa que facilita l&#39;escalabilitat del teu negoci i la coordinació del teu equip.

en: Add option
ca: Afegir opció

en: Add package
ca: Afegeix un paquet

en: Add period
ca: Afegir període

en: Add pricing category
ca: Afegeix una categoria de preus

en: Add rule
ca: Afegeix regla

en: Add services
ca: Afegir serveis

en: Add special day
ca: Afegeix dia especial

en: Add to Calendar
ca: Afegir al calendari

en: Add to calendar
ca: AFEGIR AL CALENDARI

en: Add tracking
ca: Afegir seguiment

en: Add work hours
ca: Afegir hores de treball

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Additional people
ca: Persones addicionals

en: Address
ca: Direcció

en: Admin
ca: Administrador

en: Advanced
ca: Avançat

en: After
ca: Després

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
ca: Després de l'activació del compte, els subscriptors es crearan com a clients a Amelia

en: After with space
ca: Després amb espai

en: Agencies
ca: Agències

en: Alert content
ca: Contingut de l&#39;alerta

en: Alert message
ca: Missatge d&#39;alerta

en: All
ca: Tots

en: All Locations
ca: Totes les ubicacions

en: All Services
ca: Tots els serveis

en: All appointments are selected
ca: Totes les cites estan seleccionades

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
ca: Totes les cites es programaran amb l'estat seleccionat aquí.

en: All appointments will be selected later
ca: Totes les cites seran seleccionades més endavant

en: All assigned services
ca: Tots els serveis assignats

en: All bookings
ca: Mitjana de reserves

en: All customers
ca: Tots els clients

en: All employees
ca: Tots els empleats

en: All events
ca: Tots els esdeveniments

en: All extras
ca: Tots els extres

en: All locations
ca: Totes les ubicacions

en: All packages
ca: Tots els paquets

en: All services
ca: Tots els serveis

en: All services are booked separately
ca: Tots els serveis es reserven per separat

en: All services are booked separately.
ca: Tots els serveis es reserven per separat.

en: All slots are selected
ca: Tots espais estan seleccionats

en: All tickets have already been scanned
ca: Totes les entrades ja han estat escanejades

en: Allow additional people
ca: Permetre persones addicionals

en: Allow admin to book appointment at any time
ca: Permet a l'administrador reservar cita en qualsevol moment

en: Allow admin to book over an existing appointment
ca: Permetre a l'administrador reservar una cita existent

en: Allow booking above maximum capacity
ca: Permetre reserves per sobre de la capacitat màxima

en: Allow booking without a prior login
ca: Permetre la reserva sense un inici de sessió previ

en: Allow bringing more people
ca: Permet portar més gent

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
ca: Permetre als clients assegurar reserves amb pagaments parcials.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
ca: Permetre als clients i empleats iniciar sessió ràpidament utilitzant el seu compte de Facebook, fent que el procés d'inici de sessió sigui més ràpid, senzill i més segur.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
ca: Permeteu que els clients i empleats iniciïn sessió ràpidament utilitzant el seu compte de Google, fent que el procés d'inici de sessió sigui més ràpid, senzill i més segur.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
ca: Permetre als clients reservar diversos serveis en una sola transacció per a una experiència racionalitzada.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
ca: Permetre als clients reservar cites repetidores amb recurrència personalitzable.

en: Allow customers to cancel packages
ca: Permetre als clients cancel·lar els paquets

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
ca: Permetre als clients veure a altres assistents

en: Allow customers to delete their profile
ca: Permetre que els clients eliminin el seu perfil

en: Allow customers to pay full amount
ca: Permetre que els clients paguin la quantitat completa

en: Allow customers to pay total appointment amount
ca: Permetre als clients pagar l'import total de la cita

en: Allow customers to pay total event amount
ca: Permetre als clients pagar l'import total de l'esdeveniment

en: Allow customers to reschedule their own appointments
ca: Permetre als clients reprogramar les seves pròpies cites

en: Allow customers to see other attendees
ca: Permetre als clients veure a altres assistents

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
ca: Permet als empleats gestionar cites i esdeveniments amb facilitat. Personalitza els colors perquè coincideixi amb la teva marca i millori la usabilitat.

en: Allow employees to manage customers
ca: Permetre que els empleats gestionin els clients

en: Allow employees to manage their appointments
ca: Permetre que els empleats gestionin les seves cites

en: Allow employees to manage their days off
ca: Permetre als empleats gestionar els seus dies lliures

en: Allow employees to manage their events
ca: Permetre que els empleats gestionin els seus esdeveniments

en: Allow employees to manage their schedule
ca: Permetre que els empleats gestionin el seu horari

en: Allow employees to manage their services
ca: Permetre que els empleats gestionin els seus serveis

en: Allow employees to manage their special days
ca: Permetre que els empleats gestionin els seus dies especials

en: Allow employees to view all customers
ca: Permet als empleats veure tots els clients

en: Allow multiple bookings per customer
ca: Permetre diverses reserves per client

en: Allow payment via Payment Link
ca: Permetre el pagament mitjançant enllaç de pagament

en: Allow the same customer to book more than once
ca: Permetre que un mateix client reservi més d'una vegada

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
ca: Permet que la breu descripció que hi ha a sota del formulari de reserva doni suport al complement de reserves d&#39;Amelia i que en facis difusió.

en: Alpha sender ID
ca: Identificació del transmissor alfa

en: Alpha sender ID can't be empty
ca: L&#39;ID del remitent alfabètic no pot estar buit

en: Already Paid
ca: Pagat

en: Already have an account?
ca: Ja tens un compte?

en: Also cancel and delete future events
ca: També cancel·la i elimina esdeveniments futurs

en: Also cancel future events
ca: Cancel·la també esdeveniments futurs

en: Also delete future events
ca: Suprimeix també esdeveniments futurs

en: Also open future events
ca: També obrir esdeveniments futurs

en: Amelia - Booking Button
ca: Amelia - Botó de reserva

en: Amelia - Booking view
ca: Amelia - Vista de la reserva

en: Amelia - Catalog Booking
ca: Amelia - Vista de catàleg

en: Amelia - Catalog view
ca: Amelia - Vista de catàleg

en: Amelia - Customer Panel
ca: Amelia - Panell de Clients

en: Amelia - Employee Panel
ca: Amelia - Panell de l'Empleat

en: Amelia - Events
ca: Amelia - Esdeveniments

en: Amelia - Events Calendar
ca: Amelia - Agenda d'Esdeveniments

en: Amelia - Events List
ca: Amelia - Esdeveniments

en: Amelia - Events List Button
ca: Amelia - Botó de la llista d'esdeveniments

en: Amelia - Search view
ca: Amelia - Vista de cerca

en: Amelia - Step-By-Step Booking
ca: Amelia: Reserva pas a pas

en: Amelia Add to calendar page
ca: Amelia Afegeix a la pàgina del calendari

en: Amelia Events List Booking Settings
ca: Amelia Configuració de reserves de la llista d'esdeveniments

en: Amelia Events List Booking Shortcode
ca: Amelia Codi curt de reserves de la llista d'esdeveniments

en: Amelia Profile Settings
ca: Configuració del perfil d'Amelia

en: Amelia SMS
ca: SMS d'Amèlia

en: Amelia Step Booking Settings
ca: Paràmetres del Step Booking d’Amelia

en: Amelia Step Booking Shortcode
ca: Codi curt del Step Booking d’Amelia

en: Amelia Users Settings
ca: Configuració dels usuaris d'Amelia

en: Amount
ca: Quantitat

en: An email with details of your booking has been sent to you.
ca: T'hem enviat un correu electrònic amb els detalls de la reserva.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
ca: S'ha produït un error inesperat. Si us plau, torneu-ho a provar més tard.

en: Any
ca: Qualsevol

en: Any Employee
ca: Qualsevol empleat

en: Any Employee Option Visibility:
ca: Visibilitat de qualsevol opció d'empleat:

en: Any Location
ca: Qualsevol Ubicació

en: Apple
ca: poma

en: Apple Calendar
ca: Google Calendar

en: Apple Calendar (Personal)
ca: Calendari d'Apple (personal)

en: Apple Calendar setup
ca: Configuració del calendari d&#39;Apple

en: Application (client) ID
ca: Aplicació (client) ID

en: Application fee amount (%)
ca: Import de la quota de sol·licitud (%)

en: Applied for all assigned services
ca: Aplicat a tots els serveis assignats

en: Apply
ca: Aplicar

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
ca: Aplica la configuració de “Tancar reserva” a tots els esdeveniments recurrents

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
ca: Aplica la configuració de “Reserva oberta” a tots els esdeveniments recurrents

en: Apply Changes to Events
ca: Aplicar canvis als esdeveniments

en: Apply on
ca: Aplicar sobre

en: Apply this to all recurring events
ca: Aplica això a tots els esdeveniments recurrents

en: Apply to All Days
ca: Aplicar a tots els dies

en: Apply to all days
ca: Aplicar a tots els dies

en: Apply to future recurring events
ca: Aplicar a futurs esdeveniments recurrents

en: Appointment
ca: Cita

en: Appointment Canceled
ca: Cita cancel·lada

en: Appointment Date:
ca: Data de la cita:

en: Appointment ID
ca: ID de cita

en: Appointment Info
ca: Informació de la cita

en: Appointment Repeats
ca: Repeticions de cita

en: Appointment booked
ca: Citas a reservar

en: Appointment can't be rescheduled
ca: La cita no pot ser reprogramada

en: Appointment canceled
ca: Cita cancel·lada

en: Appointment date
ca: Data de la cita

en: Appointment date & time
ca: Data i hora de la cita

en: Appointment deposit
ca: Dipòsit de cita prèvia

en: Appointment details
ca: Detalls de la cita

en: Appointment duration
ca: Durada de la cita

en: Appointment end time
ca: Hora de finalització de la cita

en: Appointment has been created.
ca: La cita ha estat creada.

en: Appointment has been deleted
ca: La cita s'ha eliminat

en: Appointment has been deleted.
ca: La cita ha estat eliminada.

en: Appointment has been rescheduled
ca: La cita s'ha reprogramat

en: Appointment has been saved
ca: La cita s'ha guardat

en: Appointment has been updated.
ca: La cita s'ha actualitzat.

en: Appointment information
ca: Informació de cita

en: Appointment initial date
ca: Data inicial de la cita

en: Appointment initial date & time
ca: Data i hora inicials de la cita

en: Appointment initial end time
ca: Hora de finalització inicial de la cita

en: Appointment initial start time
ca: Hora d&#39;inici inicial de la cita

en: Appointment is removed from the cart.
ca: La cita s'ha eliminat de carret.

en: Appointment management guide
ca: Guia de gestió de cites

en: Appointment not found.
ca: No s'ha trobat cita.

en: Appointment note
ca: Nota de cita

en: Appointment note has been updated.
ca: La nota de cita s'ha actualitzat.

en: Appointment notes
ca: Notes de la cita

en: Appointment price
ca: Preu de la cita

en: Appointment repeats
ca: Repeticions de cites

en: Appointment space name
ca: Nom de l'espai de cita

en: Appointment start time
ca: Hora d&#39;inici de la cita

en: Appointment status
ca: L'estat de la cita ha canviat a

en: Appointment status has been changed to
ca: L'estat de la cita ha canviat a

en: Appointment status has been updated.
ca: L&#39;estat de la cita s&#39;ha actualitzat.

en: Appointment title
ca: Títol de la cita

en: Appointments
ca: Cites

en: Appointments booked
ca: Citas a reservar

en: Appointments from the first package expire on:
ca: Cites en aquest servei

en: Appointments in this package
ca: Cites en aquest servei

en: Appointments in this service
ca: Cites en aquest servei

en: Appointments to book
ca: Citas a reservar

en: Appointments waiting list
ca: Llista d&#39;espera de cites

en: Approve appointment link
ca: Enllaç d&#39;aprovació de cita

en: Approved
ca: Aprovat

en: Are you sure you want to block this customer?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest client?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
ca: Estàs segur que vols cancel·lar i eliminar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
ca: Està segur que vol cancel·lar aquesta cita?

en: Are you sure you want to cancel this event?
ca: Estàs segur que vols cancel·lar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to cancel this package?
ca: Estàs segur de que vols eliminar aquest paquet?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
ca: Està segur que vol cancel·lar la seva assistència?

en: Are you sure you want to close this event?
ca: Segur que vols tancar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
ca: Estàs segur que vols eliminar l'assistent seleccionat?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
ca: Estàs segur que vols eliminar els assistents seleccionats?

en: Are you sure you want to delete these items?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquests elements?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquesta cita?

en: Are you sure you want to delete this block time?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquest bloqueig horari?

en: Are you sure you want to delete this category?
ca: Estàs segur que vols suprimir aquesta categoria?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
ca: Estàs segur de que vols eliminar aquest cupó?

en: Are you sure you want to delete this customer?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest client?

en: Are you sure you want to delete this employee?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest empleat?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquesta reserva d'esdeveniments?

en: Are you sure you want to delete this event?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to delete this location?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquesta ubicació?

en: Are you sure you want to delete this notification?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquesta notificació?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquesta reserva de paquet?

en: Are you sure you want to delete this package?
ca: Estàs segur de que vols eliminar aquest paquet?

en: Are you sure you want to delete this resource?
ca: Estàs segur de que vols eliminar aquest servei?

en: Are you sure you want to delete this service?
ca: Estàs segur de que vols eliminar aquest servei?

en: Are you sure you want to delete this tax?
ca: Estàs segur que vols suprimir aquest extra?

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
ca: Està segur que vol eliminar el seu perfil? Perdrà l'accés a totes les seves reserves i l'accés al panell de clients.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
ca: Estàs segur que vols duplicar aquesta cita?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
ca: Estàs segur que vols duplicar aquesta categoria?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
ca: Estàs segur de que vols duplicar aquest cupó?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
ca: Estàs segur que vols duplicar aquest empleat?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
ca: Estàs segur que vols duplicar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
ca: Estàs segur que vols duplicar aquesta ubicació?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
ca: Estàs segur de que vols duplicar aquest paquet?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
ca: Estàs segur de que vols duplicar aquest servei?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
ca: Estàs segur de que vols duplicar aquest servei?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
ca: Estàs segur de que vols ocultar aquest cupó?

en: Are you sure you want to hide this employee?
ca: Estàs segur que vols ocultar aquest empleat?

en: Are you sure you want to hide this event?
ca: Segur que vols amagar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to hide this location?
ca: Estàs segur que vols ocultar aquesta ubicació?

en: Are you sure you want to hide this package?
ca: Estàs segur de que vols ocultar aquest paquet?

en: Are you sure you want to hide this resource?
ca: Estàs segur de que vols ocultar aquest servei?

en: Are you sure you want to hide this service?
ca: Estàs segur de que vols ocultar aquest servei?

en: Are you sure you want to hide this tax?
ca: Estàs segur de que vols ocultar aquest paquet?

en: Are you sure you want to open this event?
ca: Estàs segur que vols obrir aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to refund this payment?
ca: Estàs segur de que vols eliminar aquest pagament?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
ca: Estàs segur que vols restablir la configuració del formulari?

en: Are you sure you want to show this coupon?
ca: Estàs segur de que vols mostrar aquest cupó?

en: Are you sure you want to show this employee?
ca: Estàs segur que vols mostrar aquest empleat?

en: Are you sure you want to show this event?
ca: Esteu segur que voleu mostrar aquest esdeveniment?

en: Are you sure you want to show this location?
ca: Estàs segur que vols mostrar aquesta ubicació?

en: Are you sure you want to show this package?
ca: Estàs segur de que vols mostrar aquest paquet?

en: Are you sure you want to show this resource?
ca: Estàs segur de que vols mostrar aquest servei?

en: Are you sure you want to show this service?
ca: Estàs segur de que vols mostrar aquest servei?

en: Are you sure you want to show this tax?
ca: Estàs segur de que vols mostrar aquest paquet?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
ca: Esteu segur que voleu ometre la configuració? Un cop omesa, la configuració guiada ja no estarà disponible. Caldrà configurar tots els paràmetres més tard.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest client?

en: Are you sure? This action can't be undone.
ca: Estàs segur? Aquesta acció no es pot desfer.

en: Assigned
ca: Assignat

en: Assigned Services
ca: Serveis assignats

en: Assigned employee full name
ca: Nom complet de l'empleat assignat

en: Attachment
ca: Arxiu adjunt

en: Attachment upload path
ca: Ruta de pujada d'arxius adjunts

en: Attendee
ca: Esdeveniment cancel·lat per l'assistent

en: Attendee Asc
ca: Assistent Asc

en: Attendee Desc
ca: Desc d'assistents

en: Attendee code
ca: Codi d'atenció

en: Attendee has been saved
ca: L'assistent s'ha guardat

en: Attendee have been deleted
ca: L'assistent s'ha eliminat

en: Attendee have not been deleted
ca: L'assistent no s'ha eliminat

en: Attendees
ca: Assistents

en: Attendees Allowed
ca: Codi d'atenció

en: Attendees Export Format
ca: Format d'exportació dels assistents

en: Attendees have been deleted
ca: Els assistents s'han eliminat

en: Attendees have not been deleted
ca: Els assistents no s'han eliminat

en: Auto-Reply Message
ca: Missatge de resposta automàtica

en: Auto-approve booking after payment
ca: Aprovació automàtica de la reserva després del pagament

en: Auto-fill your details using:
ca: Ompliu automàticament les vostres dades mitjançant:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
ca: Automatitza la comunicació amb notificacions activades per l&#39;estat de la reserva, l&#39;hora o les regles personalitzades

en: Automated invoices for a smoother payment experience
ca: Factures automatitzades per a una experiència de pagament més fluida

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
ca: Calcular automàticament i aplicar impostos per al compliment sense problemes i una facturació precisa.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
ca: Calcula i aplica automàticament els impostos als teus serveis i esdeveniments, garantint una facturació precisa i un compliment sense complicacions en cada transacció.

en: Automatically create Amelia Customer user
ca: Crear automàticament l'usuari Amelia Customer

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
ca: Crear automàticament l'usuari Amelia Customer

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
ca: Crear automàticament reunions Zoom per a reserves i notificar clients i empleats.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
ca: Genera factures automàticament per a cada reserva, fent que els pagaments siguin més fàcils, transparents i totalment optimitzats tant per a tu com per als teus clients.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
ca: Actualitzar automàticament l'estat de la reserva a “Aprovat” després de completar un pagament amb èxit a través de l'enllaç de pagament.

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Available
ca: Disponible

en: Available date background
ca: Fons de data disponible

en: Available date text
ca: Text de data disponible

en: Available from Pro license
ca: Imatges disponibles

en: Available from Standard license
ca: Imatges disponibles

en: Available from Starter license
ca: Imatges disponibles

en: Available in Elite licence
ca: Disponible en paquet

en: Available in package
ca: Disponible en paquet

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
ca: Evita la doble reserva coordinant automàticament habitacions, equipament o eines compartides

en: Away
ca: No disponible

en: Back
ca: Enrere

en: Back button
ca: Botó Enrere

en: Back to
ca: Tornar a

en: Back to appointments
ca: Tornar a les cites

en: Back to packages
ca: Tornar als paquets

en: Back to recurring settings
ca: Mostrar esdeveniments recurrents

en: Background
ca: Fons

en: Background Color
ca: Color de fons

en: Background Gradient Angle
ca: Angle de degradat de fons

en: Background Gradient Color 1
ca: Color degradat de fons 1

en: Background Gradient Color 2
ca: Color degradat de fons 2

en: Badge
ca: Insígnia

en: Badge color
ca: Color de la insígnia

en: Badge label
ca: Etiqueta d'insígnia

en: Badges setup
ca: Configuració de les insígnies

en: Balance
ca: Equilibri

en: Barion
ca: Barió

en: Base Price:
ca: Preu base:

en: Basic
ca: Bàsic

en: Beauty
ca: Bellesa

en: Before
ca: Abans

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
ca: Abans d'habilitar l'opció recurrent, assegureu-vos que s'estableixen tots els camps obligatoris, inclosos el servei, l'empleat, la data, l'hora i la ubicació (si escau).

en: Before with space
ca: Abans amb espai

en: Begins
ca: Comença

en: Birthday
ca: aniversari

en: Birthday greeting
ca: Felicitació d&#39;aniversari

en: Block
ca: Bloquejar

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
ca: Bloqueja els horaris de reserva que se superposen amb esdeveniments de molta activitat al calendari de l&#39;Outlook de l&#39;empleat.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
ca: Bloqueja les franges horàries de reserva que se solapen amb esdeveniments a l'Apple Calendar de l'empleat.

en: Block customer
ca: Bloquejar el client

en: Block time
ca: Bloquejar temps

en: Block time from calendars
ca: Bloqueja temps a partir dels calendaris

en: Block time has been added.
ca: S'ha afegit un bloqueig de temps.

en: Block time has been deleted.
ca: S'ha suprimit el període bloquejat.

en: Block time has been updated.
ca: S'ha actualitzat el període bloquejat.

en: Blog
ca: Bloc

en: Body text
ca: Text del cos

en: Book
ca: Reservar

en: Book Appointment
ca: Reservar cita

en: Book Now
ca: Reservar ahora

en: Book Package
ca: Reservar paquet

en: Book This Package
ca: Reservar paquet

en: Book This Service
ca: Reservar aquest esdeveniment

en: Book another
ca: Reservar ahora

en: Book appointment
ca: Reserva una cita

en: Book event
ca: Reservar esdeveniment

en: Book next appointment
ca: Reservar la pròxima cita

en: Book now
ca: Reservar ahora

en: Book option on employee dialog
ca: Opció de reserva al quadre de diàleg d&#39;empleats

en: Book package
ca: Paquet de llibres

en: Book subtab name
ca: Nom de la subpestanya del llibre

en: Book this event
ca: Reservar aquest esdeveniment

en: Book this service
ca: Reserva aquest servei

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
ca: Reserva cites basades en temps amb durades, preus i disponibilitat configurables.

en: Booked
ca: Reservar cita

en: Booked Appointments
ca: Reservar cita

en: Booked customer (full name, email, phone)
ca: Client reservat (nom complet, correu electrònic, telèfon)

en: Booking
ca: Reservar

en: Booking #{count}
ca: Reserva # {count}

en: Booking Appointment
ca: Reservar una cita

en: Booking Approved with Issues
ca: Reserva aprovada amb problemes

en: Booking Canceled
ca: Reserva cancel·lada

en: Booking Closes
ca: Tancament de reserves

en: Booking Closes Asc
ca: Tancament de reserves Asc

en: Booking Closes Desc
ca: Reserva tanca Desc

en: Booking Confirmed
ca: Reserva confirmada

en: Booking Details
ca: Detalls de la reserva

en: Booking Failed
ca: Reserva fallada

en: Booking Form
ca: Reservar

en: Booking Forms 1.0
ca: Formularis de reserva 1.0

en: Booking ID
ca: Reservar

en: Booking Opens
ca: S'obren les reserves

en: Booking Opens Asc
ca: Reserva obre Asc

en: Booking Opens Desc
ca: Reserva Obre Desc

en: Booking Overview
ca: Visió general de la reserva

en: Booking Processed
ca: Reserva processada

en: Booking Rejected
ca: Reserva rebutjada

en: Booking added
ca: Reserva afegida

en: Booking can't be canceled
ca: La reserva no es pot cancel·lar

en: Booking canceled
ca: Reserva cancel·lada

en: Booking closes
ca: Es tanca la reserva

en: Booking closes when event starts
ca: La reserva es tanca quan comença l'esdeveniment

en: Booking date
ca: Data de reserva

en: Booking form on customer profile enabled
ca: S'ha habilitat el formulari de reserva al perfil del client

en: Booking form on employee profile enabled
ca: S'ha habilitat el formulari de reserva en el perfil d'empleat

en: Booking form tab enabled
ca: Habilitada la pestanya del formulari de reserva

en: Booking form type
ca: Tipus de formulari de reserva

en: Booking form type on employee profile page
ca: Tipus de formulari de reserva a la pàgina del perfil de l'empleat

en: Booking has been updated.
ca: La reserva ha estat actualitzada.

en: Booking invoice
ca: Factura de reserva

en: Booking is canceled
ca: Reserva cancel·lada

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
ca: No s'ha pogut desactivar el plugin. Intenta-ho més tard.

en: Booking is unavailable
ca: Reserves no disponibles

en: Booking not found
ca: Inici de reserva

en: Booking not paid
ca: Inici de reserva

en: Booking on employee page tab name
ca: Reserva a la pàgina de l'empleat nom de la pestanya

en: Booking opens
ca: S'obre la reserva

en: Booking opens immediately
ca: La reserva s'obre immediatament

en: Booking price
ca: Preu de reserva

en: Booking rescheduled
ca: Reserva reprogramada

en: Booking source
ca: Font de la reserva

en: Booking start
ca: Inici de la reserva

en: Booking status changed
ca: S'ha canviat l'estat de la reserva

en: Booking status has been changed to
ca: L'estat de la reserva ha estat canviat a

en: Booking tab name
ca: Nom de la pestanya de reserva

en: Booking time slots will depend on the service duration
ca: Les franges horàries de reserva dependran de la durada del servei

en: Booking type
ca: Tipus de reserva

en: Bookings
ca: Reserves

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
ca: Augmenta la interacció arribant als clients a l&#39;instant en una plataforma que utilitzen cada dia

en: Boost revenue with bundled service packages
ca: Augmenta els ingressos amb paquets de serveis integrats

en: Boost revenue with valuable extras
ca: Augmenta els ingressos amb extres valuosos

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
ca: Augmenta la productivitat de l&#39;equip amb actualitzacions automatitzades i menys tasques manuals.

en: Border color
ca: Color de la vora

en: Break Hours
ca: Hores de descans

en: Breaks
ca: Descans

en: Bringing Anyone With You
ca: Vens amb algú?

en: Bringing anyone with you
ca: Portar algú amb tu

en: Bringing anyone with you?
ca: Vindràs amb algú?

en: Buffer Time
ca: Marge de temps

en: Buffer Time After: {value}
ca: Temps de memòria intermèdia després de: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
ca: Temps de memòria intermèdia abans: {value}

en: Buffer time after
ca: Temps de memòria intermèdia després

en: Buffer time before
ca: Temps de memòria intermèdia abans

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
ca: Crea formularis personalitzats per a serveis, esdeveniments i perfils de clients mitjançant camps personalitzats. Captura exactament els detalls que necessites amb caselles de selecció, àrees de text i molt més, convertint cada reserva i registre en un potent procés d&#39;admissió.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
ca: Ajunteu diverses cites o serveis a tarifes amb descompte per animar els clients a reservar més.

en: Busy
ca: Ocupat

en: Busy slots
ca: Franges horàries concorregudes

en: Button
ca: Botó

en: Button Type
ca: Botons de ràdio

en: Button style
ca: Estil de botó

en: Buttons
ca: Botons

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
ca: Reservant aquesta franja horària reservaràs cita a més de la cita de grup existent!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
ca: En continuar, establireu la cita a una franja horària que ja té una cita existent!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
ca: En introduir el teu número de telèfon acceptes rebre missatges a través de WhatsApp

en: Calculated
ca: Calculat

en: Calculated package price
ca: Preu calculat del paquet

en: Calendar
ca: Calendari

en: Camera not supported by this browser.
ca: Càmera no és compatible amb aquest navegador.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
ca: El permís de la càmera denegat. Si us plau, permeteu l'accés a la càmera i intenteu-ho de nou.

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Cancel Appointment
ca: Cancel·lar cita

en: Cancel Event
ca: Cancel·lar esdeveniment

en: Cancel Package
ca: Gestionar idiomes

en: Cancel and Delete
ca: Cancel·la i suprimeix

en: Cancel appointment
ca: Cancel·la la cita

en: Cancel appointment link
ca: Enllaç per cancel·lar la cita

en: Cancel event
ca: Cancel·la l&#39;esdeveniment

en: Cancel event link
ca: Enllaç de cancel·lació de l&#39;esdeveniment

en: Cancel following
ca: Cancel·lar el següent

en: Cancel package
ca: Cancel·la el paquet

en: Canceled
ca: Cancel·lada

en: Canceled By Admin
ca: Esdeveniment cancel·lat per l'administrador

en: Canceled By Attendee
ca: Esdeveniment cancel·lat per l'assistent

en: Canceled by admin
ca: Cancel·lat per l&#39;administrador

en: Canceled by attendee
ca: Cancel·lat per l&#39;assistent

en: Cancellation Failed
ca: Cancel·lació fallida

en: Cancelled
ca: Cancel·lat

en: Capacity
ca: Capacitat

en: Capacity:
ca: Capacitat:

en: Card
ca: Botons de ràdio

en: Card color
ca: Color de la targeta

en: Card content
ca: Contingut de la targeta

en: Card field
ca: Camp de la carta

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Card payment
ca: Pagament amb targeta

en: Cards
ca: Targetes

en: Cards and buttons
ca: Cartes i botons

en: Carrier
ca: Transportista

en: Cart
ca: Carro

en: Cart appointments details
ca: Cita en grup

en: Cart description
ca: Descripció de l'esdeveniment

en: Cart purchased
ca: Cistella comprada

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Catalog Booking
ca: Nou paquet

en: Catalog Booking Form
ca: Formulari de reserva de catàleg

en: Catalog Package
ca: Paquet Catàleg

en: Catalog Service
ca: Servei de Catàleg

en: Categories positions updated successfully.
ca: Les posicions de categories actualitzades amb èxit.

en: Categories sidebar
ca: Barra lateral de categories

en: Category
ca: Categoria

en: Category ID
ca: Identificació de la categoria

en: Category Input Field
ca: Nom de la ubicació

en: Category has been created.
ca: S'ha creat la categoria.

en: Category has been deleted.
ca: La categoria ha estat eliminada.

en: Category has been updated.
ca: S'ha actualitzat la categoria.

en: Category name
ca: Nom de la categoria

en: Category:
ca: Categoria:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
ca: Centralitza la programació a totes les sucursals per a una gestió més clara i senzilla

en: Change Password
ca: Canviar contrasenya

en: Change colors
ca: Canvia els colors

en: Change group status
ca: Canviar l'estat del grup

en: Change password
ca: Canvia la contrasenya

en: Charge type
ca: Tipus de càrrega

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
ca: Comprova el nom del client per al correu electrònic existent al reservar

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
ca: Marqueu aquesta casella per generar un enllaç de pagament. <br>Per incloure-la a la notificació, afegiu el marcador de posició de l'enllaç de pagament.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
ca: Marca aquesta casella si vols que el teu client <br/> rebi un correu electrònic sobre la cita programada.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
ca: Marca aquesta casella si vols que el teu client <br/> rebi un correu electrònic sobre la cita programada.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
ca: Marqueu aquesta opció si voleu que l' <br> import del dipòsit es multipliqui pel nombre <br> de persones que afegeixen els clients a l'apartat <br> “Portar qualsevol persona amb tu”.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
ca: Marqueu aquesta opció si voleu crear cites recurrents

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
ca: Marqueu aquesta opció si voleu que els vostres clients tinguin l'opció de triar si pagaran l'import íntegre o només un dipòsit. Si no es marca, els clients només podran pagar el dipòsit durant el procés de reserva.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
ca: Marqueu aquesta opció si voleu que els vostres <br> clients tinguin l'opció de triar <br> si pagaran una quantitat completa <br> o només un dipòsit. Si no es marca, els <br> clients només tindran el dipòsit <br> com a opció de pagament.

en: Check your email
ca: Introduïu el correu

en: Checkbox
ca: Casella de verificació

en: Checked in
ca: Entrada

en: Checkout
ca: Finalitzar la compra

en: Choose Apple Calendar
ca: Trieu el calendari d'Apple

en: Choose Category
ca: Triar Categoria

en: Choose Date and Time
ca: Trieu data i hora

en: Choose Package
ca: Trieu Paquet

en: Choose Service
ca: Trieu servei

en: Choose a Form
ca: Trieu un formulari

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
ca: Trieu una moneda que s&#39;utilitzarà per a totes les configuracions basades en preus.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
ca: Trieu un formulari que vulgueu personalitzar. El formulari Step 2.0 és la nova i millorada versió que us proporciona un millor disseny i experiència d'usuari, així com una millor velocitat.

en: Choose a group service
ca: Tria un servei de grup

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
ca: Trieu un interval de temps que s&#39;utilitzarà en definir tots els paràmetres basats en el temps.

en: Choose date and time
ca: Trieu la data i l&#39;hora

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
ca: Trieu com Amelia suggereix una data alternativa quan la data recurrent seleccionada no té franges horàries disponibles.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
ca: Trieu com s'envien les dades de camps personalitzats a les reserves de grup.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
ca: Trieu com es gestionen els pagaments per a les cites recurrents. Si es cobra el pagament només per la primera, les cites restants es paguen in situ.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
ca: Trieu com es poden reservar cites recurrents. 'Desactivat' desactiva la reserva recurrent, mentre que 'Tot' permet als clients triar entre les opcions de recurrència disponibles.

en: Choose layout version
ca: Tria un servei de grup

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
ca: Trieu el format de factura que s'utilitzarà en les notificacions i en el panell de clients.

en: Choose time you want to repeat appointment
ca: Tria l'hora en què vols repetir cita

en: Choose when the repeating ends
ca: Trieu quan finalitza la repetició

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
ca: Trieu si voleu gestionar serveis, esdeveniments o tots dos.

en: Choosing layout of first step in step by step form
ca: Triar el disseny del primer pas en el formulari pas a pas

en: Class
ca: Classe

en: Clear
ca: Esborrar

en: Clear filters
ca: Esborrar filtres

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
ca: Fes clic a “Configura” per editar el text que apareixerà quan aquest marcador de posició s'utilitzi en les notificacions.

en: Click + Service below to get started.
ca: Feu clic a + Servei a continuació per començar.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
ca: Fes clic a l'enllaç d'activació en el correu electrònic que hem enviat

en: Click to upload
ca: Feu clic per pujar

en: Client ID
ca: ID de client

en: Client ID and secret
ca: ID de client i secret

en: Client Time:
ca: Hora del client:

en: Client secret
ca: Secret del client

en: Close
ca: Tancar

en: Close Event
ca: Tancar l'esdeveniment

en: Close Event after certain minimum is reached
ca: Tanca l'esdeveniment després d'assolir cert mínim

en: Close event when minimum capacity is reached
ca: Tanca l'esdeveniment quan s'assoleixi l'aforament mínim

en: Closed
ca: Tancat

en: Closes at
ca: Tanca a

en: Closes on
ca: Tanca en

en: Closes on:
ca: Es tanca:

en: Code
ca: Codi

en: Collapse all
ca: Collapsar tot

en: Collapse menu
ca: Collapse menú

en: Collect the information your business truly needs
ca: Recopila la informació que realment necessita la teva empresa

en: Colors & Fonts
ca: Colors i fonts

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Comma-dot
ca: Coma-punt

en: Company
ca: Empresa

en: Company Days off
ca: Dies de descans de l'empresa

en: Company Email:
ca: Nom de l'empresa

en: Company Phone:
ca: Telèfon de l'empresa

en: Company VAT number
ca: NIF de l'empresa

en: Company address
ca: Direcció de l'empresa

en: Company days off
ca: Dies lliures de l'empresa

en: Company email
ca: Nom de l'empresa

en: Company name
ca: Nom de l'empresa

en: Company phone
ca: Telèfon de l'empresa

en: Company website
ca: Pàgina web de l'empresa

en: Compared to previous range
ca: En comparació amb la gamma anterior

en: Complete booking with payment
ca: Reserva completa amb pagament

en: Complete booking without payment
ca: Completa reserva sense pagament

en: Completed
ca: Aquest pagament no es pot completar

en: Configuration
ca: Configuració

en: Configure
ca: Confirmar

en: Configure notifications for waiting list updates
ca: Configura les notificacions per a les actualitzacions de la llista d'espera

en: Configure placeholder
ca: Configurar marcador

en: Configure the cart appointments details placeholder.
ca: Configureu el marcador de posició de detalls de les cites del carret.

en: Configure the group appointment details placeholder.
ca: Configureu el marcador de posició de detalls de la cita del grup.

en: Configure the group event details placeholder.
ca: Configureu el marcador de posició de detalls de l'esdeveniment del grup.

en: Configure the package appointments details placeholder.
ca: Configureu el marcador de posició de detalls de les cites del paquet.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
ca: Configureu el marcador de posició de detalls de les cites recurrents.

en: Configure waiting list for appointments
ca: Configura la llista d&#39;espera per a cites

en: Confirm
ca: Confirmar

en: Congratulations
ca: Enhorabona

en: Congratulations!
ca: Enhorabona

en: Connect
ca: Connectar

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
ca: Connecteu les API sense esforç per obtenir fluxos de treball integrats i suaus.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
ca: Connecteu Calendaris d'Apple per sincronitzar els vostres esdeveniments personals i professionals, juntament amb els vostres empleats'.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
ca: Connecteu Google Calendaris per sincronitzar els vostres esdeveniments personals i professionals, juntament amb els vostres empleats'.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
ca: Connecteu els calendaris d'Outlook per sincronitzar els vostres esdeveniments personals i professionals, juntament amb els vostres empleats'.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
ca: Connecta els calendaris dels empleats, les eines de reunions i altres integracions per mantenir els horaris perfectament sincronitzats i la comunicació sense esforç entre tot l&#39;equip.

en: Connect to Apple Calendar
ca: Connecta't a Apple Calendar

en: Connect to your personal Apple Calendar
ca: Connecta't al teu calendari personal d'Apple

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
ca: Connecteu-vos amb aplicacions web per automatitzar la missatgeria i enviar actualitzacions a URL personalitzats.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
ca: Connecta el teu Google Calendar aquí perquè un cop programada <br/> la cita es pugui afegir <br/> al teu Google Calendar automàticament.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
ca: Connecta el teu compte personal de Zoom per allotjar reunions i xats virtuals.

en: Connected
ca: Connectat

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
ca: No està disponible la connexió a l'Apple Calendar. Poseu-vos en contacte amb un administrador per obtenir assistència.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
ca: No està disponible la connexió a Google Calendar. Poseu-vos en contacte amb un administrador per obtenir assistència.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
ca: No està disponible la connexió a l'Outlook Calendar. Poseu-vos en contacte amb un administrador per obtenir assistència.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
ca: No està disponible la connexió a Stripe. Poseu-vos en contacte amb un administrador per obtenir assistència.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
ca: No està disponible la connexió a Zoom. Poseu-vos en contacte amb un administrador per obtenir assistència.

en: Consulting
ca: Consultoria

en: Contact message
ca: Missatge de contacte

en: Contact support.
ca: Contacta amb el suport tècnic.

en: Content
ca: Color del text

en: Content Text Color
ca: Color del text

en: Content area
ca: Àrea de contingut

en: Content placeholders
ca: Marcadors de posició de contingut

en: Continue
ca: Següent

en: Continue Booking
ca: Continuar reservant

en: Continue setup
ca: Continua la configuració

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
ca: Copieu ara la vostra clau API, ja que no tornarà a ser visible.

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
ca: No s'ha pogut eliminar la categoria. Aquesta categoria disposa de serveis disponibles per reservar en paquet adquirit.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
ca: No s'ha pogut eliminar la categoria. Aquesta categoria té serveis amb cita {count} futura. | No s'ha pogut eliminar la categoria. Aquesta categoria disposa de serveis amb {count} futures cites.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
ca: No s'ha pogut eliminar el servei. Aquest servei té {count} cita en el futur. | No s'ha pogut eliminar el servei. Aquest servei té {count} cites en el futur.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
ca: No s'ha pogut eliminar l'usuari. Aquest usuari té {count} cita en el futur. | No s'ha pogut eliminar l'usuari. Aquest usuari té {count} cites en el futur.

en: Count Once
ca: Comptar una vegada

en: Count per Person
ca: Recompte per persona

en: Count time from
ca: Comptar el temps a partir

en: Country
ca: Quantitat

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
ca: Compta un client principal més qualsevol persona addicional que afegeixin.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
ca: Compta el nombre total de persones introduïdes, inclòs el client principal.

en: Coupon
ca: Cupó

en: Coupon Details
ca: Detalls del cupó

en: Coupon Limit Reached
ca: Límit del cupó assolit

en: Coupon code
ca: Cupó

en: Coupon field
ca: Camp de cupó

en: Coupon has been created.
ca: S'ha creat el cupó.

en: Coupon has been deleted.
ca: El cupó s'ha eliminat.

en: Coupon has been hidden.
ca: El cupó ha estat ocult.

en: Coupon has been updated.
ca: El cupó s'ha actualitzat.

en: Coupon is now visible.
ca: El cupó ja és visible.

en: Coupon limit reached
ca: S&#39;ha arribat al límit del cupó

en: Coupon needs to have discount or deduction
ca: El cupó ha de tenir un descompte o una deducció

en: Coupon segment
ca: Segment de cupó

en: Coupons
ca: Cupons

en: Coupons overview
ca: Visió general dels cupons

en: Coupons setup
ca: Configuració de cupons

en: Create Amelia Customers
ca: Crear client

en: Create Amelia Employees
ca: Crear empleats d'Amelia

en: Create Appointments list
ca: Llista del paquet de cites

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
ca: Crear clients a partir d'usuaris de WP amb Amelia Customer Role

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
ca: Crear empleats a partir d'usuaris de WP amb el rol d'empleat d'Amelia

en: Create New
ca: Crear nou

en: Create New Tag
ca: Crea una etiqueta nova

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
ca: Crea un codi de cupó que els clients puguin introduir durant la reserva per obtenir un descompte.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
ca: Crear i gestionar esdeveniments recurrents amb horaris personalitzables per flexibilitat i comoditat.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
ca: Crea notificacions personalitzades que s&#39;activin en funció de l&#39;estat de la reserva o programa recordatoris, mantenint els clients i els empleats informats en el moment exacte.

en: Create employee
ca: Crear empleat

en: Create event
ca: Crea un esdeveniment

en: Create meetings for pending appointments
ca: Crear reunions per a cites pendents

en: Create new
ca: Crear nou

en: Create new badge
ca: Crear una nova insígnia

en: Create new tag
ca: Crea una etiqueta nova

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
ca: Crear aules en línia automàticament per a cada cita o esdeveniment reservat.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
ca: Creeu recursos com habitacions o cadires que es puguin compartir entre serveis, ubicacions i empleats.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
ca: Crea sales, equipaments o altres recursos que es puguin compartir entre empleats, serveis o ubicacions, garantint que els clients només vegin franges horàries quan tot el que necessiten estigui realment disponible.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
ca: Crea esdeveniments programats amb dates, preus i aforaments fixos.

en: Create service
ca: Crea un servei

en: Create spaces for pending appointments
ca: Crear espais per a cites pendents

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
ca: Crea codis de cupó únics que els clients puguin bescanviar durant les reserves, els descomptes o fins i tot les cites gratuïtes per augmentar la participació, la satisfacció i les vendes.

en: Created On
ca: Event Booking és un shortcode que ofereix als teus clients l'opció de reservar un dels esdeveniments que has creat en el back-end en una simple vista de llista d'esdeveniments.

en: Created on
ca: Creat el

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Credit minimum to send reminder
ca: Mínim de crèdit per enviar recordatori

en: Credit or debit card:
ca: Targeta de crèdit o dèbit:

en: Currency
ca: Moneda

en: Current Password
ca: Contrasenya actual:

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Custom Address
ca: Direcció personalitzada

en: Custom Color
ca: Color personalitzat

en: Custom Duration & Pricing
ca: Durada i preus personalitzats

en: Custom Field
ca: Camp personalizat

en: Custom Fields
ca: Camps personalitzats

en: Custom Pricing
ca: Preus personalitzats

en: Custom address
ca: Adreça personalitzada

en: Custom currency symbol
ca: Símbol de moneda personalitzada

en: Custom field
ca: Camp personalitzat

en: Custom field has been added
ca: S'ha afegit un camp personalitzat

en: Custom field has been deleted.
ca: El camp personalitzat ha estat eliminat.

en: Custom field has been saved
ca: S'ha guardat el camp personalitzat

en: Custom fields
ca: Camps personalitzats

en: Custom fields delivery
ca: Lliurament de camps personalitzats

en: Custom fields have been updated.
ca: S'han actualitzat els camps personalitzats.

en: Custom fields setup
ca: Configuració de camps personalitzats

en: Custom font family
ca: Família de fonts personalitzada

en: Custom notification
ca: Notificació personalitzada

en: Custom notifications
ca: Notificacions personalitzades

en: Custom pricing
ca: Preus personalitzats

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
ca: Els punts de preus personalitzats anul·laran el valor màxim de punts permesos.

en: Custom range
ca: Interval personalitzat

en: Custom service duration
ca: Durada del servei personalitzat

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
ca: No es permeten ajustos de preus personalitzats i regulars per a esdeveniments amb assistents confirmats.

en: Customer
ca: Client

en: Customer Asc
ca: Client Asc

en: Customer Desc
ca: Desc del client

en: Customer Panel
ca: Habilita el panell de clients

en: Customer Panel Page URL
ca: URL de la pàgina del panell de clients

en: Customer Profile
ca: Perfil del client

en: Customer configuration
ca: Configuració del client

en: Customer details
ca: Detalls del client

en: Customer email
ca: Correu del cliente

en: Customer filter
ca: Filtre de clients

en: Customer first name
ca: Nom del client

en: Customer full name
ca: Nom complet del client

en: Customer has already booked this appointment
ca: Ja has reservat aquesta cita

en: Customer has been blocked.
ca: El client ha estat bloquejat.

en: Customer has been created.
ca: El client ha estat creat.

en: Customer has been deleted.
ca: El client ha estat eliminat.

en: Customer has been unblocked.
ca: El client ha estat desbloquejat.

en: Customer has been updated.
ca: El client ha estat actualitzat.

en: Customer information
ca: Informació del client

en: Customer last name
ca: Cognom del client

en: Customer name
ca: Nom del client

en: Customer note
ca: Nota del client

en: Customer note has been added.
ca: S'ha afegit la nota del client.

en: Customer note has been updated.
ca: La nota del client ha estat actualitzada.

en: Customer panel
ca: Panell de clients

en: Customer panel access link
ca: Enllaç d&#39;accés al panell del client

en: Customer phone
ca: Telèfon del client

en: Customer plus additional people
ca: Client més persones addicionals

en: Customer setup
ca: Configuració del client

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
ca: El client serà redirigit a aquesta URL una vegada que programi la cita.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
ca: El client serà redirigit a aquesta URL una vegada que programi la cita.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
ca: El client serà redirigit a aquesta URL una vegada que programi la cita.

en: Customer(s)
ca: Client(s)

en: Customers
ca: Clients

en: Customers detected in file:
ca: Clients detectats en el fitxer:

en: Customers imported from file:
ca: Clients importats des del fitxer:

en: Customers in Waiting list
ca: Clients en llista d'espera

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
ca: Els clients seran redirigits a aquesta URL després de reservar un esdeveniment.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
ca: Els clients seran redirigits a aquesta URL després de programar una cita.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
ca: Els clients seran redirigits a aquesta URL després de completar el seu pagament.

en: Customize
ca: Personalitzar

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
ca: Personalitza cada interacció recopilant la informació adequada per a serveis, esdeveniments i registres de clients

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
ca: Personalitzar les ofertes per adaptar-les a serveis específics i satisfer les diverses necessitats dels clients

en: Daily
ca: Diariament

en: Daily occupancy
ca: Ocupació diària

en: Danger button background color
ca: Color de fons del botó de perill

en: Danger button text color
ca: Color del text del botó de perill

en: Dark Theme
ca: Tema fosc

en: Dashboard
ca: Tauler de control

en: Data that remains unchanged:
ca: Dades que es mantenen sense canvis:

en: Data to be updated:
ca: Dades a actualitzar:

en: Date
ca: Data

en: Date & Time
ca: Data i hora de finalització de l'esdeveniment

en: Date & time
ca: Data i hora

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
ca: Data i hora de l&#39;esdeveniment amb enllaços per unir-se a Lesson Space

en: Date Asc
ca: Data Asc

en: Date Desc
ca: Data Desc

en: Date Picker
ca: Selector de data

en: Date Purchased Asc
ca: Data de compra Asc

en: Date Purchased Desc
ca: Data de compra Desc

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
ca: Els rangs de dates que no estiguin definits utilitzaran preu per defecte de la categoria de bitllet.

en: Date and Time
ca: Selecciona data i hora

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Date of Birth
ca: Data de naixement

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
ca: La data de naixement ha d'estar en el mateix format que s'ha triat a la configuració del vostre WP. Si s'utilitza un format de data amb coma, les dates han d'estar entre cometes.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
ca: Períodes de data de l'esdeveniment amb Lesson Space unir enllaços

en: Date picker
ca: Selector de dates

en: Date purchased
ca: Data de compra

en: Date range
ca: Rang de dates

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
ca: Els rangs de dates que no estiguin definits utilitzaran el preu per defecte de la categoria de bitllet.

en: Date:
ca: Dia:

en: Day
ca: Dia

en: Day Off
ca: Dia lliure

en: Day Off name
ca: Nom del dia de descans

en: Day of the Week
ca: Període de la data de l'esdeveniment

en: Day of the week
ca: Dia de la setmana

en: Day off name
ca: Nom del dia lliure

en: Days
ca: Dies

en: Days Off
ca: Dies de descans

en: Days off
ca: Dies lliures

en: Deactivate
ca: Desactivar

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
ca: Benvol %customer_full_name% gut, Gràcies per triar la nostra empresa, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
ca: Benvol <b> %customer_full_name% </b> gut, <br> <br> Gràcies per triar la nostra empresa, <br> <b> %company_name% </b>

en: Deduction
ca: Deducció

en: Deduction Asc
ca: Deducció Asc

en: Deduction Desc
ca: Desc de deducció

en: Default Label
ca: Etiqueta predeterminada

en: Default Square location
ca: Ubicació predeterminada del quadrat

en: Default appointment status
ca: Estat de cita predeterminada

en: Default back end page
ca: Pàgina de backend predeterminada

en: Default language
ca: Idioma per defecte

en: Default location
ca: Ubicació predeterminada

en: Default number of items per page on the back end
ca: Nombre predeterminat d&#39;elements per pàgina al backend

en: Default number of items per page on the front end
ca: Nombre predeterminat d'elements per pàgina a l'extrem frontal

en: Default page
ca: Pàgina predeterminada

en: Default payment method
ca: Mètode de pagament per defecte

en: Default phone country code
ca: Codi de país telefònic per defecte

en: Default time slot step
ca: Pas de franja horària predeterminada

en: Define how far into the future customers can book appointments.
ca: Definir fins a quin punt en el futur els clients poden reservar cites.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
ca: Definir el nombre màxim d'usos per client. Un cop assolit el límit, el cupó deixarà de ser vàlid per a aquest client.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
ca: Defineix l'hora abans de la cita durant la qual els clients no poden reservar.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
ca: Defineix l'hora abans de la cita durant la qual els clients no poden cancel·lar.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
ca: Defineix l'hora abans de la cita durant la qual els clients no poden reprogramar.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
ca: Defineix el nombre total d'usos permesos per a aquest cupó. Un cop assolit el límit, el cupó esdevé inactiu.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
ca: Defineix quines capacitats es sol·licitaran en crear un compte connectat a Express

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
ca: Defineix l'idioma utilitzat per a les notificacions enviades a aquest client per a les reserves creades des del panell d'administració o empleat. Si es va utilitzar un idioma admès en una reserva anterior, es seleccionarà automàticament; en cas contrari, podeu configurar-lo manualment.

en: Delete
ca: Eliminar

en: Delete Amelia content
ca: Eliminar el contingut de Amelia

en: Delete Event
ca: Eliminar esdeveniment

en: Delete Notification
ca: Eliminar la notificació

en: Delete Package Booking
ca: Eliminar la reserva de paquets

en: Delete Period
ca: Selecciona el període de repetició

en: Delete appointment
ca: Eliminar cita

en: Delete block time
ca: Elimina el bloqueig horari

en: Delete booking
ca: Eliminar la reserva

en: Delete category
ca: Eliminar la categoria

en: Delete coupon
ca: Eliminar el cupó

en: Delete custom field
ca: Suprimeix el camp personalitzat

en: Delete customer
ca: Eliminar client

en: Delete employee
ca: Eliminar empleat

en: Delete event booking
ca: Eliminar la reserva d'esdeveniments

en: Delete following
ca: Eliminar el següent

en: Delete location
ca: Eliminar la ubicació

en: Delete package
ca: Eliminar el paquet

en: Delete profile
ca: Eliminar perfil

en: Delete resource
ca: Eliminar recurs

en: Delete service
ca: Suprimeix servei

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
ca: Suprimeix taules, rols, arxius i configuracions un cop eliminat el connector Amelia.

en: Delete tax
ca: Eliminar l'impost

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
ca: Ofereix una experiència de reserva més fluida mostrant als clients només franges horàries reals i disponibles

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
ca: Envieu missatges personalitzats adaptats al vostre to empresarial, marca i flux de treball

en: Delivered
ca: Entregat

en: Deposit
ca: Fiança

en: Deposit Payment
ca: Activa el pagament de la fiança

en: Deposit amount
ca: Import de la fiança

en: Deposit only
ca: Només dipositar

en: Deposit payment
ca: Pagament del dipòsit

en: Deposit type
ca: Tipus de fiança

en: Description
ca: Descripció

en: Description:
ca: Descripció:

en: Details
ca: Detalls

en: Details changed
ca: Detalls canviats

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
ca: No heu rebut el correu electrònic? Comproveu el vostre filtre de correu brossa, o

en: Direct charge
ca: Recarregar

en: Disable
ca: Desactivar

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
ca: Desactiveu aquesta opció per permetre que només els clients individuals puguin reservar cites en grup, sense la possibilitat de portar persones addicionals.

en: Disabled
ca: Deshabilitat

en: Discard
ca: Descartar

en: Disconnect
ca: Desconnectar

en: Disconnect Employee
ca: Desconnecta l'empleat

en: Disconnect account
ca: Desconnecta el compte

en: Disconnect employee account
ca: Desconnecta el compte de l&#39;empleat

en: Disconnect from Apple
ca: Desconnectar

en: Discount
ca: Descompte

en: Discount (%)
ca: Descompte (%)

en: Discount Asc
ca: Descompte Asc

en: Discount Desc
ca: Descompte Desc

en: Discount type
ca: Tipus de descompte

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
ca: Mostra els formularis i panells de reserva d'Amelia als perfils de membres de BuddyBoss.

en: Display Field:
ca: Camp de visualització:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
ca: Mostra els esdeveniments en una vista del calendari, permetent als clients navegar, cercar i reservar directament. Una gran manera de destacar els propers esdeveniments en un format interactiu.

en: Do you want to cancel following events?
ca: Vols cancel·lar els següents esdeveniments?

en: Do you want to cancel this purchase?
ca: Vols cancel·lar aquesta compra?

en: Do you want to delete following canceled events?
ca: Vols esborrar els següents esdeveniments cancel·lats?

en: Do you want to delete this appointment?
ca: Voleu eliminar aquesta cita?

en: Do you want to open following events?
ca: Vols obrir els següents esdeveniments?

en: Do you want to repeat this appointment?
ca: Vols repetir aquesta cita?

en: Do you want to update following events?
ca: Vols actualitzar els següents esdeveniments?

en: Documentation
ca: Documentació

en: Don't Import
ca: No importeu

en: Don't have an account?
ca: No tens un compte?

en: Don't send reminders within the selected time
ca: No envieu recordatoris dins del temps seleccionat

en: Don't suggest alternatives
ca: No suggereixis alternatives

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
ca: No utilitzeu l'opció de mode Text si ja teniu codi HTML a la descripció, ja que un cop activada aquesta opció es podrien perdre les etiquetes HTML existents.

en: Dot-comma
ca: Punt-coma

en: Download
ca: Descarregar

en: Download .csv
ca: Descarregar.csv

en: Download Invoice
ca: Descarregar factura

en: Download PDF
ca: Descarregar PDF

en: Download PDF Invoice
ca: Descarregar Factura PDF

en: Download XML
ca: Descarregar XML

en: Download XML Invoice
ca: Descarregar XML Invoice

en: Download invoice
ca: Descarrega la factura

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
ca: Baixeu la vostra llista de clients a l&#39;instant per a informes, màrqueting o ús de sistemes externs, fent que la gestió de dades sigui més ràpida i còmoda que mai.

en: Draft
ca: Esborrany

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
ca: Arrossegueu per reorganitzar les columnes i/o trieu quines mostrar.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
ca: Impulsa reserves amb ofertes de cupons irresistibles

en: Drop file here or click to upload
ca: Deixeu anar el fitxer aquí o feu clic per carregar-lo

en: Drop files here or click to upload
ca: Deixa arxius aquí o fes clic per pujar

en: Dropdown Color
ca: Color desplegable

en: Dropdown Text Color
ca: Color de text desplegable

en: Dropdown layout
ca: Disseny desplegable

en: Dropdowns
ca: Desplegables

en: Due
ca: Degut

en: Duplicate
ca: Duplicar

en: Duplicate Event
ca: Esdeveniment duplicat

en: Duplicate appointment
ca: Cita duplicada

en: Duplicate category
ca: Categoria duplicada

en: Duplicate coupon
ca: Cupó duplicat

en: Duplicate employee
ca: Empleat duplicat

en: Duplicate fields are not allowed.
ca: Els camps duplicats no estan permesos.

en: Duplicate location
ca: Ubicació duplicada

en: Duplicate package
ca: Paquet duplicat

en: Duplicate resource
ca: Duplicar recurs

en: Duplicate service
ca: Servei duplicat

en: Duration
ca: Duració

en: Duration Asc
ca: Duració Asc

en: Duration Desc
ca: Durada Desc

en: Duration:
ca: Duració:

en: E-Ticket Scanner
ca: Escàner de tiquets electrònics

en: E-Tickets
ca: Tipus d'esdeveniment

en: E-ticket
ca: Entrada electrònica

en: E-ticket QR code
ca: Codi QR de tiquet electrònic

en: E-ticket scanner
ca: Escàner de bitllets electrònics

en: Each spot counts as one attendee.
ca: Cada lloc compta com un assistent.

en: Each:
ca: Enviar informació de camps personalitzats per a cada client per separat

en: Easily export your customer data in one click
ca: Exporta fàcilment les dades dels teus clients amb un sol clic

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
ca: Organitza fàcilment diverses ubicacions comercials en un sol lloc, garantint un funcionament fluid i una experiència de reserva consistent independentment d&#39;on s&#39;ofereixin els teus serveis.

en: Edit
ca: Editar

en: Edit Appointment
ca: Editar cita

en: Edit Attendee
ca: Editar assistent

en: Edit Attendees
ca: Editar assistents

en: Edit Category
ca: Editar la categoria

en: Edit Coupon
ca: Editar cupó

en: Edit Customer
ca: Editar client

en: Edit Event
ca: Editar esdeveniment

en: Edit Extra
ca: Edita Extra

en: Edit Package Booking
ca: Edita la reserva de paquets

en: Edit Tax
ca: Editar

en: Edit Tracking
ca: Edita el seguiment

en: Edit Webhook
ca: Edita Webhook

en: Edit appointment
ca: Edita la cita

en: Edit block time
ca: Edita la franja horària bloquejada

en: Edit booking
ca: Edita la reserva

en: Edit custom field
ca: Edita el camp personalitzat

en: Edit custom notification
ca: Edita la notificació personalitzada

en: Edit customer
ca: Edita client

en: Edit day off
ca: Edita el dia lliure

en: Edit employee
ca: Edita l'empleat

en: Edit event
ca: Edita esdeveniment

en: Edit event booking
ca: Edita la reserva de l&#39;esdeveniment

en: Edit location
ca: Editar la ubicació

en: Edit package
ca: Edita el paquet

en: Edit resource
ca: Edita el recurs

en: Edit service
ca: Edita el servei

en: Edit special day
ca: Edita el dia especial

en: Edit table
ca: Edita la taula

en: Edit transaction
ca: Edita la transacció

en: Edit work hours
ca: Editar hores de treball

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
ca: Gestioneu de manera eficient les cancel·lacions de cites permetent que els clients s&#39;uneixin a una llista d&#39;espera i omplin manualment les franges horàries recentment obertes.

en: Effortless management for every location
ca: Gestió sense esforç per a cada ubicació

en: Effortless tax management for every booking
ca: Gestió fiscal sense esforç per a cada reserva

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
ca: Configura i gestiona sense esforç esdeveniments que es repeteixin segons el teu horari preferit, oferint flexibilitat, consistència i una experiència fluida tant per a la teva empresa com per als teus clients.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
ca: Elimina els càlculs manuals amb una aplicació fiscal intel·ligent i automatitzada

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Si us plau, introdueix un correu electrònic vàlid

en: Email address
ca: Adreça electrònica

en: Email already exists with different name. Please check your name.
ca: La direcció de correu electrònic ja existeix amb un nom diferent. Verifica el teu nom, si us plau.

en: Email copied to clipboard.
ca: Correu electrònic copiat al porta-retalls.

en: Email field is required
ca: El camp de correu electrònic és obligatori

en: Email or Username
ca: Correu o usuari

en: Email with access link has been sent
ca: S'ha enviat el correu electrònic amb l'enllaç d'accés

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Employee
ca: Empleat

en: Employee Badge
ca: Insígnia d'empleat

en: Employee Days off
ca: Dies de descans de l'empleat

en: Employee ID
ca: Identificació de l'empleat

en: Employee Profile
ca: Perfil del treballador

en: Employee Selection
ca: Correu electrònic de l'empleat

en: Employee badges
ca: distintius d&#39;empleats

en: Employee badges management
ca: Gestió de credencials d&#39;empleats

en: Employee calendar disconnected successfully
ca: El calendari d'empleats s'ha desconnectat amb èxit

en: Employee calendar has been updated successfully.
ca: El calendari d'empleats s'ha actualitzat amb èxit.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
ca: S'ha arribat al límit de cites diàries dels empleats. Si us plau, trieu una altra data o empleat.

en: Employee days off
ca: Dies lliures dels empleats

en: Employee description
ca: Descripció de l'empleat

en: Employee description popup
ca: Finestra emergent de descripció de l&#39;empleat

en: Employee details
ca: Detalls dels empleats

en: Employee dialog
ca: Diàleg d&#39;empleats

en: Employee email
ca: Correu electrònic de l'empleat

en: Employee filter
ca: Filtre d&#39;empleats

en: Employee first name
ca: Nom de l'empleat

en: Employee full name
ca: Nom complet de l'empleat

en: Employee has been created.
ca: S'ha creat l'empleat.

en: Employee has been deleted.
ca: L'empleat ha estat eliminat.

en: Employee has been hidden.
ca: L'empleat ha estat amagat.

en: Employee has been updated.
ca: L'empleat ha estat actualitzat.

en: Employee information
ca: Informació dels empleats

en: Employee is now visible.
ca: L'empleat ja és visible.

en: Employee last name
ca: Cognom de l'empleat

en: Employee name
ca: Nom de l&#39;empleat

en: Employee name, email & phone
ca: Nom de l'empleat, correu electrònic i telèfon

en: Employee note
ca: Nota de l'empleat

en: Employee note has been updated.
ca: La nota dels empleats s'ha actualitzat.

en: Employee panel
ca: Panell d&#39;empleats

en: Employee panel access link
ca: Enllaç d&#39;accés al panell d&#39;empleats

en: Employee panel page URL
ca: URL de la pàgina del panell d&#39;empleats

en: Employee panel password
ca: Contrasenya del panell d'emple

en: Employee password
ca: Contrasenya de l&#39;empleat

en: Employee phone
ca: Telèfon de l'empleat

en: Employee price
ca: Preu per a empleats

en: Employee profile
ca: Perfil de l&#39;empleat

en: Employee selection
ca: selecció d&#39;empleats

en: Employee selection logic
ca: Correu electrònic de l'empleat

en: Employee setup
ca: Configuració dels empleats

en: Employees
ca: Empleats

en: Empower your team with seamless integrations
ca: Potencia el teu equip amb integracions perfectes

en: Empty state
ca: Estat buit

en: Enable
ca: Habilitar

en: Enable Amelia
ca: Habilitar Amelia

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
ca: Activa les pestanyes Amelia als perfils

en: Enable Google Meet
ca: Habilita Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
ca: Habilitar Microsoft Teams

en: Enable Payment from Link
ca: Activa el pagament des de l'enllaç

en: Enable auto-reply message
ca: Activa el missatge de resposta automàtica

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
ca: Permetre als clients gestionar les seves cites i esdeveniments de manera eficient. Personalitzeu colors i etiquetes per crear una experiència perfecta i de marca.

en: Enable guest booking
ca: Activa la reserva de clients

en: Enable integration with WooCommerce
ca: Activar integració amb WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
ca: Habilita el check-in d'esdeveniments ràpids i sense contacte amb codis QR únics per a cada entrada.

en: Enable recurring event
ca: Mostrar esdeveniments recurrents

en: Enable resource usage for a group booking
ca: Habilitar l'ús de recursos per a una reserva de grup

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
ca: Activa aquesta opció si vols que els clients seleccionin almenys un extra en fer la reserva. També podeu triar quants extres són necessaris.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
ca: Activa aquesta opció si vols permetre que els teus clients eliminin les seves dades de perfil (les reserves no s'eliminaran).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
ca: Activa aquesta opció si vols permetre que els teus clients reprogramin les seves pròpies cites.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
ca: Activeu aquesta opció si voleu comptar l'ús de quantitat de recursos per a cada persona addicional afegida durant la reserva.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
ca: Habilitar aquesta opció si voleu suprimir taules de connectors, rols, fitxers i configuració <br> en eliminar el connector de la pàgina de plugins

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
ca: Activa aquesta opció si vols que els teus clients<br/>rebin un correu electrònic sobre l'esdeveniment.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
ca: Habilita aquesta opció si vols fer pas de franja horària el mateix que la durada del servei en el procés de reserva

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
ca: Activeu aquesta opció si voleu enviar el fitxer ics per correu electrònic després de les reserves aprovades.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
ca: Habilita aquesta opció si vols enviar arxius ics en correu electrònic després de reserves pendents.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
ca: Activa aquesta opció si vols que el teu empleat rebi les dades dels camps personalitzats només per a l'últim client quan hi hagi una reserva de grup

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
ca: Activeu aquesta opció per afegir assistents a esdeveniments als esdeveniments del Calendari d&#39;Apple dels empleats.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
ca: Activeu aquesta opció per afegir assistents a l'esdeveniment als esdeveniments de Google Calendar dels empleats.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
ca: Activeu aquesta opció per afegir assistents a l&#39;esdeveniment als esdeveniments del calendari d&#39;Outlook dels empleats.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
ca: Habilita aquesta opció per crear reunions per a cites amb estat pendent.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
ca: Habilita aquesta opció per crear espais per a cites amb estat pendent.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
ca: Habilita aquesta opció per mostrar les cites amb estat pendent en els calendaris dels empleats.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
ca: Activeu aquesta opció per garantir que els clients que utilitzen un correu electrònic o un número de telèfon existent mantinguin nom i cognoms consistents.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
ca: Activeu aquesta opció per incloure el temps de memòria intermèdia per a les cites programades als esdeveniments de l'Apple Calendar.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
ca: Activa aquesta opció per incloure temps de reserva per a les cites programades als esdeveniments del Calendari de Google.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
ca: Activeu aquesta opció per incloure temps de reserva per a les cites programades als esdeveniments del calendari de l&#39;Outlook.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
ca: Habilita aquesta opció per assegurar-te que la factura serà enviada al client després de reservar.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
ca: Activa aquesta opció per rebre un correu electrònic de recordatori quan el teu saldo SMS arribi al mínim establert

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
ca: Habilita aquesta opció per repetir la notificació en l'interval definit.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
ca: Activeu aquesta opció per utilitzar aquest camp personalitzat com a ubicació als esdeveniments del calendari de Google i Outlook, als fitxers ICS i als esdeveniments de &quot;Afegeix al calendari&quot;.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
ca: Habilitar per mostrar les franges horàries de reserva en funció de la zona horària del client.

en: Enable to require a deposit payment.
ca: Habilita per requerir un pagament de dipòsit.

en: Enabled
ca: Activat

en: End Date
ca: Data de l'esdeveniment

en: End Time
ca: Hora final

en: End Time Visibility:
ca: Visibilitat del temps final:

en: End date
ca: Data de finalització

en: End time
ca: Temps de finalització

en: Endpoint
ca: Punt final

en: Ends
ca: Acaba

en: Ends after
ca: Acaba després

en: Ends on
ca: Acaba el

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
ca: Millora les reserves amb distintius personalitzables per reforçar la teva identitat de marca.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
ca: Millora la confiança del client proporcionant detalls de pagament transparents i documentats per a cada reserva

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
ca: Augmenta la fidelització dels clients recompensant-los amb ofertes exclusives i personalitzades

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
ca: Millora la flexibilitat amb informació del client preparada per a eines de màrqueting o plataformes externes

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
ca: Millora l&#39;experiència del client amb formularis clars i intuïtius dissenyats segons les necessitats de la teva empresa

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
ca: Millora l&#39;experiència del client amb complements personalitzats que afegeixen comoditat i valor

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
ca: Assegura una facturació precisa aplicant els tipus impositius correctes en cada moment

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
ca: Assegurar una comptabilitat precisa amb dades financeres clares i organitzades

en: Enter Address
ca: Introdueix direcció

en: Enter Apple Calendar app specific password
ca: Introduïu la contrasenya específica de l'aplicació Apple Calendar

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
ca: Introduïu l'ID d'iCloud de l'Apple Calendar

en: Enter E-Ticket details manually
ca: Introduïu les dades del tiquet electrònic manualment

en: Enter Event Name
ca: Introdueix el nom de l'esdeveniment

en: Enter a phone number, then press Enter to add
ca: Introduïu un número de telèfon i premeu Enter per afegir

en: Enter booking ID
ca: Si us plau, introdueix el tipus de reserva

en: Enter date of birth
ca: Data de naixement

en: Enter email
ca: Si us plau, introdueix el correu electrònic

en: Enter email, then press Enter to add
ca: Introduïu el correu electrònic i, a continuació, premeu Enter per afegir

en: Enter first name
ca: Si us plau, insereix el nom

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
ca: Introduïu aquí URL de la pàgina amb [ameliacustomerpanel] codi curt si voleu enviar-lo als seus clients en les notificacions. Assegureu-vos d'afegir també el marcador de posició a la notificació perquè es pugui enviar l'URL.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
ca: Introduïu aquí URL de la pàgina amb [ameliaempleepanel] codi curt si voleu enviar-lo als seus empleats en les notificacions. Assegureu-vos d'afegir també el marcador de posició a la notificació perquè es pugui enviar l'URL.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
ca: Introduïu aquí un punt final si utilitza Mailgun des de països de la UE

en: Enter holiday or day off name
ca: Introdueix el nom del dia festiu o del dia lliure

en: Enter last name
ca: Si us plau, insereix el cognom

en: Enter phone
ca: Introduïu telèfon

en: Enter redirect URL
ca: Introdueix l'URL de redirecció

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
ca: Introduïu el nom de l'esdeveniment que s'enviarà amb finalitats de seguiment.

en: Enter ticket code
ca: Introdueix el nom de l'esdeveniment

en: Enter ticket code manually
ca: Introduïu el codi de l'entrada manualment

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
ca: Introdueix l'adreça electrònica del teu compte i t'enviarem un enllaç d'accés a la teva safata d'entrada.

en: Enter your credentials to access your account.
ca: Introdueix les teves credencials per accedir al teu compte.

en: Enter your email
ca: Introduïu el correu

en: Enter your password
ca: Introduïu la contrasenya

en: Enter, and re-enter your new password to continue
ca: Si us plau, torna a introduir la nova contrasenya

en: Error occurred
ca: S&#39;ha produït un error

en: Error while generating CSV.
ca: Error en generar CSV.

en: Estimated price
ca: Preu estimat

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Event Asc
ca: Esdeveniment Asc

en: Event Available
ca: Disponible

en: Event Booking Details
ca: Detalls de la reserva d'esdeveniments

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
ca: Reserva d'esdeveniments és codi curt que dóna als seus clients l'opció de reservar un dels esdeveniments que heu creat al back-end en una vista simple calendari d'esdeveniments.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
ca: Event Booking és un shortcode que ofereix als teus clients l'opció de reservar un dels esdeveniments que has creat en el back-end en una simple vista de llista d'esdeveniments.

en: Event Calendar Booking Form
ca: Formulari de reserva del calendari d'esdeveniments

en: Event Colors:
ca: Colors d'esdeveniments:

en: Event Date and Time
ca: Data i hora de l'esdeveniment

en: Event Day
ca: Data de l'esdeveniment

en: Event Desc
ca: Desc d'esdeveniments

en: Event Employee
ca: Empleat per a l'esdeveniment

en: Event Ends
ca: Esdeveniments

en: Event Gallery:
ca: Galeria d'esdeveniments:

en: Event ID
ca: Data de l'esdeveniment

en: Event Info
ca: Información de l'esdeveniment

en: Event List Booking Form
ca: Formulari de reserva de llista d'esdeveniments

en: Event Location
ca: Ubicació de l'esdeveniment

en: Event Starts
ca: Estat de l'esdeveniment

en: Event Status
ca: Estat de l'esdeveniment

en: Event Subtotal
ca: Subtotal

en: Event Type
ca: Tipus d'esdeveniment

en: Event available
ca: Esdeveniment disponible

en: Event booking has been created.
ca: S'ha creat la reserva d'esdeveniments.

en: Event booking has been deleted.
ca: S'ha eliminat la reserva d'esdeveniments.

en: Event booking has been updated.
ca: S'ha actualitzat la reserva d'esdeveniments.

en: Event booking is unavailable
ca: Reserves no disponibles

en: Event calendar booking from
ca: Reserva del calendari d'esdeveniments des

en: Event card
ca: Targeta d&#39;esdeveniment

en: Event date & time period
ca: Data i període d&#39;hora de l&#39;esdeveniment

en: Event date & time periods with Google Meet join links
ca: Data i períodes d&#39;hora dels esdeveniments amb enllaços per unir-se a Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
ca: Data i períodes d&#39;hora dels esdeveniments amb enllaços d&#39;unió al Microsoft Teams

en: Event date & time periods with Zoom join links
ca: Data i hora dels esdeveniments amb enllaços per unir-se a Zoom

en: Event date & time periods with Zoom start links
ca: Data i hora dels esdeveniments amb enllaços d&#39;inici de Zoom

en: Event date period
ca: Període de data de l&#39;esdeveniment

en: Event date periods with Google Meet join links
ca: Períodes de dates d&#39;esdeveniments amb enllaços per unir-se a Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
ca: Períodes de dates d&#39;esdeveniments amb enllaços d&#39;unió al Microsoft Teams

en: Event date periods with Zoom join links
ca: Períodes de dates d&#39;esdeveniments amb enllaços per unir-se a Zoom

en: Event date periods with Zoom start links
ca: Períodes de dates d&#39;esdeveniments amb enllaços d&#39;inici de Zoom

en: Event deposit
ca: Dipòsit d'esdeveniments

en: Event description
ca: Descripció de l'esdeveniment

en: Event details
ca: Detalls de l'esdeveniment

en: Event e-ticket
ca: Entrada electrònica per a l&#39;esdeveniment

en: Event employee
ca: Empleat d&#39;esdeveniments

en: Event employees
ca: Empleats d&#39;esdeveniments

en: Event end date
ca: Data de finalització de l&#39;esdeveniment

en: Event end date & time
ca: Data i hora de finalització de l&#39;esdeveniment

en: Event end time
ca: Hora de finalització de l&#39;esdeveniment

en: Event ends
ca: Final de l&#39;esdeveniment

en: Event filter
ca: Filtre d&#39;esdeveniments

en: Event gallery
ca: Galeria d&#39;esdeveniments

en: Event has been canceled
ca: L'esdeveniment s'ha cancel·lat

en: Event has been canceled.
ca: L&#39;esdeveniment s&#39;ha cancel·lat.

en: Event has been created.
ca: L'esdeveniment ha estat creat.

en: Event has been deleted
ca: S'ha eliminat l'esdeveniment

en: Event has been deleted.
ca: L'esdeveniment ha estat eliminat.

en: Event has been hidden.
ca: L'esdeveniment ha estat amagat.

en: Event has been opened
ca: L'esdeveniment s'ha obert

en: Event has been opened.
ca: L'esdeveniment ha estat obert.

en: Event has been saved
ca: L'esdeveniment s'ha guardat

en: Event has been updated.
ca: L'esdeveniment s'ha actualitzat.

en: Event info
ca: Informació de l&#39;esdeveniment

en: Event initial start date
ca: Data d&#39;inici inicial de l&#39;esdeveniment

en: Event is now visible.
ca: L'esdeveniment ja és visible.

en: Event list booking from
ca: Reserva de llista d'esdeveniments des

en: Event location
ca: Ubicació de l&#39;esdeveniment

en: Event name
ca: Nom de l'esdeveniment

en: Event price
ca: Preu de l'esdeveniment

en: Event slots capacity
ca: Capacitat de les franges horàries per a esdeveniments

en: Event space name
ca: Nom de l'espai de l'esdeveniment

en: Event start date
ca: Data d&#39;inici de l&#39;esdeveniment

en: Event start date & time
ca: Data i hora d&#39;inici de l&#39;esdeveniment

en: Event start date and time
ca: Selecciona data i hora

en: Event start time
ca: Hora d&#39;inici de l&#39;esdeveniment

en: Event starts
ca: Comença l&#39;esdeveniment

en: Event status
ca: Estat de l&#39;esdeveniment

en: Event tags
ca: Etiquetes d’esdeveniment

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
ca: Les etiquetes d’esdeveniment us permeten etiquetar i organitzar els esdeveniments a Amelia segons els criteris més rellevants per al vostre negoci.

en: Event tags have been saved.
ca: S’han desat les etiquetes d’esdeveniment.

en: Event tags setup
ca: Configuració de les etiquetes d’esdeveniment

en: Event ticketing
ca: Venda d&#39;entrades per a esdeveniments

en: Event tickets
ca: Entrades per a l'esdeveniment

en: Event time scope
ca: Interval temporal de l'esdeveniment

en: Event title
ca: Títol de l'esdeveniment

en: Event title and description
ca: Títol i descripció de l'esdeveniment

en: Event type
ca: Tipus d&#39;esdeveniment

en: Event_bookings
ca: Reserves de l'esdeveniment

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Events Available
ca: Disponible

en: Events Calendar
ca: Agenda d'Esdeveniments

en: Events List
ca: Llista d'esdeveniments

en: Events List Booking
ca: Esdeveniment reservat

en: Events available
ca: Esdeveniments disponibles

en: Events calendar
ca: Calendari d&#39;esdeveniments

en: Events custom pricing
ca: Preus personalitzats per a esdeveniments

en: Events list
ca: Llista d&#39;esdeveniments

en: Events list view
ca: Vista de llista d&#39;esdeveniments

en: Events pricing
ca: Tarifa d'esdeveniments

en: Events setup
ca: Configuració d&#39;esdeveniments

en: Events waiting list
ca: Llista d&#39;espera d&#39;esdeveniments

en: Every
ca: Cada

en: Every Day until
ca: Cada dia fins

en: Every:
ca: Cada:

en: Exclude Taxes
ca: Excloure els impostos

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
ca: Amplieu la vostra capacitat afegint tants empleats com necessiti la vostra empresa

en: Expiration date
ca: Data de caducitat

en: Expired
ca: La verificació ha caducat. Torni-ho a provar de nou.

en: Expires after
ca: Caduca després

en: Expires at
ca: Caduca a

en: Export
ca: Exportar

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
ca: Exporteu tots els registres de transaccions des de la pàgina Finances per a una comptabilitat, reconciliació o compartició sense esforç amb les vostres eines financeres.

en: Export appointment data with ease
ca: Exporta les dades de les cites amb facilitat

en: Export bookings
ca: Reserves d'exportació

en: Export event booking data with ease
ca: Exporta fàcilment les dades de reserves d’esdeveniments

en: Express Account
ca: Compte exprés

en: Express account capabilities
ca: Capacitats exprés del compte

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
ca: El límit de persones extra no pot superar l'aforament de la llista d'espera

en: Extra people limit must be 0 or greater
ca: El límit de persones addicionals ha de ser 0 o superior

en: Extras
ca: Extres

en: Extras Cost:
ca: Cost dels extres:

en: Extras Description
ca: Descripció dels extres

en: Extras Duration
ca: Durada extres

en: Extras Heading
ca: Encapçalament Extres

en: Extras Subtotal
ca: Extres Subtotal

en: Extras are included in the deposit amount.
ca: Els extres estan inclosos en l'import del dipòsit.

en: Extras are not included in the deposit amount.
ca: Els extres no estan inclosos en l'import del dipòsit.

en: Extras available
ca: Extres disponibles

en: Extras cost:
ca: Cost dels extres:

en: Extras subtotal
ca: Subtotal d&#39;extres

en: Extras total price
ca: Preu total

en: Facebook app ID
ca: Identificació de l'aplicació de Facebook

en: Facebook app secret
ca: Secret de l'aplicació de Facebook

en: Facebook social login
ca: Inici de sessió social de Facebook

en: Failed
ca: Fallit

en: Failed to access camera. Please try again.
ca: No s'ha pogut accedir a la càmera. Si us plau, torneu a intentar.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
ca: No s'ha pogut carregar les dades de la cita. Si us plau, torneu-ho a provar més tard.

en: Failed to load package details. Please try again later.
ca: No s'ha pogut carregar els detalls del paquet. Si us plau, torneu-ho a provar més tard.

en: Failed to reorder packages.
ca: No s'ha pogut reordenar els paquets.

en: Failed to reorder services.
ca: No s'ha pogut reordenar els serveis.

en: Failed to send invoice.
ca: No s'ha aconseguit enviar la factura.

en: Failed to send test SMS.
ca: No s&#39;ha pogut enviar l&#39;SMS de prova.

en: Failed to send test WhatsApp message.
ca: No s&#39;ha pogut enviar el missatge de prova de WhatsApp.

en: Failed to send test email.
ca: No s'ha aconseguit enviar el correu electrònic de prova.

en: Failed to update category positions.
ca: No s'ha pogut actualitzar les posicions de categoria.

en: Features
ca: Característiques

en: Features & Integrations
ca: Característiques i integracions

en: Female
ca: Dona

en: Field Order
ca: Ordre de camp

en: Field order
ca: Ordre de camp

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
ca: Ordre de camp, camps obligatoris, etiquetes i opcions de visualització

en: Fifth
ca: Cinquena

en: Filled
ca: Emplenat

en: Filter
ca: Filtre

en: Filter by Employee
ca: Editar empleat

en: Filter by Location
ca: Editar ubicació

en: Filter by employee
ca: Filtra per empleat

en: Filter by location
ca: Filtra per ubicació

en: Filterable Field:
ca: Camp filtrable:

en: Filters
ca: Filtres

en: Filters block
ca: Bloc de filtres

en: Finance
ca: Finances

en: Find Attendees
ca: Trobar asistentes

en: Finish
ca: Tancar

en: Finish Button Type
ca: Tipus de botó d'acabat

en: First
ca: Primer

en: First Name:
ca: Nom:

en: First and last names must be in two separate fields.
ca: El nom i cognoms han d'estar en dos camps separats.

en: First booking only
ca: Només primera reserva

en: First name
ca: Cognom

en: First {day}
ca: Primer {day}

en: Fixed
ca: Corregit

en: Fixed amount
ca: Import fix

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
ca: Les opcions de descompte flexibles us permeten establir valors personalitzats o oferir exempcions del preu complet

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
ca: Els preus flexibles us permeten establir un preu fix del paquet i oferir descomptes atractius

en: Follow up
ca: Seguiment

en: Font URL
ca: URL de la font

en: Font family
ca: Família tipogràfica

en: Fonts
ca: Tipus de Lletra

en: Fonts and colors
ca: Tipus de lletra i colors

en: Footer
ca: Peu de pàgina

en: Footer buttons
ca: Botons de peu de pàgina

en: Footer content
ca: Contingut del peu de pàgina

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
ca: Per seleccionar múltiples: manteniu premut CTRL/Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
ca: Perquè aquest camp funcioni correctament, si us plau, afegiu la vostra clau API de Google Maps a la Configuració general. En cas contrari, funcionarà com un simple camp de text.

en: Forgot Password?
ca: Ha oblidat la contrasenya?

en: Forgot password?
ca: Has oblidat la contrasenya?

en: Forgot your password?
ca: Ha oblidat la contrasenya?

en: Form
ca: Carregar manualment el formulari de reserva

en: Form Flow
ca: Flux de forma

en: Form colors
ca: Colors de la forma

en: Forms
ca: Formularis

en: Fourth
ca: Quart

en: Fourth {day}
ca: Quarta {day}

en: Free
ca: Gratis

en: Fri
ca: Dv.

en: Friday
ca: Divendres

en: From
ca: Des de

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
ca: Front-end Booking Catalog és un shortcode per mostrar el seu servei en forma de catàleg

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
ca: Front-end Booking Catalog és un shortcode per mostrar el seu servei en forma de catàleg

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
ca: Front-end Booking Search és un shortcode que ofereix als teus clients la possibilitat de buscar una cita seleccionant diversos filtres perquè puguin trobar les millors franges horàries i serveis pera les seves necessitats.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
ca: El panell de clients de Front-end és un shortcode que ofereix als teus clients la possibilitat de gestionar les seves reserves i la informació del seu perfil.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
ca: El Panell d'Empleats és un shortcode que ofereix als teus empleats la possibilitat de gestionar les seves reserves, hores de treball, dies lliures, serveis assignats i informació del seu perfil.

en: Front-end customer panel
ca: Panell de client frontal

en: Front-end employee panel
ca: Panell d&#39;empleats front-end

en: Frontend
ca: Interfície d&#39;usuari

en: Frontend & Backend
ca: Frontend i Backend

en: Full
ca: Client reserva (nom complet, correu electrònic, telèfon)

en: Full events
ca: Esdeveniments complets

en: Fully booked
ca: Completament reservat

en: Future events
ca: Esdeveniments futurs

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
ca: Els segments GSM (llatí estàndard) contenen 160 caràcters, mentre que UCS-2 (no-GSM - ciríl·lic, emoji, símbols no estàndard) contenen 70 caràcters, etc.

en: Gallery
ca: Galeria

en: Gender
ca: Gènere

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
ca: El gènere s'ha d'especificar com a “masculí” o “femení”.

en: Generate
ca: General

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
ca: Generar factures automàticament per a reserves per agilitzar els pagaments i millorar l'experiència del client.

en: Generate payment links
ca: Generar enllaços de pagament

en: Get in Touch
ca: Posa't en contacte

en: Get in touch
ca: Poseu-vos en contacte

en: Global Settings
ca: Configuració global

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
ca: La configuració global només s'aplica als formularis Calendari d'esdeveniments i Reserva de cerca, per personalitzar altres formularis de reserva utilitzeu la configuració de la dreta.

en: Go Back
ca: Tornar

en: Go back
ca: Torna enrere

en: Go to Catalog form
ca: Anar al formulari del catàleg

en: Go to Custom Fields
ca: Vés a Camps personalitzats

en: Go to Notifications
ca: Anar a Notificacions

en: Go to Step-by-step form
ca: Ves al formulari pas a pas

en: Google Analytics setup
ca: Configuració de Google Analytics

en: Google Calendar
ca: Calendari de Google

en: Google Calendar & Google Meet
ca: Google Calendar i Google Meet

en: Google Calendar setup
ca: Configuració del calendari de Google

en: Google Maps API key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
ca: Google Maps no s'ha pogut carregar. Comproveu la vostra clau API i les restriccions.

en: Google Meet Link
ca: Enllaç de Google Meet

en: Google Meet join link
ca: Enllaç per unir-se a Google Meet

en: Google Meet link
ca: Enllaç de Google Meet

en: Google Meet setup
ca: Configuració de Google Meet

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
ca: Clau secreta de Google reCAPTCHA v2

en: Google reCAPTCHA v2 site key
ca: Clau de lloc de Google reCAPTCHA v2

en: Google social login
ca: Inici de sessió social de Google

en: Google/Outlook location
ca: Ubicació de Google/Outlook

en: Green
ca: Verd

en: Grid view
ca: Vista de quadrícula

en: Group Ticket
ca: Entrada de grup

en: Group appointment details
ca: Cita en grup

en: Group booking
ca: Reserva en grup

en: Group booking export format
ca: Format d'exportació de reserva de grup

en: Group event details
ca: Detalls de l'esdeveniment

en: Group ticket has already been scanned
ca: S'ha guardat el servei

en: Grow your team with unlimited employee management
ca: Fes créixer el teu equip amb una gestió il·limitada d&#39;empleats

en: Gyms
ca: Gimnasos

en: HTML Mode
ca: Mode HTML

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
ca: El format HTML pot ser anul·lat pel format de text pla en canviar entre modes.

en: Header
ca: Capçalera

en: Header Image URL
ca: URL de la imatge de capçalera

en: Heading
ca: Encapçalament

en: Heading Text Color
ca: Color del text

en: Heading content
ca: Contingut de l&#39;encapçalament

en: Heading title
ca: Títol de l&#39;encapçalament

en: Healthcare
ca: Assistència sanitària

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
ca: Aquí pots assignar-te a ser l'organitzador de l'esdeveniment Google/Outlook. <br>En cas contrari, se us assignarà com a personal i s'afegirà com a convidat a l'esdeveniment

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
ca: Aquí pots escollir el producte que s'utilitzarà per a la integració de WooCommerce.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
ca: Aquí podeu connectar empleat amb Apple Calendar, de <br/> manera que un cop programada la reserva s'afegirà <br/> automàticament al calendari de l'empleat.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
ca: Aquí pots connectar a l'empleat amb el calendar d'Outlook, <br/> així cada vegada que es programi una cita es <br/> s'afegirà automàticament a el calendari de l'empleat.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
ca: Aquí podeu definir idiomes que vulgueu tenir al connector per traduir cadenes dinàmiques (noms, descripcions, notificacions).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
ca: Aquí pots escollir el producte que s'utilitzarà per a la integració de WooCommerce.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
ca: Aquí podeu introduir adreces de correu electrònic addicionals on s'enviaran totes les notificacions. Per afegir una adreça feu clic a Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
ca: Aquí podeu introduir números de telèfon addicionals on s'enviaran tots els missatges SMS. Per afegir un número feu clic a Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
ca: Aquí pots seleccionar l'usuari de Zoom, <br/> així que un cop programada la cita, <br/> es crearà automàticament la reunió de Zoom.

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
ca: Aquí, podeu connectar el vostre calendari personal d'Apple, de <br/> manera que un cop programada la reserva, <br/> s'afegirà automàticament al vostre calendari d'elecció.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
ca: Hi ha paquets especials amb aquest servei, consulteu-los!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
ca: H %employee_full_name% ola, gràcies, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
ca: H <b> %employee_full_name% </b> ola, <br> <br> gràcies, <br> <b> %company_name% </b>

en: Hidden
ca: Oculta

en: Hide
ca: Ocultar

en: Hide Employee Profile
ca: Oculta el perfil de l'empleat

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
ca: Amaga el carret de WooCommerce quan el preu és 0

en: Hide coupon
ca: Amaga el cupó

en: Hide employee
ca: Amaga l'empleat

en: Hide event
ca: Oculta l'esdeveniment

en: Hide location
ca: Oculta la ubicació

en: Hide locked features
ca: Amaga les funcions bloquejades

en: Hide package
ca: Amaga el paquet

en: Hide resource
ca: Amaga el recurs

en: Hide service
ca: Amaga el servei

en: Hide tax
ca: Amaga l'impost

en: Hide tips & suggestions
ca: Amaga els consells i suggeriments

en: Higher price background
ca: Antecedents de preus més alts

en: Higher price text
ca: Text de preu més alt

en: Highest price
ca: Preu de l'esdeveniment

en: Host link
ca: Enllaç d'amfitrió

en: Hosted by:
ca: Hostatjat per:

en: Hour
ca: hores

en: Hours
ca: Hores laborals i dies de descans

en: How many attendees do you want to book event for?
ca: Per a quants assistents voleu reservar un esdeveniment?

en: How many people are coming?
ca: Quantes persones vindran?

en: How to
ca: Com fer-ho

en: How to get your
ca: Com aconseguir el teu

en: How will you use Amelia?
ca: Com utilitzaràs l&#39;Amèlia?

en: I want to pay full amount
ca: Vull pagar la quantitat completa

en: ID Asc
ca: Identificació Asc

en: ID Desc
ca: Identificació Desc

en: Id
ca: ID

en: Identify country code by user's IP address
ca: Identifica el codi de país per l'adreça IP de l'usuari

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
ca: Si tots els mètodes de pagament estan desactivats en el servei/esdeveniment, s'utilitzarà el mètode de pagament per defecte.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
ca: Si està desactivada, la reserva ha de complir amb la capacitat mínima i la franja horària es tanca després de la primera reserva.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
ca: En cas de ser discapacitat, el preu seguirà sent el mateix independentment de quantes persones estiguin incloses en la cita de grup.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
ca: Si està activat, els clients poden reservar amb l&#39;estat Pendent fins i tot després d&#39;arribar a la capacitat màxima.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
ca: Si està activat, els clients poden completar el seu pagament mitjançant l'enllaç de les seves notificacions per correu electrònic o a través del panell de clients.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
ca: Si està activat, no s'enviarà la notificació per defecte per als esdeveniments seleccionats.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
ca: Si està activat, no s'enviarà la notificació per defecte per als serveis seleccionats.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
ca: Si no és vàlid, se saltaran altres valors i no s'importaran.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
ca: Si es deixa buit, els fitxers adjunts es pujaran a la carpeta de càrregues per defecte de WordPress.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
ca: Si diversos clients tenen la mateixa adreça de correu electrònic, només s'importarà la primera.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
ca: Si aquesta opció està desactivada, l&#39;element només estarà disponible per reservar des del backend.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
ca: Si aquesta opció està desactivada, els seus clients no podran reservar cites recurrents al mateix temps.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
ca: Si aquesta opció no està marcada el connector calcularà l'hora <br> de tancament de la reserva en funció de l'hora seleccionada per al primer esdeveniment

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
ca: Si aquesta opció no està marcada el connector calcularà l'hora <br> d'obertura de la reserva en funció de l'hora seleccionada per al primer esdeveniment

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
ca: Si es desmarca aquesta opció, el connector calcularà l'hora de tancament de la reserva en funció de l'hora establerta per al primer esdeveniment.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
ca: Si es desmarca aquesta opció, el connector calcularà l'hora d'obertura de la reserva en funció de l'hora establerta per al primer esdeveniment.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
ca: Si estàs en un país on s'aplica l'IVA o l'IVA, l'impost aplicable s'afegirà a la teva transacció.

en: If you are the admin of this page, see how to
ca: Si sou administradors d'aquesta pàgina, consulteu com

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
ca: Si desactives aquesta opció, els clients podran accedir al panell de client amb l'enllaç que s'envia al seu compte de correu electrònic.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
ca: Si activeu aquesta opció cada vegada que un nou client programa la cita obtindrà rol d'usuari Amelia Client i correu electrònic automàtic amb dades d'inici de sessió.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
ca: Si activeu aquesta opció, l&#39;administrador podrà reservar una cita en qualsevol moment (s&#39;ignoraran les hores de treball, els dies especials i els dies lliures de tots els empleats).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
ca: Si activeu aquesta opció, l&#39;administrador podrà reservar una cita a sobre o durant una altra cita.

en: Image
ca: Imatge

en: Image Color
ca: Color de la imatge

en: Image thumbs
ca: Miniatures d&#39;imatge

en: Import
ca: Importació

en: Import Failed
ca: Importació ha fallat

en: Import Partially Successful
ca: Importació parcialment exitosa

en: Import Rules
ca: Regles d'importació

en: Import successful
ca: Importació reeixida

en: Importing customers
ca: Importació de clients

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
ca: Millora la precisió i la professionalitat amb una facturació coherent i amb un format clar

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
ca: Millora l&#39;elecció del client permetent que els clients reservin amb l&#39;empleat que millor els convingui

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
ca: Millora la comoditat del client oferint opcions recurrents predictibles i fàcils de reservar

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
ca: Millora l&#39;experiència del client permetent que els clients triïn la ubicació que millor els convingui

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
ca: Millora la precisió dels informes accedint a les dades completes de les cites a l&#39;instant

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
ca: Millora la precisió dels informes accedint a l’instant a totes les dades de reserva d’esdeveniments

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
ca: Millora de la retenció de clients a mesura que els clients tornen a utilitzar les sessions restants del seu paquet

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
ca: A Amelia, un &quot;servei&quot; és una oferta específica de tipus de cita que la vostra empresa ofereix als clients, com ara consultes, tractaments o classes, que es pot personalitzar completament amb el seu propi nom, durada, preu, capacitat, disponibilitat i extres, i que es pot reservar en línia amb els empleats assignats.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
ca: A Amelia, un empleat és un membre de l&#39;equip que proporciona serveis o organitza esdeveniments, amb el seu propi horari, horari laboral i ofertes assignades.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
ca: A Amelia, un esdeveniment és una oferta de tipus reserva dissenyada per a activitats de grup o ocasions de diversos dies, com ara tallers, conferències, visites guiades o sèries de formació, que es pot configurar amb el seu propi horari, capacitat, estructura de preus i personal assignat.

en: In Package
ca: Paquet

en: In package
ca: En paquet

en: Incl. VAT
ca: IVA inclòs

en: Include Taxes
ca: Incloure impostos

en: Include buffer time in calendar events
ca: Incloure el temps de memòria intermèdia en els esdeveniments del calendari

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
ca: Inclou el temps de memòria intermèdia en el càlcul de franges horàries. Quan està desactivat, les franges horàries només es basen en la durada del servei.

en: Include in invoice
ca: Incloure a la factura

en: Include service buffer time in time slots
ca: Incloure el temps de reserva del servei en les franges horàries

en: Incorrect email or password
ca: Correu electrònic o contrasenya incorrectes

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
ca: Augmenta les conversions motivant els clients amb ofertes atractives i per temps limitat

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
ca: Augmentar els ingressos animant els clients a comprar serveis o productes addicionals

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
ca: Augmenta el volum de vendes animant els clients a reservar més cites alhora

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
ca: Indica el nombre de clients nous i de clients que tornen <br/> per al rang de dates seleccionat.

en: Industries
ca: Indústries

en: Info
ca: Informació

en: Info text
ca: Text informatiu

en: Initial end date & time of the event
ca: Data i hora de finalització inicials de l&#39;esdeveniment

en: Initial end date of the event
ca: Data de finalització inicial de l&#39;esdeveniment

en: Initial end time of the event
ca: Hora de finalització inicial de l&#39;esdeveniment

en: Initial start date & time of the event
ca: Data i hora d&#39;inici inicials de l&#39;esdeveniment

en: Initial start time of the event
ca: Hora d&#39;inici inicial de l&#39;esdeveniment

en: Input Color
ca: Color d'entrada

en: Input Text Color
ca: Color de text d'entrada

en: Input field
ca: Camp d&#39;entrada

en: Input fields
ca: Camps d&#39;entrada

en: Insert Amelia Booking Shortcode
ca: Inserir el codi curt de Amelia Booking

en: Insert pending appointments
ca: Insereix cites pendents

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
ca: Integrar amb WooCommerce per habilitar capacitats avançades de comerç electrònic.

en: Integrations
ca: Integracions

en: Interested in unlocking this feature?
ca: T'interessa desbloquejar aquesta funció?

en: Invalid Mollie API key.
ca: Clau de l’API de Mollie no vàlida.

en: Invalid Payment Link
ca: Enllaç de pagament no vàlid

en: Invalid Stripe secret key.
ca: Clau secreta de Stripe no vàlida.

en: Invisible reCAPTCHA badge
ca: Insígnia reCAPTCHA invisible

en: Invoice
ca: Factura

en: Invoice #
ca: Factura #

en: Invoice #{count}
ca: Factura # {count}

en: Invoice Format
ca: Duració del servei

en: Invoice Number Asc
ca: Número de factura Asc

en: Invoice Number Desc
ca: Número de factura Desc

en: Invoice date
ca: Data de factura

en: Invoice details
ca: Detalls de la factura

en: Invoice has been sent.
ca: La factura ha estat enviada.

en: Invoice not found.
ca: No s'ha trobat la factura.

en: Invoice total
ca: Total de la factura

en: Invoices
ca: Factures

en: Invoices setup
ca: Configuració de factures

en: Issued
ca: Emès

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
ca: Sembla que és la primera vegada que hi ets, així que et mostrem uns quants passos senzills per ajudar-te a començar.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
ca: Sembla que no hi ha serveis disponibles o visibles assignats als paquets, en aquest moment.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
ca: Sembla que no hi ha empleats ni serveis creats, o no s'assigna cap empleat al servei, en aquest moment.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
ca: Sembla que l'API de Envato està actualment ocupada (si us plau, torna-ho a provar) o no tens una compra vàlida d'Amelia

en: Item
ca: Element

en: Item status
ca: Estat de l&#39;element

en: John Doe
ca: Joan Doe

en: Join
ca: Uneix-te

en: Join Google Meeting
ca: Uneix-te a la reunió de Google

en: Join Space
ca: Uneix-te a l'espai

en: Join With Microsoft Teams
ca: Uneix-te a Microsoft Teams

en: Join Zoom
ca: Uneix-te a Zoom

en: Join Zoom Meeting
ca: Unir-se a la reunió de Zoom

en: Join link
ca: Uneix-te a l'enllaç

en: Join waiting list
ca: Uneix-te a la llista d'espera

en: Join with Google Meet
ca: Uneix-te amb Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
ca: Uneix-te amb Microsoft Teams

en: Keep Individual
ca: Mantingues individual

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
ca: Mantingueu informats els clients i empleats enviant notificacions de cites i esdeveniments directament a través de WhatsApp: trieu missatges predefinits o personalitzeu-ne els vostres per donar-los un toc personal.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
ca: Mantingueu tothom al dia mitjançant recordatoris programats que redueixen les absències i la confusió.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
ca: Mantenir les operacions alineades amb una configuració unificada, disponibilitat i control de recursos

en: Keep slot available after first booking
ca: Mantenir la franja horària disponible després de la primera reserva

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
ca: Mantingueu les vostres dades organitzades i significatives amb camps estructurats que estandarditzen la informació que recopileu

en: Label
ca: Etiqueta

en: Label name
ca: Nom de l'etiqueta

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Language
ca: Idioma

en: Languages
ca: Idiomes

en: Last
ca: Últim

en: Last Booking Asc
ca: Última reserva Asc

en: Last Booking Desc
ca: Última reserva Desc

en: Last Name:
ca: Cognom:

en: Last booking
ca: Última reserva

en: Last name
ca: Cognom

en: Last on {date}
ca: Últim {date}

en: Latitude
ca: Latitud

en: Layout
ca: Disposició

en: Layout & Inputs
ca: Disposició i entrades

en: Layout and labels options
ca: Opcions de disseny i etiquetes

en: Learn More
ca: Saber més

en: Learn more
ca: Veure més

en: Left to pay
ca: A pagar

en: Less options
ca: Menys opcions

en: Lesson Space
ca: Espai de lliçó

en: Lesson Space API key
ca: Clau API de l'espai de lliçons

en: Lesson Space Link
ca: Enllaç de l'espai de lliçons

en: Lesson Space Links
ca: Enllaços de l'espai de lliçons

en: Lesson Space link
ca: Enllaç de l&#39;espai de la lliçó

en: Lesson Space link to join space
ca: Enllaç de l&#39;espai de la lliçó per unir-se a l&#39;espai

en: Lesson Space setup
ca: Configuració de l&#39;espai de la lliçó

en: Light Theme
ca: Tema lleuger

en: Limit
ca: Límit

en: Limit additional people
ca: Limitar persones addicionals

en: Limit appointments per customer
ca: Preu de la cita

en: Limit appointments per employee
ca: Preu de la cita

en: Limit events per customer
ca: Limitar esdeveniments per client

en: Limit package purchases per customer
ca: Limitar les compres de paquets per client

en: Limit per customer
ca: Límit per client

en: Limit the additional number of people
ca: Limitar el nombre addicional de persones

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
ca: Limitar el nombre de persones que un client pot afegir durant la reserva

en: Link copied to clipboard.
ca: Enllaç copiat al porta-retalls.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
ca: Enllaça aquest client a un usuari de WordPress perquè pugui iniciar sessió i veure les seves cites al backend d'Amelia.

en: Linked
ca: Enllaçat

en: List
ca: Llista

en: List (default)
ca: Llista (per defecte)

en: List layout
ca: Llista (per defecte)

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
ca: La llista de les teves cites ha canviat. Fes un cop d'ull més i continua fent clic al botó Guardar.

en: List view
ca: Vista de llista

en: Live API key
ca: Clau API en viu

en: Live client ID
ca: Identificació de client en viu

en: Live key ID
ca: Identificació de clau en viu

en: Live key secret
ca: Secret de claus en viu

en: Live publishable key
ca: Clau publicable en viu

en: Live secret
ca: Secret en viu

en: Live secret key
ca: Clau secreta en viu

en: Load booking form manually
ca: Carregar manualment el formulari de reserva

en: Load page
ca: Carregar la pàgina

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Local Time
ca: Hora:

en: Local Time:
ca: Hora:

en: Local time
ca: Hora local

en: Location
ca: Ubicació

en: Location 1
ca: Ubicació 1

en: Location ID
ca: Identificació de la ubicació

en: Location Input Field
ca: Nom de la ubicació

en: Location Selection
ca: Descripció de la ubicació

en: Location WP Hooks
ca: Localització WP Hooks

en: Location address
ca: Direcció de l'ubicació

en: Location description
ca: Descripció de la ubicació

en: Location details
ca: Detalls de la ubicació

en: Location filter
ca: Filtre d&#39;ubicació

en: Location has been added.
ca: S'ha afegit la ubicació.

en: Location has been deleted.
ca: La ubicació ha estat eliminada.

en: Location has been hidden.
ca: La ubicació ha estat oculta.

en: Location has been updated.
ca: La ubicació ha estat actualitzada.

en: Location information
ca: Descripció de la ubicació

en: Location is now visible.
ca: La ubicació ja és visible.

en: Location latitude
ca: Latitud de la ubicació

en: Location longitude
ca: Longitud de la ubicació

en: Location name
ca: Nom de la ubicació

en: Location phone
ca: Telèfon de l'ubicació

en: Location selection
ca: Selecció d&#39;ubicació

en: Location:
ca: Ubicació:

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Locations must be active and have card processing enabled
ca: Les ubicacions han d'estar actives i tenir activat el processament de targetes

en: Locations setup
ca: Configuració d&#39;ubicacions

en: Log In
ca: Inicia la sessió

en: Log out
ca: Tanca la sessió

en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Longitude
ca: Longitud

en: Lower price background
ca: fons de preu més baix

en: Lower price text
ca: Text de preu més baix

en: Lowest price
ca: Preu de l'esdeveniment

en: Mail service
ca: Servei de correu

en: Mailchimp
ca: MailChimp

en: Mailchimp List
ca: Llista MailChimp

en: Mailchimp setup
ca: Configuració de Mailchimp

en: Mailgun
ca: Pistola

en: Mailgun API Key
ca: Clau API de Mailgun

en: Mailgun Domain
ca: Domini Mailgun

en: Main category button
ca: Botó de categoria principal

en: Main content
ca: Contingut principal

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
ca: Mantenir una programació coherent amb freqüències i patrons personalitzables

en: Make extra mandatory
ca: Fer un extra obligatori

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
ca: Assegureu-vos que esteu utilitzant les credencials de WhatsApp correctes.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
ca: Assegureu-vos que utilitzeu les credencials correctes de Zoom.

en: Male
ca: Home

en: Manage Event Tags
ca: Gestiona les etiquetes d’esdeveniment

en: Manage badges
ca: Gestiona les insígnies

en: Manage bookings
ca: Gestionar reserves

en: Manage company days off
ca: Gestionar els dies lliures de l'empresa

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
ca: Gestiona les cancel·lacions d'esdeveniments de manera eficient permetent als clients unir-se a les llistes d'espera i omplint els llocs oberts manualment.

en: Manage event tags
ca: Gestionar les etiquetes d’esdeveniments

en: Manage languages
ca: Gestionar idiomes

en: Manage personal schedule
ca: Gestionar l&#39;agenda personal

en: Manage shared resources with ease
ca: Gestiona els recursos compartits amb facilitat

en: Managing assigned services
ca: Gestió dels serveis assignats

en: Managing packages
ca: Gestió de paquets

en: Mandatory Field:
ca: Establir un número de telèfon com a camp obligatori

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
ca: Mapeu un usuari de WordPress a aquest empleat per donar-li accés a veure les seves cites en el back-end del connector.

en: Max
ca: Màxim

en: Max Capacity Asc
ca: Capacitat màxima Asc

en: Max Capacity Desc
ca: Desc de capacitat màxima

en: Max. Capacity
ca: Capacitat màxima

en: Maximum Quantity:
ca: Quantitat màxima:

en: Maximum allowed spots
ca: Màxim de places permeses

en: Maximum bookings allowed
ca: Màximes reserves permeses

en: Maximum bookings reached
ca: Màxim de reserves requerides

en: Maximum capacity
ca: Capacitat màxima

en: Maximum capacity is reached
ca: S'ha assolit la capacitat màxima

en: Maximum number of events returned
ca: Nombre màxim d'esdeveniments retornats

en: Maximum number of places is
ca: El nombre màxim de places disponibles és

en: Maximum quantity
ca: Quantitat màxima

en: Maximum spots
ca: Màxim de places

en: Maximum usage per customer
ca: Ús màxim per client

en: Measurement ID
ca: ID de Pagament

en: Meeting agenda
ca: Agenda de la reunió

en: Meeting title
ca: Títol de la reunió

en: Menu
ca: MENÚ

en: Message
ca: Missatge

en: Message content
ca: Contingut del missatge

en: Message template
ca: Plantilla de missatge

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
ca: Els missatges enviats per WhatsApp no ​​tenen opció de resposta, per la qual cosa recomanem configurar el missatge de &quot;Resposta automàtica&quot;.

en: Meta Pixel
ca: Metapíxel

en: Meta Pixel setup
ca: Configuració de Meta Pixel

en: Method
ca: Mètode

en: Microsoft Teams
ca: Equips de Microsoft

en: Microsoft Teams Link
ca: Enllaç de Microsoft Teams

en: Microsoft Teams join link
ca: Enllaç d&#39;unió a Microsoft Teams

en: Microsoft Teams link
ca: Enllaç de Microsoft Teams

en: Microsoft Teams setup
ca: Configuració de Microsoft Teams

en: Min. Capacity
ca: Capacitat mínima

en: Minimum bookings required
ca: Es requereix un mínim de reserves

en: Minimum capacity
ca: Aforament mínim

en: Minimum number of attendees
ca: Nombre mínim d'assistents

en: Minimum number of bookings
ca: Nombre mínim de reserves

en: Minimum number of required extras
ca: Nombre mínim d'extres necessaris

en: Minimum of attendees
ca: Mínim d'assistents

en: Minimum of bookings
ca: Mínim de reserves

en: Minimum required extras
ca: Extres mínims necessaris

en: Minimum required extras:
ca: Extres mínims necessaris:

en: Minimum time required before booking
ca: Temps mínim requerit abans de reservar

en: Minimum time required before canceling
ca: Temps mínim requerit abans de cancel·lar

en: Minimum time required before rescheduling
ca: Temps mínim requerit abans de reprogramar

en: Minutes
ca: minuts

en: Missing required fields:
ca: Manquen camps obligatoris:

en: Mobile menu
ca: Menú mòbil

en: Mollie payment link
ca: Enllaç de pagament de Mollie

en: Mon
ca: Dilluns

en: Monday
ca: Dilluns

en: Month
ca: Mes

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Months
ca: Mesos

en: More Features Zero Limits
ca: Més característiques Zero Limits

en: More options
ca: Més opcions

en: Multiple
ca: Múltiples

en: Multiple Emails
ca: Múltiples correus

en: Multiple Locations
ca: Múltiples ubicacions

en: Multiple locations
ca: Diverses ubicacions

en: Multiple packages purchased.
ca: Paquet comprat

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
ca: Multiplica l'import de la fiança pel nombre de persones d'una reserva

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
ca: Multiplica l'import del dipòsit pel nombre de persones en una reserva.

en: Multiply deposit by number of people
ca: Multiplicar el dipòsit pel nombre de persones

en: Multiply price by number of people
ca: Multiplicar el preu per nombre de persones

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: My profile
ca: El meu perfil

en: Name
ca: Nom

en: Name Asc
ca: Nom Asc

en: Name Ascending
ca: Nom ascendent

en: Name Desc
ca: Nom Desc

en: Name Descending
ca: Nom descendent

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
ca: Nom de l'espai (sala) que es crearà per a les cites. Podeu utilitzar els marcadors de posició des de la pàgina Notificacions. Si es deixa buit, l'espai tindrà el nom de l'identificador de la cita.

en: Name:
ca: Nom:

en: Need additional fields?
ca: Necessites camps addicionals?

en: Need help?
ca: Necessites ajuda?

en: Need to update your company's days off?
ca: Necessites actualitzar els dies lliures de la teva empresa?

en: New
ca: Nou

en: New Appointment
ca: Nova cita

en: New Attendee
ca: Nou assistent

en: New Customer
ca: Nou client

en: New Event
ca: Nou esdeveniment

en: New Location
ca: Nova ubicació

en: New Password
ca: Nova contrasenya

en: New Space
ca: Nou servei

en: New Update
ca: Nova actualització

en: New appointment
ca: Nova cita

en: New block time
ca: Nou bloqueig horari

en: New category
ca: Nova categoria

en: New coupon
ca: Nou cupó

en: New customer
ca: Nou client

en: New employee
ca: Nou empleat

en: New event
ca: Nou esdeveniment

en: New event booking
ca: Nova reserva d&#39;esdeveniments

en: New language
ca: Nova llengua

en: New package
ca: Nou paquet

en: New package booking
ca: Nova reserva de paquet

en: New password
ca: Nova contrasenya

en: New resource
ca: Recurs nou

en: New service
ca: Nou servei

en: New tax
ca: Nou impost

en: Next
ca: Següent

en: Next Service
ca: Pròxim servei

en: Next day reminder
ca: Recordatori de l&#39;endemà

en: No
ca: NO

en: No Employees Assigned to This Location
ca: No hi ha empleats assignats a aquesta ubicació

en: No Packages
ca: Sense paquets

en: No Show
ca: Sense espectacle

en: No Show (1)
ca: Sense espectacle (1)

en: No Show (2)
ca: Sense espectacle (2)

en: No Show (3+)
ca: Sense espectacle (3+)

en: No Tags. Create a new one.
ca: No hi ha etiqueta. Crea una nova.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
ca: No hi ha usuaris de WordPress amb el rol de Client d'Amelia disponible.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
ca: No hi ha usuaris de WordPress amb el rol d'empleat d'Amelia disponible.

en: No appointments found
ca: No s'han trobat cites

en: No appointments yet
ca: Encara no hi ha cites

en: No attendees found
ca: No s'han trobat assistents

en: No booked appointments
ca: No hi ha cites reservades

en: No bookings found
ca: No s'han trobat reserves

en: No camera found on this device.
ca: No s'ha trobat cap càmera en aquest dispositiu.

en: No coupons yet
ca: Encara no hi ha cupons

en: No custom fields yet
ca: Encara no hi ha camps personalitzats

en: No customers were imported to your customer list.
ca: No s'ha importat cap client a la llista de clients.

en: No customers yet
ca: Encara no hi ha clients

en: No employees yet
ca: Encara no hi ha empleats

en: No event bookings yet
ca: Encara no hi ha reserves d&#39;esdeveniments

en: No events found
ca: No s'han trobat esdeveniments

en: No events yet
ca: Encara no hi ha esdeveniments

en: No extras yet
ca: Encara no hi ha extres

en: No invoices yet
ca: Encara no hi ha factures

en: No limit per customer
ca: Sense límit per client

en: No locations yet
ca: Encara no hi ha ubicacions

en: No matching data
ca: No hi ha dades coincidents

en: No package bookings yet
ca: Encara no hi ha reserves de paquets

en: No packages found
ca: No s'han trobat paquets

en: No packages yet
ca: Encara no hi ha paquets

en: No resources yet
ca: Encara no hi ha recursos

en: No results
ca: resultats

en: No results found
ca: No s'han trobat resultats

en: No results found for
ca: No s'han trobat resultats

en: No results found...
ca: No s'han trobat resultats...

en: No services or employees available
ca: No hi ha serveis ni empleats disponibles

en: No services yet
ca: Encara no hi ha serveis

en: No spots left
ca: No hi ha places disponibles

en: No taxes yet
ca: Encara no hi ha impostos

en: No top trends
ca: Sense tendències principals

en: No transactions yet
ca: Encara no hi ha transaccions

en: No upcoming events
ca: No hi ha propers esdeveniments

en: No usage limit
ca: Sense límit d'ús

en: No, just this one
ca: No, només aquest

en: No-show
ca: No presentar-se

en: No-show tag
ca: Etiqueta de no-aparició

en: Not available
ca: No disponible

en: Not connected
ca: No connectat

en: Not match to your current password
ca: Si us plau, introdueix la contrasenya actual

en: Note
ca: Nota

en: Note (Internal)
ca: Nota (interna)

en: Note (internal)
ca: Nota (interna)

en: Notice: Please select at least one panel.
ca: Avís: selecciona el menys un panell.

en: Notice: Please select start and end date.
ca: Avís: Si us plau, seleccioneu la data d'inici i la data de fi.

en: Notification
ca: Notificació

en: Notification Language
ca: Notificació

en: Notification Placeholder
ca: Marcador de notificació

en: Notification has been deleted.
ca: La notificació ha estat eliminada.

en: Notification has been saved.
ca: La notificació s'ha guardat.

en: Notification has not been saved.
ca: No s'ha desat la notificació.

en: Notification interval
ca: Interval de notificació

en: Notification language
ca: Idioma de notificació

en: Notification name
ca: Nom de la notificació

en: Notification settings
ca: Configuració de notificacions

en: Notification status has been updated.
ca: S'ha actualitzat l'estat de la notificació.

en: Notification status has not been updated.
ca: L'estat de la notificació no s'ha actualitzat.

en: Notification template
ca: Plantilla de notificació

en: Notification type
ca: Tipus de notificació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Notifications in Amelia
ca: Notificacions en Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
ca: Notificar als assistents per correu electrònic quan s'actualitzi la informació de l'esdeveniment.

en: Notify selected employees about empty package purchases
ca: Notificar als empleats seleccionats sobre les compres de paquets buits

en: Notify the attendee(s)
ca: Notificar al client(s)

en: Notify the attendees
ca: Avisar els assistents

en: Notify the customer(s)
ca: Notificar al client(s)

en: Number of Additional People
ca: Nombre de persones addicionals

en: Number of Additional People:
ca: Nombre de persones addicionals:

en: Number of Recurrences:
ca: Nombre de recurrències:

en: Number of Tickets
ca: Nombre d'entrades

en: Number of adjusted time slots:
ca: Nombre de franges horàries ajustades:

en: Number of appointments
ca: Nombre de cites

en: Number of appointments required for booking
ca: Nombre de cites necessàries per reservar

en: Number of appointments with applied coupon is
ca: El nombre de cites amb el cupó aplicat és

en: Number of events
ca: Nombre de persones

en: Number of packages
ca: Nombre de persones

en: Number of people
ca: El preu es multiplicarà per la quantitat de persones

en: Number of people on waiting list
ca: Nombre de persones en llista d&#39;espera

en: Number of people that are coming with you.
ca: Nombre de persones que vinguin amb tu.

en: Number of recurrences:
ca: Nombre de recurrències:

en: Number of tickets
ca: Nombre d'entrades

en: Occupancy rate
ca: taxa d&#39;ocupació

en: Occupied
ca: Ocupat

en: Occurrences
ca: ocurrències

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
ca: Oferir una experiència de reserva neta i basada en llistes amb un disseny que cridi l'atenció. Els clients poden explorar i reservar fàcilment des de la vostra línia d'esdeveniments completa.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
ca: Oferiu descomptes o cites gratuïtes amb cupons personalitzables.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
ca: Oferir múltiples durades i preus per a aquest servei.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
ca: Ofereix extres opcionals o obligatoris durant el procés de reserva: ven serveis, productes o experiències addicionals per millorar les cites i satisfer els teus clients.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
ca: Oferir serveis amb múltiples opcions de durada perquè els clients puguin triar.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
ca: Oferir vendes superiors o avantatges addicionals dins d'un servei mitjançant extres.

en: On
ca: sobre

en: On Break
ca: Al descans

en: On hold
ca: En espera

en: On the same day
ca: El mateix dia

en: On the same day each month
ca: El mateix dia de cada mes

en: On-Site
ca: Al lloc

en: On-line
ca: En línia

en: On-site
ca: Al lloc

en: On-site payment
ca: Pagament in situ

en: On:
ca: En:

en: OnBoard
ca: A bord

en: Once Off
ca: Un cop

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
ca: Un cop afegiu el vostre primer cupó, apareixerà aquí. Feu clic a + Cupó anterior per començar.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
ca: Un cop hàgiu afegit el primer camp personalitzat, apareixerà aquí. Feu clic a + Camp personalitzat a continuació per començar.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
ca: Un cop afegiu el primer empleat, apareixerà aquí. Feu clic a + Empleat a continuació per començar.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
ca: Un cop afegiu el primer esdeveniment, apareixerà aquí. Feu clic a + Esdeveniment a continuació per començar.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
ca: Un cop afegiu el primer extra, apareixerà aquí. Feu clic a + Extra a sobre per començar.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
ca: Un cop afegiu el primer paquet, apareixerà aquí. Feu clic a + Paquet a continuació per començar.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
ca: Un cop afegiu el primer recurs, apareixerà aquí. Feu clic a + Recurs a continuació per començar.

en: Once you add your first service, it will appear here.
ca: Un cop afegiu el vostre primer servei, apareixerà aquí.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
ca: Un cop afegiu el primer impost, apareixerà aquí. Feu clic a + Impost a continuació per començar.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
ca: Un cop rebeu les reserves, les vostres cites es mostraran aquí. També podeu començar fent clic al botó Afegeix a continuació.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
ca: Un cop rebeu les reserves d'esdeveniments, es mostraran aquí. També podeu començar fent clic al botó Reservar l'esdeveniment que hi ha a continuació.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
ca: Un cop rebeu les reserves de paquets, es mostraran aquí. També podeu començar fent clic al botó Reservar paquet a continuació.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
ca: Un cop comenceu a afegir ubicacions, apareixeran aquí. També podeu començar fent clic al botó Afegeix a continuació.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
ca: Un cop comenceu a rebre reserves, les factures es mostraran aquí.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
ca: Un cop comenceu a rebre reserves, les transaccions es mostraran aquí.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
ca: Un cop comencis a rebre reserves, els teus clients es mostraran aquí. També pots començar fent clic al botó Afegeix o Importa que hi ha a continuació.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
ca: Una reserva pot tenir diversos assistents/places en ella.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
ca: Un dels números de telèfon introduïts no és vàlid.

en: One spot is equal to one attendee.
ca: Una plaça és igual a un assistent.

en: Online
ca: En línia

en: Online meetings
ca: Reunions en línia

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
ca: Només les plantilles en l'idioma predeterminat es mostraran al back-end. Si una plantilla no existeix en l'idioma del client, al seu lloc s'enviarà la versió d'idioma per defecte.

en: Oops...
ca: Ups...

en: Open
ca: Obrir

en: Open Event
ca: Esdeveniment obert

en: Open following
ca: Obrir el següent

en: Open side menu
ca: Obre el menú lateral

en: Opened
ca: Obert

en: Opens at
ca: Obre a

en: Opens on
ca: Obre el

en: Opens on:
ca: S'obra:

en: Option {number}
ca: Opció {number}

en: Options
ca: Opcions

en: Options:
ca: Opcions:

en: Or
ca: o

en: Or enter details below
ca: Detalls de l'esdeveniment

en: Or pay with card
ca: O pagar amb targeta

en: Orange
ca: taronja

en: Order
ca: Ordre

en: Order creation
ca: Creació de comandes

en: Order update
ca: Actualització de la comanda

en: Organizer
ca: Organitzador

en: Organizers
ca: Organitzadors

en: Other
ca: Altres

en: Outline
ca: Esquema

en: Outlook Calendar
ca: Calendari d'Outlook

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
ca: Calendari d'Outlook i Microsoft Teams

en: Outlook Calendar WP hooks
ca: Ganxos de WP del calendari de l&#39;Outlook

en: Outlook Calendar setup
ca: Configuració del calendari d&#39;Outlook

en: Outlook Mailer
ca: Calendari d'Outlook

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
ca: L'Outlook Mailer no està completament configurat. Si us plau, completeu la configuració del compte a la configuració d'integració d'Outlook.

en: Outside of working hours
ca: Fora d'horari laboral

en: Overridden by employee
ca: Anul·lat per l'empleat

en: Overview
ca: Vista general

en: Overwrite Records
ca: Sobreescriure registres

en: PAYMENT METHOD
ca: FORMA DE PAGAMENT

en: PHP Mail
ca: Correu PHP

en: Package
ca: Paquet

en: Package Asc
ca: Paquet Asc

en: Package Canceled
ca: Paquet cancel·lat

en: Package Desc
ca: Paquet Desc

en: Package ID
ca: ID del paquet

en: Package Info
ca: Informació del paquet

en: Package Selection
ca: Selecció de paquets

en: Package appointment has been updated.
ca: La cita del paquet s'ha actualitzat.

en: Package appointments
ca: Cites per paquets

en: Package appointments details
ca: Detall del paquet de cites

en: Package badge
ca: Insígnia de paquet

en: Package booking details
ca: Detalls de la reserva de paquets

en: Package booking has been created.
ca: S'ha creat la reserva de paquets.

en: Package booking has been deleted.
ca: La reserva de paquets ha estat eliminada.

en: Package booking has been updated.
ca: S'ha actualitzat la reserva de paquets.

en: Package booking is not available for this time slot.
ca: La reserva de paquets no està disponible per a aquesta franja horària.

en: Package canceled
ca: Paquet cancel·lat

en: Package capacity
ca: Capacitat del paquet

en: Package category
ca: Categoria de paquet

en: Package count
ca: Nombre de paquets

en: Package deal
ca: Oferta de paquets

en: Package deposit
ca: Dipòsit de paquets

en: Package description
ca: Descripció del paquet

en: Package details
ca: Detalls del paquet

en: Package duration
ca: Duració del paquet

en: Package filter
ca: Filtre de paquets

en: Package has been created.
ca: El paquet ha estat creat.

en: Package has been deleted.
ca: El paquet ha estat eliminat.

en: Package has been hidden.
ca: El paquet ha estat ocult.

en: Package has been updated.
ca: El paquet ha estat actualitzat.

en: Package includes
ca: Preu del paquet

en: Package info
ca: Informació del paquet

en: Package is now visible.
ca: El paquet ja és visible.

en: Package location
ca: Ubicació del paquet

en: Package management
ca: Gestió de paquets

en: Package name
ca: Nom del paquet

en: Package overview
ca: Descripció general del paquet

en: Package price
ca: Preu del paquet

en: Package price:
ca: Preu del paquet:

en: Package purchased
ca: Paquet comprat

en: Package rules and description
ca: Normes i descripció del paquet

en: Package selection
ca: Selecció de paquets

en: Package services list
ca: Llista de serveis de paquets

en: Package:
ca: Paquet

en: Packages
ca: Paquets

en: Packages appointments
ca: Paquets de cites

en: Packages block
ca: Bloc de paquets

en: Packages have been reordered.
ca: Els paquets han estat reordenats.

en: Packages overview
ca: Visió general dels paquets

en: Packages popup
ca: Finestra emergent de paquets

en: Paddle
ca: Paleta

en: Page
ca: URL de la pàgina del panell de clients

en: Page card
ca: Targeta de pàgina

en: Page content
ca: Contingut de la pàgina

en: Page header
ca: Capçalera de pàgina

en: Page messages
ca: Missatges de pàgina

en: Page scroll
ca: Desplaçament de pàgina

en: Paid
ca: Pagat

en: Paid deposit
ca: Fiança

en: Paid remaining amount
ca: Import restant pagat

en: Panel & access permissions
ca: Panell i permisos d'accés

en: Panel Button Type
ca: Tipus de botó del panell

en: Panel access
ca: Accés al panell

en: Panel recovery
ca: Recuperació del panell

en: Panel subtab name
ca: Nom de la subpestanya del panell

en: Paragraph
ca: Paràgraf

en: Partially Paid
ca: Parcialment pagat

en: Partially Refunded
ca: Parcialment pagat

en: Partially paid
ca: Parcialment pagat

en: Parts
ca: Peces

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password Updated!
ca: Contrasenya

en: Password changed successfully
ca: La contrasenya ha estat restablerta amb èxit

en: Password has been changed
ca: S'ha canviat la contrasenya

en: Password is set
ca: Contrasenya està establerta

en: Password must be longer than 3 characters
ca: La contrasenya ha de tenir més de 3 caràcters

en: Password reset link has been sent to your email.
ca: L'enllaç de restabliment de contrasenya s'ha enviat al vostre correu electrònic.

en: Passwords do not match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: Passwords don't match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

en: Past events
ca: Esdeveniments passats

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
ca: Enganxa la clau secreta que has rebut després de crear el parell de claus API a Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
ca: Enganxa la clau del lloc que has rebut després de generar el parell de claus de l&#39;API a Google reCAPTCHA.

en: Pay
ca: Dia

en: Pay for all appointments at once
ca: Pagar totes les cites alhora

en: Pay now
ca: Pagar ara

en: Pay only for the first appointment
ca: Pagar només per la primera cita

en: Pay with payment link
ca: Pagar amb enllaç de pagament

en: PayPal payment link
ca: Enllaç de pagament de PayPal

en: Payee email
ca: Correu electrònic de l'empleat

en: Paying later
ca: Pagant més tard

en: Paying now
ca: Pagar ara

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment History
ca: Historial de pagaments

en: Payment ID
ca: ID de Pagament

en: Payment Method
ca: Mètode de pagament

en: Payment Method:
ca: Mètode de pagament:

en: Payment Status
ca: Estat del pagament

en: Payment Type:
ca: Tipus de pagament:

en: Payment amount
ca: Import de pagament

en: Payment created
ca: Data de pagament

en: Payment currency
ca: Moneda de pagament

en: Payment date
ca: Data de pagament

en: Payment details
ca: Detalls del pagament

en: Payment due amount
ca: Import degut al pagament

en: Payment error
ca: Error de pagament

en: Payment history
ca: Historial de pagaments

en: Payment link for Barion
ca: Descripció per Stripe

en: Payment method
ca: Forma de pagament

en: Payment method:
ca: Forma de pagament:

en: Payment methods
ca: Formes de pagament

en: Payment protected by policy and powered by
ca: Pagament protegit per pòlissa i alimentat per

en: Payment segment
ca: Segment de pagament

en: Payment status
ca: Estat del pagament

en: Payment summary
ca: Resum de pagament

en: Payment type
ca: Tipus de pagament

en: Payment type, deposit payment...
ca: Tipus de pagament, pagament de dipòsit...

en: Payment was canceled.
ca: El pagament s&#39;ha cancel·lat.

en: Payments
ca: Pagaments

en: Pending
ca: Pendent

en: Pending appointments
ca: Cites pendents

en: Pending payment
ca: Pendent de pagament

en: People
ca: El preu es multiplicarà per la quantitat de persones

en: People counting logic
ca: Lògica de recompte de persones

en: Per Location
ca: Per Ubicació

en: Per Service
ca: Per servei

en: Per customer
ca: Per client

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Percentage amount
ca: Quantitat percentual

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
ca: El dipòsit percentual es calcularà sobre el preu total de la reserva <br> i l'import fix es podrà multiplicar pel nombre de persones o quedar-se fixat en el preu total de la reserva.

en: Percentage of Load
ca: Percentatge de càrrega

en: Period
ca: Període

en: Period available for booking in advance
ca: Període disponible per reservar amb antelació

en: Periods
ca: Períodes

en: Permanent access token
ca: Fitxa d'accés permanent

en: Person
ca: persona

en: Personal Information
ca: Nota del client

en: Personal information
ca: Informació personal

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone Number
ca: Establir un número de telèfon com a camp obligatori

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
ca: El número de telèfon ja existeix amb un nom diferent. Si us plau, verifica el teu nom.

en: Phone number
ca: Número de telèfon

en: Phone number ID
ca: Número de telèfon ID

en: Phone number copied to clipboard.
ca: Número de telèfon copiat al porta-retalls.

en: Phone number must include a country code.
ca: El número de telèfon ha d'incloure un codi de país.

en: Phone:
ca: Telèfon:

en: Pick a date or range
ca: Trieu una data o rang

en: Pick a year
ca: Trieu un any

en: Pick date & time
ca: Seleccionar data i hora

en: Pick date & time:
ca: Escull dia i hora:

en: Pin icon
ca: Icona de pin

en: Pixel ID
ca: ID de píxels

en: Placeholder
ca: Marcadors

en: Placeholder Color
ca: Marcador copiat

en: Placeholder copied to clipboard.
ca: Marcador de posició copiat al porta-retalls.

en: Placeholder text
ca: Text de marcador de posició

en: Placeholders
ca: Marcadors

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
ca: L&#39;API de Places (nova) és obligatòria però no està habilitada. Si us plau, activeu-la a la consola de Google Cloud.

en: Plain
ca: Plana

en: Plans
ca: Plànols

en: Please Wait
ca: Un moment, si us plau

en: Please add period
ca: Si us plau, afegeix un punt.

en: Please cancel the event first before deleting it.
ca: Primer cancel·la l'esdeveniment abans d'eliminar-lo.

en: Please check your .csv file and try again.
ca: Si us plau, comproveu el vostre fitxer.csv i torneu-ho a provar.

en: Please choose appointment date
ca: Si us plau, escolliu la data de cita

en: Please choose appointment time
ca: Si us plau, trieu hora de cita

en: Please confirm you are not a robot
ca: Si us plau, confirmi que no és un robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
ca: Si us plau, assegureu-vos que es creen serveis i empleats i que els serveis s'assignen als empleats.

en: Please enter Mailgun API key
ca: Si us plau, introdueix la clau API de Mailgun

en: Please enter Mailgun Domain
ca: Si us plau, introdueix el domini de Mailgun

en: Please enter SMTP host
ca: Si us plau, introdueix el host SMTP

en: Please enter SMTP password
ca: Si us plau, introdueix la contrasenya SMTP

en: Please enter SMTP port
ca: Si us plau, introdueix el port SMTP

en: Please enter SMTP username
ca: Si us plau, introdueix el nom d'usuari SMTP

en: Please enter a code.
ca: Si us plau, introduïu un codi.

en: Please enter a content.
ca: Si us plau, introduïu un contingut.

en: Please enter a first name.
ca: Si us plau, introduïu un nom.

en: Please enter a last name
ca: Si us plau, introdueix un cognom

en: Please enter a live publishable key.
ca: Si us plau, introduïu una clau publicable en directe.

en: Please enter a live secret key.
ca: Si us plau, introduïu una clau secreta en directe.

en: Please enter a name.
ca: Si us plau, introduïu un nom.

en: Please enter a new password again.
ca: Si us plau, introduïu una nova contrasenya de nou.

en: Please enter a new password.
ca: Si us plau, introduïu una nova contrasenya.

en: Please enter a notification name.
ca: Si us plau, introduïu un nom de la notificació.

en: Please enter a password.
ca: Si us plau, introduïu una contrasenya.

en: Please enter a recipient email.
ca: Si us plau, introduïu un correu electrònic del destinatari.

en: Please enter a recipient phone.
ca: Si us plau, introduïu un telèfon del destinatari.

en: Please enter a sender email.
ca: Si us plau, introduïu un correu electrònic del remitent.

en: Please enter a sender name.
ca: Si us plau, introduïu un nom del remitent.

en: Please enter a subject.
ca: Si us plau, introduïu un tema.

en: Please enter a tax amount.
ca: Si us plau, introduïu un import fiscal.

en: Please enter a test publishable key.
ca: Si us plau, introduïu una clau de prova publicable.

en: Please enter a test secret key.
ca: Si us plau, introduïu una clau secreta de prova.

en: Please enter a ticket code.
ca: Si us plau, introdueix un codi de bitllet.

en: Please enter a ticket name.
ca: Si us plau, introduïu el nom del bitllet.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
ca: Si us plau, introduïu un URL vàlid amb protocol (http://o https://).

en: Please enter a valid email address
ca: Si us plau, introdueix un correu electrònic vàlid

en: Please enter a valid email address.
ca: Si us plau, introduïu una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Please enter a valid phone number.
ca: Si us plau, introduïu un número de telèfon vàlid.

en: Please enter an email.
ca: Si us plau, introduïu un correu electrònic.

en: Please enter an event.
ca: Si us plau, introduïu un esdeveniment.

en: Please enter appointment date...
ca: Si us plau, introdueixi la data de la cita ...

en: Please enter coupon
ca: Si us plau, insereix el cupó

en: Please enter current password
ca: Si us plau, introdueix la contrasenya actual

en: Please enter date
ca: Si us plau, insereix la data

en: Please enter date of birth
ca: Si us plau, insereix la data

en: Please enter email
ca: Si us plau, introdueix el correu electrònic

en: Please enter email or username
ca: Si us plau, introdueix el nom d'usuari SMTP

en: Please enter end time
ca: Si us plau, introdueix l'hora de finalització

en: Please enter first name
ca: Si us plau, insereix el nom

en: Please enter last name
ca: Si us plau, insereix el cognom

en: Please enter live API Key
ca: Si us plau, introduïu la clau d'API en directe

en: Please enter live POSKey
ca: Per favor, insereix el Secret (live)

en: Please enter live client ID
ca: Si us plau, introduïu l&#39;ID de client en directe

en: Please enter live key ID
ca: Si us plau, introduïu l&#39;ID de la clau activa

en: Please enter live key secret
ca: Si us plau, introduïu el secret de clau en directe

en: Please enter live secret
ca: Si us plau, introdueix el secret en directe

en: Please enter name
ca: Per favor, insereix el nom

en: Please enter new password
ca: Si us plau, introdueixi una nova contrasenya

en: Please enter new password again
ca: Si us plau, torna a introduir la nova contrasenya

en: Please enter password
ca: Si us plau, introdueix una contrasenya

en: Please enter payee email
ca: Si us plau, introdueix el correu electrònic

en: Please enter phone
ca: Si us plau, insereix un número de telèfon

en: Please enter phone number
ca: Si us plau, insereix un número de telèfon

en: Please enter sandbox POSKey
ca: Si us plau, ingressa la clau del lloc

en: Please enter start time
ca: Si us plau, introdueix l'hora d'inici

en: Please enter tax rate name.
ca: Si us plau, introduïu el nom de la taxa fiscal.

en: Please enter test API Key
ca: Si us plau, introduïu la clau API de prova

en: Please enter test client ID
ca: Si us plau, introduïu l&#39;ID del client de prova

en: Please enter test key ID
ca: Si us plau, introduïu l&#39;ID de la clau de prova

en: Please enter test key secret
ca: Si us plau, introduïu secret de la clau de prova

en: Please enter test secret
ca: Si us plau, introduïu el secret de prova

en: Please enter waiting list capacity
ca: Introduïu la capacitat de la llista d'espera

en: Please fill in your address.
ca: Si us plau, empleneu la vostra adreça.

en: Please log in to Square
ca: Si us plau, inicieu sessió a Square

en: Please map corresponding data to columns:
ca: Si us plau, mapeu les dades corresponents a les columnes:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
ca: Tingueu en compte: Perquè aquesta opció funcioni cal afegir nous marcadors de posició d'enllaços de pagament a les plantilles de missatges

en: Please refine your search criteria
ca: Si us plau, modifica el criteri de cerca

en: Please select
ca: Si us plau, selecciona un

en: Please select a category.
ca: Si us plau, seleccioneu una categoria.

en: Please select a closing date.
ca: Si us plau, seleccioneu una data de tancament.

en: Please select a closing time.
ca: Si us plau, seleccioneu una hora de tancament.

en: Please select a color.
ca: Si us plau, seleccioneu un color.

en: Please select a customer.
ca: Si us plau, seleccioneu un client.

en: Please select a date range that is within the period range.
ca: Si us plau, seleccioneu un interval de dates que estigui dins de l'interval de períodes.

en: Please select a date range.
ca: Si us plau, seleccioneu un interval de dates.

en: Please select a date.
ca: Si us plau, seleccioneu una data.

en: Please select a duration.
ca: Si us plau, seleccioneu una durada.

en: Please select a location
ca: Si us plau, seleccioneu una ubicació

en: Please select a location.
ca: Si us plau, seleccioneu una ubicació.

en: Please select a package.
ca: Si us plau, seleccioneu un paquet.

en: Please select a service.
ca: Si us plau, seleccioneu un servei.

en: Please select a start time.
ca: Si us plau, seleccioneu una hora d'inici.

en: Please select a time.
ca: Si us plau, seleccioneu una hora.

en: Please select a type.
ca: Si us plau, seleccioneu un tipus.

en: Please select an action.
ca: Si us plau, seleccioneu una acció.

en: Please select an attendee.
ca: Si us plau, seleccioneu un assistent.

en: Please select an email template.
ca: Si us plau, seleccioneu una plantilla de correu electrònic.

en: Please select an employee.
ca: Si us plau, seleccioneu un empleat.

en: Please select an end date.
ca: Si us plau, seleccioneu una data de finalització.

en: Please select an end time.
ca: Si us plau, seleccioneu una hora de finalització.

en: Please select an event.
ca: Si us plau, seleccioneu un esdeveniment.

en: Please select an opening date.
ca: Si us plau, seleccioneu una data d'obertura.

en: Please select an opening time.
ca: Si us plau, seleccioneu una hora d'obertura.

en: Please select an option.
ca: Si us plau, seleccioneu una opció.

en: Please select at least one customer
ca: Si us plau, introdueix com a mínim un client

en: Please select at least one employee.
ca: Seleccioneu almenys un empleat.

en: Please select at least one service.
ca: Si us plau, seleccioneu com a mínim un servei.

en: Please select customer
ca: Si us plau, seleccioneu client

en: Please select date
ca: Si us plau, selecciona la data

en: Please select employee
ca: Si us plau, selecciona un empleat

en: Please select location
ca: Si us plau, selecciona una ubicació

en: Please select package:
ca: Si us plau, seleccioneu el paquet:

en: Please select repeat interval
ca: Si us plau, seleccioneu l'interval de repetició

en: Please select repeat period
ca: Si us plau, seleccioneu el període de repetició

en: Please select service
ca: Si us plau, selecciona un servei

en: Please select the extra:
ca: Si us plau, seleccioneu l'extra:

en: Please select time
ca: Si us plau, selecciona l'hora

en: Please upload the file
ca: Si us plau, carregueu el fitxer

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
ca: Si us plau, feu servir un correu electrònic o un número de telèfon diferent per completar la reserva.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
ca: Si us plau, utilitzeu el giny integrat de codi curt Elementor en lloc de giny d'Amelia en afegir Amelia a un popup emergent

en: Plugin Activation Error
ca: Error d'activació del plugin

en: Plugin has been activated
ca: El plugin s'ha activat

en: Plugin has been deactivated
ca: El plugin s'ha desactivat

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
ca: El bloquejador emergent està activat! Per afegir la vostra cita al vostre calendari, permeteu finestres emergents i afegiu aquest lloc a la vostra llista d'excepcions.

en: Popup Heading
ca: Pendent

en: Popup buttons
ca: Botons emergents

en: Popup title
ca: Títol emergent

en: Preload entities when page loads
ca: Carregueu prèviament les entitats quan es carrega la pàgina

en: Prepared
ca: Preparat

en: Preselect Booking Parameters
ca: Preseleccionar els paràmetres de reserva

en: Preselect Current Date
ca: Preselecciona la data actual

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
ca: Preselecciona la casella de selecció “Subscriure”

en: Preset Colors
ca: Colores preestablecidos

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
ca: Eviteu les reserves durant els horaris marcats com ocupats al Google Calendar de l'empleat.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
ca: Eviteu conflictes de programació amb la sincronització del calendari en temps real per a tots els empleats.

en: Preview
ca: Vista prèvia

en: Preview Invoice
ca: Vista prèvia de la factura

en: Preview invoice
ca: Previsualitza la factura

en: Previous range
ca: Interval anterior

en: Price
ca: Preu

en: Price Asc
ca: Preu Asc

en: Price Ascending
ca: Preu ascendent

en: Price Desc
ca: Preu Desc

en: Price Descending
ca: Preu descendent

en: Price indicators
ca: Indicadors de preus

en: Price number of decimals
ca: Nombre de preus de decimals

en: Price per Spot
ca: Preu per plaça

en: Price separator
ca: Separador de preus

en: Price symbol position
ca: Posició del símbol de preu

en: Price type
ca: Tipus de preu

en: Price:
ca: Preu:

en: Pricing
ca: Preus

en: Pricing & duration
ca: Preus i durada

en: Pricing by Date range
ca: Preus per rang de dates

en: Pricing by date & time
ca: Preus per data i hora

en: Pricing by date range
ca: Preus per rang de dates

en: Pricing by duration
ca: Preus per durada

en: Pricing by number of people
ca: Preus per nombre de persones

en: Pricing by the number of people
ca: Preus per nombre de persones

en: Primary
ca: Color primari

en: Primary Button Type
ca: Tipus de botó primari

en: Primary Gradient
ca: Gradient primari

en: Primary and state colors
ca: Colors primaris i estatals

en: Primary button style
ca: Estil del botó principal

en: Primary color
ca: Color primari

en: Primary text
ca: Text principal

en: Process payments easily with Square.
ca: Procedeix fàcilment els pagaments amb Square.

en: Processing
ca: Processament

en: Profile
ca: El meu perfil

en: Profile data updated successfully
ca: Dades del perfil actualitzades amb èxit

en: Profile deleted
ca: Perfil eliminat

en: Profile has been updated
ca: El perfil ha estat actualitzat

en: Property name
ca: Nom de la propietat

en: Property value
ca: Valor de la propietat

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
ca: Protegeix el teu sistema de reserves dels bots mitjançant la integració de claus de reCAPTCHA.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
ca: Proporcioneu una experiència de reserva guiada i simplificada al vostre lloc web. Personalitza el disseny i les etiquetes per millorar la usabilitat i alinear-se amb les necessitats del teu negoci.

en: Publish
ca: Publica

en: Publish Form
ca: Publicar el formulari

en: Purchase code
ca: Codi de compra

en: Purchase is canceled
ca: La compra es cancel·la

en: Purchased
ca: Paquet comprat

en: Purple
ca: Porpra

en: Qty
ca: Quant.:

en: Qty:
ca: Quant.:

en: Quantity
ca: Quantitat màxima

en: Quantity Asc
ca: Quantitat Asc

en: Quantity Desc
ca: Quantitat Desc

en: Quantity is shared
ca: La quantitat es comparteix

en: Quantity per location
ca: Quantitat per ubicació

en: Quantity per service
ca: Quantitat per servei

en: Queued
ca: En espera

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
ca: Baixeu ràpidament tots els detalls de les cites des de la pàgina de reserves, fent que els informes, l&#39;anàlisi i el manteniment de registres siguin senzills i eficients.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
ca: Descarrega ràpidament totes les dades de reserves d'esdeveniments des de la pàgina Reserves d'Esdeveniments, i simplifica i fa més eficients l'elaboració d'informes, l'anàlisi i la gestió de registres.

en: Radio button
ca: Botó de ràdio

en: Random
ca: A l'atzar

en: Rate
ca: Tarifa

en: Razorpay payment link
ca: Enllaç de pagament de Razorpay

en: Re-type New Password
ca: Torneu a escriure contrasenya nova

en: Re-type new password
ca: Torna a escriure la nova contrasenya

en: Read more
ca: Veure més

en: Recharge
ca: Recarregar

en: Recharge balance
ca: Recàrrega de saldo

en: Recipient email
ca: Correu electrònic del destinatari

en: Recipient phone
ca: Telèfon del destinatari

en: Recurrence
ca: recurrència

en: Recurrences
ca: recurrències

en: Recurring
ca: Recurrent

en: Recurring Appointment
ca: Fixar una cita recurrent

en: Recurring Appointments
ca: Cites recurrents

en: Recurring Appointments:
ca: Cites recurrents:

en: Recurring Summary
ca: Resum recurrent

en: Recurring appointment
ca: Cita recurrent

en: Recurring appointment payment
ca: Pagament de cita recurrent

en: Recurring appointments
ca: Cites recurrents

en: Recurring appointments details
ca: Detalls de les reserves recurrents

en: Recurring appointments setup
ca: Configuració de cites recurrents

en: Recurring appointments:
ca: Cites recurrents:

en: Recurring events
ca: Esdeveniments recurrents

en: Recurring notification
ca: Notificació recurrent

en: Recurring popup
ca: finestra emergent recurrent

en: Recurring summary
ca: Resum recurrent

en: Red
ca: Vermell

en: Redirect
ca: Redirecció

en: Redirect URI
ca: Redirigir URI

en: Redirect URL (denied)
ca: URL de redirecció (denegada)

en: Redirect URL After Booking
ca: Redirigir a la URL després de reservar

en: Redirect URL after Payment
ca: Redirigir a la URL després de reservar

en: Redirect URL after booking
ca: Redirecció URL després de reservar

en: Redirect URL after payment
ca: Redirecció URL després del pagament

en: Redirect URL for successfully approved booking
ca: URL de redirigir per a la reserva aprovada correctament

en: Redirect URL for successfully rejected booking
ca: URL de redirigir per a la reserva rebutjada amb èxit

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
ca: Redirecció URL per a la reserva aprovada sense èxit

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
ca: Redirecció URL per a la reserva rebutjada sense èxit

en: Redirect URLs
ca: Redirigir URI

en: Redirect page
ca: Pàgina de redirigir

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
ca: Redueix les absències amb recordatoris puntuals enviats automàticament

en: Reflect On
ca: Reflexionar sobre

en: Refund
ca: Reemborsament

en: Refund Transaction
ca: Transacció de devolució

en: Refunded
ca: Reemborsat

en: Registration, Telephone Number, Email
ca: Registre, Telèfon, Correu electrònic

en: Reject appointment link
ca: Rebutja l&#39;enllaç de la cita

en: Rejected
ca: Rebutjat

en: Remaining Amount:
ca: Quantitat restant:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
ca: La resta de l'import total es pagarà en el lloc.

en: Remind me when my SMS balance is low
ca: Recorda'm quan el meu saldo SMS és baix

en: Remove Apple Calendar event slots
ca: Elimina les franges horàries d’esdeveniments de l’Apple Calendar

en: Remove Attendee
ca: Eliminar l'assistent

en: Remove Google Calendar busy slots
ca: Elimineu les ranures ocupades de Google Calendar

en: Remove Outlook Calendar busy slots
ca: Eliminar les franges horàries ocupades del calendari de l&#39;Outlook

en: Reorder Packages
ca: Reordenar els paquets

en: Reorder Services
ca: Reordenar els serveis

en: Reorder on website
ca: Reordenar al lloc web

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
ca: La reordenació dels paquets afecta la manera en què es mostren al lloc web.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
ca: La reordenació dels serveis afecta la manera en què es mostren al lloc web.

en: Repeat
ca: Repetir

en: Repeat Appointment
ca: Repetir cita

en: Repeat Event
ca: Repetir l'esdeveniment

en: Repeat Every Year
ca: Repetir cada any

en: Repeat Yearly
ca: Repetir anualment

en: Repeat appointment
ca: Repetir cita

en: Repeat event
ca: Repetir esdeveniment

en: Repeat every
ca: Repetir cada any

en: Repeat every year
ca: Repetiu cada any

en: Repeat new password
ca: Repetiu la nova contrasenya

en: Repeat on
ca: Repetir:

en: Repeat this appointment
ca: Repetir aquesta cita

en: Repeat yearly
ca: Repetiu anualment

en: Repeat:
ca: Repetir:

en: Replace
ca: Substituir

en: Reply-to email
ca: Correu electrònic de resposta

en: Require password for login
ca: Requerir contrasenya per a l'inici de sessió

en: Required
ca: Requerit

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
ca: Camps obligatoris<b>: Nom </b> i <b> Cognom</b>.

en: Reschedule
ca: Reprogramar

en: Reschedule appointment
ca: Reprogramar cita

en: Rescheduled
ca: La cita no pot ser reprogramada

en: Reset
ca: Reiniciar

en: Reset Form
ca: Reseteix el formulari

en: Reset Password
ca: Restablir contrasenya

en: Reset form settings
ca: Restableix la configuració del formulari

en: Reset password
ca: Restablir contrasenya

en: Resource
ca: S'ha eliminat el servei

en: Resource Details
ca: Detalls del recurs

en: Resource booking setup
ca: Configuració de la reserva de recursos

en: Resource has been added.
ca: S'ha afegit el recurs.

en: Resource has been deleted.
ca: El recurs ha estat eliminat.

en: Resource has been hidden.
ca: El recurs ha estat amagat.

en: Resource has been updated.
ca: S'ha actualitzat el recurs.

en: Resource is now visible.
ca: El recurs ja és visible.

en: Resources
ca: S'han eliminat els clients

en: Return to Home
ca: Torna a casa

en: Returning
ca: Retorn

en: Revenue
ca: Ingressos

en: Ribbon
ca: Cinta

en: Role
ca: Rol

en: Roles & permissions
ca: Rols i permisos

en: Roles settings
ca: Configuració de rols

en: Round-robin
ca: Round Robin

en: Rules
ca: Regles

en: SMS
ca: MISSATGE CURT

en: SMS History
ca: Historial de SMS

en: SMS Settings
ca: Configuració de SMS

en: SMS balance
ca: Saldo de SMS

en: SMS history
ca: Historial de SMS

en: SMTP Host
ca: Amfitrió SMTP

en: SMTP Password
ca: Contrasenya SMTP

en: SMTP Port
ca: Port SMTP

en: SMTP Secure
ca: Seguretat SMTP

en: SMTP Username
ca: Nom d'usuari SMTP

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
ca: La validació de les credencials SMTP ha fallat. Revisa la configuració.

en: Same day
ca: El mateix dia

en: Sandbox mode
ca: Mode caixa de sorra

en: Sandbox secret key (POSKey)
ca: Clau secreta de la zona de proves (POSKey)

en: Sat
ca: Sab

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Save
ca: Guardar

en: Save
ca: Guardar

en: Save Changes
ca: Guardar canvis

en: Save Special Day
ca: Guardar dia especial

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
ca: Estalvieu temps i reduïu el treball manual amb factures instantànies i generades automàticament

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
ca: Estalvieu temps automatitzant esdeveniments repetitius en lloc de crear-los manualment

en: Save time with fast, one-click appointment exports
ca: Estalvieu temps amb exportacions ràpides de cites amb un sol clic

en: Save time with fast, one-click event booking exports
ca: Estalvia temps amb exportacions ràpides, d’un sol clic, de reserves d’esdeveniments

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
ca: Estalvieu temps amb exportacions de dades de clients ràpides i sense complicacions

en: Scan
ca: Escanejar

en: Scan E-Ticket
ca: Selecciona l'hora

en: Scan e-ticket
ca: Escaneja el bitllet electrònic

en: Schedule
ca: Programar

en: Schedule setup required
ca: Cal configurar la programació

en: Schedule:
ca: Programar:

en: Scheduled
ca: PROGRAMAT

en: Scheduled Before Appointment
ca: Programada abans de la cita

en: Scheduled Before Event
ca: Programat abans de l'esdeveniment

en: Scheduled notification
ca: Notificació programada

en: Scope
ca: Abast

en: Scopes
ca: Àmbits

en: Search
ca: Buscar

en: Search Coupons
ca: Buscar cupons

en: Search Filters
ca: Filtres de cerca

en: Search Input Field
ca: Nota de l'empleat

en: Search Resources
ca: Cerca Recursos

en: Search Results
ca: Resultats de la cerca

en: Search Taxes
ca: Filtres de cerca

en: Search attendees
ca: Cerca assistents

en: Search booked appointments
ca: Cercar cites reservades

en: Search bookings
ca: Cercar reserves

en: Search customers
ca: Buscar clients

en: Search employees
ca: Cerca empleats

en: Search events
ca: Cercar esdeveniments

en: Search extras
ca: Cerca extres

en: Search features
ca: Funcions de cerca

en: Search for Events
ca: Buscar esdeveniments...

en: Search for events
ca: Cerca esdeveniments

en: Search integrations
ca: Integracions de cerca

en: Search invoices
ca: Cerca de factures

en: Search locations
ca: Cerca ubicacions

en: Search notifications
ca: Cercar notificacions

en: Search packages
ca: Cercar paquets

en: Search services
ca: Serveis de cerca

en: Search...
ca: Buscar...

en: Second
ca: Segon

en: Second {day}
ca: Segon {day}

en: Secondary
ca: Secundària

en: Secondary Button Type
ca: Tipus de botó secundari

en: Secondary button style
ca: Estil de botó secundari

en: Secondary color
ca: Color secundari

en: Secondary text
ca: Text secundari

en: Secret key (POSKey)
ca: Clau secreta (PosKey)

en: Section
ca: Acció

en: Securely process payments using Stripe.
ca: Processar els pagaments de forma segura mitjançant Stripe.

en: Select
ca: Seleccionar

en: Select Address
ca: Seleccionar direcció

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
ca: Selecciona el bloc Amelia Step-By-Step Booking Button (o el botó intern) per configurar les opcions del shortcode.

en: Select Apple Calendar
ca: Selecciona calendari

en: Select Box
ca: Selecciona la casella

en: Select Calendar
ca: Selecciona calendari

en: Select Catalog View
ca: Selecciona la vista del catàleg

en: Select Coupon
ca: Selecciona el cupó

en: Select Customer
ca: Selecciona client(s)

en: Select Customer(s)
ca: Selecciona client(s)

en: Select Date
ca: Si us plau, selecciona la data

en: Select Employee
ca: Selecciona l'empleat

en: Select Event
ca: Seleccionar esdeveniment

en: Select Events
ca: Seleccionar esdeveniment

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
ca: Seleccioneu el bloc «Events List Booking Button» (o el botó intern) per editar les opcions del shortcode.

en: Select Location
ca: Selecciona la ubicació

en: Select Package
ca: Seleccionar paquet

en: Select Repeat Interval
ca: Seleccioneu l'interval de repetició

en: Select Repeat Period
ca: Selecciona el període de repetició

en: Select Service
ca: Selecciona el servei

en: Select Service Category
ca: Selecciona la categoria del servei

en: Select Tag
ca: Seleccionar etiqueta

en: Select Tags
ca: Seleccionar etiqueta

en: Select Tickets
ca: Selecciona l'hora

en: Select Time
ca: Selecciona l'hora

en: Select View
ca: Seleccionar vista

en: Select WooCommerce product
ca: Selecciona el producte WooCommerce

en: Select Zoom User
ca: Selecciona l'usuari de Zoom

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
ca: Seleccioneu un marcador de posició per inserir-lo on es col·loca el cursor.

en: Select at least one option.
ca: Seleccioneu com a mínim una opció.

en: Select box
ca: Selecciona la casella

en: Select calendar
ca: Selecciona el calendari

en: Select category
ca: Selecciona categoria

en: Select customer, employee and service
ca: Selecciona client, empleat i servei

en: Select date
ca: Selecciona la data

en: Select date and time
ca: Selecciona data i hora

en: Select delimiter
ca: Seleccioneu el delimitador

en: Select employee
ca: Seleccionar empleat

en: Select event
ca: Seleccionar esdeveniment

en: Select location
ca: Selecciona la ubicació

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
ca: Selecciona només serveis específics per a aquest període. <br/> Si no es selecciona cap servei, tots els serveis assignats per aquest empleat <br/> estaran disponibles per la seva reserva en aquest període.

en: Select or Create New
ca: Selecciona o crea un de nou

en: Select or Create Tag
ca: Seleccionar o crear una etiqueta

en: Select package
ca: Selecciona el paquet

en: Select placeholder
ca: Selecciona un marcador de posició

en: Select service
ca: Seleccionar servei

en: Select specific location for each period.
ca: Selecciona una ubicació específica per a cada període.

en: Select specific location for this period.
ca: Selecciona una ubicació específica per a aquest període.

en: Select specific services for each period.
ca: Selecciona serveis específics per a cada període.

en: Select the Appointment Time
ca: Seleccioni l'hora de la cita

en: Select the Extras you'd like
ca: Selecciona els extres que desitgis

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
ca: Seleccioneu el producte WooCommerce que s'utilitzarà per a aquest paquet.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
ca: Seleccioneu l'acció que desencadenarà l'esdeveniment per al seguiment.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
ca: Seleccioneu l&#39;empleat que s&#39;afegirà com a organitzador de l&#39;esdeveniment del calendari de Google/Outlook/Apple. Els empleats seleccionats a Personal s&#39;afegiran com a convidats.

en: Select the events this coupon can be used for.
ca: Seleccioneu els esdeveniments per als quals es pot utilitzar aquest cupó.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
ca: Seleccioneu el nombre d'entrades que voleu reservar per a cada tipus d'entrades

en: Select the packages this coupon can be used for.
ca: Seleccioneu els paquets per als quals es pot utilitzar aquest cupó.

en: Select the services this coupon can be used for.
ca: Seleccioneu els serveis per als quals es pot utilitzar aquest cupó.

en: Select this Employee
ca: Selecciona aquest empleat

en: Select this employee
ca: Selecciona aquest empleat

en: Select tickets
ca: Selecciona entrades

en: Select your Square Location
ca: Selecciona la teva plaça

en: Selected
ca: Tots espais estan seleccionats

en: Selected Customers
ca: Clients seleccionats

en: Selected date background
ca: Fons de data seleccionada

en: Selected date text
ca: Text de la data seleccionada

en: Selected extras
ca: Extres seleccionats

en: Selected extras details
ca: Selecciona els extres que desitgis

en: Selected services
ca: Serveis seleccionats

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Send
ca: Enviar

en: Send Access Link
ca: Enviar enllaç d'accés

en: Send ICS file for approved bookings
ca: Envia el fitxer ICS per a les reserves aprovades

en: Send ICS file for pending bookings
ca: Enviar fitxer ICS per a reserves pendents

en: Send Reset Link
ca: Enviar l'enllaç de restabliment

en: Send access link
ca: Enviar enllaç d&#39;accés

en: Send after appointment
ca: Enviar després de la cita

en: Send after event
ca: Enviar després de l&#39;esdeveniment

en: Send all SMS messages to additional numbers
ca: Enviar tots els missatges SMS a números addicionals

en: Send all notifications to additional addresses
ca: Enviar totes les notificacions a adreces addicionals

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
ca: Envia notificacions de cites directament a través de WhatsApp.

en: Send at
ca: Enviar a

en: Send custom fields info for each customer separately
ca: Enviar informació de camps personalitzats per a cada client per separat

en: Send event invitation email
ca: Enviar correu electrònic d'invitació a l'esdeveniment

en: Send invoice
ca: Enviar factura

en: Send invoice to customer by default
ca: Enviar factura al client per defecte

en: Send only this notification
ca: Envia només aquesta notificació

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
ca: Envia notificacions personalitzades per correu electrònic i SMS adaptades al teu negoci.

en: Send smart, personalized notifications your way
ca: Envia notificacions intel·ligents i personalitzades a la teva manera

en: Send test
ca: Enviar prova

en: Send to e-mail
ca: Enviar correu de prova

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
ca: Envieu les dades dels vostres clients a Mailchimp de forma ràpida i sense esforç.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
ca: L&#39;ID del remitent ha de tenir entre 3 i 11 caràcters

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Sent
ca: Enviat

en: Separate-row export
ca: Exportació de files separades

en: Service
ca: Servei

en: Service Asc
ca: Servei Asc

en: Service Categories
ca: Categories de serveis

en: Service Category
ca: Categoria del servei

en: Service Desc
ca: Servei Desc

en: Service ID
ca: Identificació del servei

en: Service Info
ca: Informació del servei

en: Service Input Field
ca: Nota de l'empleat

en: Service Price
ca: Preu del servei

en: Service Selection
ca: Selecció de servei

en: Service Subtotal
ca: Subtotal del servei

en: Service badge
ca: Insígnia de servei

en: Service capacity
ca: Capacitat de servei

en: Service category
ca: Categoria de servei

en: Service count
ca: Recompte de serveis

en: Service description
ca: Descripció del servei

en: Service details
ca: Detalls del servei

en: Service duration
ca: Duració del servei

en: Service employees list
ca: Llista d'empleats del servei

en: Service filter
ca: Filtre de servei

en: Service has been added.
ca: S'ha afegit el servei.

en: Service has been deleted.
ca: El servei ha estat eliminat.

en: Service has been hidden.
ca: El servei ha estat ocult.

en: Service has been updated.
ca: El servei ha estat actualitzat.

en: Service info
ca: Informació del servei

en: Service information
ca: Duració del servei

en: Service is now visible.
ca: El servei ja és visible.

en: Service location
ca: Ubicació del servei

en: Service name
ca: Nom del servei

en: Service or event description
ca: Descripció del servei o esdeveniment

en: Service or event name
ca: Nom del servei o esdeveniment

en: Service packages overview
ca: Visió general dels paquets de serveis

en: Service price
ca: Preu del servei

en: Service selection
ca: Selecció de serveis

en: Service subtotal
ca: Subtotal del servei

en: Service/Event
ca: Servici/Esdeveniment

en: Services
ca: Serveis

en: Services & categories setup
ca: Configuració de serveis i categories

en: Services Asc
ca: Serveis Asc

en: Services Desc
ca: Serveis Desc

en: Services and packages overview
ca: Visió general dels serveis i paquets

en: Services have been reordered.
ca: Els serveis han estat reordenats.

en: Services list, Appointments
ca: Llista de serveis, Cites

en: Services overview
ca: Visió general dels serveis

en: Services setup
ca: Configuració de serveis

en: Set ICS file description
ca: Defineix la descripció del fitxer ICS

en: Set Limit
ca: Estableix el límit

en: Set Minimum
ca: Estableix el mínim

en: Set Password
ca: Establir contrasenya

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
ca: Estableix un nombre màxim de persones que un client pot afegir en fer la reserva.

en: Set coupons to be case insensitive
ca: Estableix els cupons perquè no siguin sensibles a les majúscules

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
ca: Estableix preus diferents per a dies específics, horaris o dates personalitzades.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
ca: Establir preus dinàmics per als serveis en funció de diverses condicions.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
ca: Establiu primer el període d'esdeveniments per habilitar la tarificació per rang de dates.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
ca: Establiu preus flexibles dels bitllets amb categories i rangs basats en dates per maximitzar l'accessibilitat i els ingressos.

en: Set general settings
ca: Estableix la configuració general

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
ca: Estableix zones horàries individuals per als empleats perquè la disponibilitat i les reserves es mostrin correctament per als clients de tot el món.

en: Set metadata and description
ca: Establir metadades i descripció

en: Set minimum
ca: Estableix el mínim

en: Set new password
ca: Estableix una nova contrasenya

en: Set options, colors and labels for booking form
ca: Establir opcions, colors i etiquetes per al formulari de reserva

en: Set password
ca: Estableix la contrasenya

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
ca: Estableix el preu en funció del nombre de persones a la reserva.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
ca: Estableix la descripció que apareixerà en l'esdeveniment del calendari. Podeu utilitzar els marcadors de posició disponibles a la pàgina Notificacions.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
ca: Establiu primer el període de l'esdeveniment per habilitar la tarificació per rang de dates.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
ca: Estableix el nombre màxim d'esdeveniments ocupats recuperats del calendari per bloquejar reserves a Amelia.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
ca: Establir el nombre màxim de persones permeses per cita prèvia per a aquest servei.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
ca: Estableix el nombre mínim de persones necessàries per cita per a aquest servei.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
ca: Estableix el nombre de reserves aprovades després del qual el client rebrà automàticament el cupó en una notificació. Nota: Per habilitar-ho, el marcador de posició del cupó s'ha d'incloure a la plantilla de notificació.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
ca: Estableix el temps abans de la cita quan els clients<br/>no podran cancel·lar la cita.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
ca: Estableix el títol que apareixerà en l'esdeveniment del calendari. Podeu utilitzar els marcadors de posició disponibles a la pàgina Notificacions.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
ca: Estableix aquesta opció si vols limitar el nombre de cites que un empleat pot tenir diàriament no importa quantes cites 'encaixin' dins de l'horari laboral

en: Set up
ca: Configurar

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
ca: Configurar el disseny del calendari i les opcions emergents recurrents

en: Set up Content, Buttons and Labels
ca: Configuració de contingut, botons i etiquetes

en: Set up Employees selection options
ca: Correu electrònic de l'empleat

en: Set up Labels and Buttons
ca: Configuració d'etiquetes i botons

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
ca: Configurar les opcions de visibilitat d'ubicació, imatges, filtres, capacitat, preu i estat

en: Set up Locations selection options
ca: Descripció de la ubicació

en: Set up Package detailed view
ca: Detalls del paquet

en: Set up Service detailed view
ca: Detalls del servei

en: Set up Services and Packages view
ca: Configuració de la vista de serveis i paquets

en: Set up Services selection options
ca: Detalls del servei

en: Set up Services view
ca: Ordenar serveis:

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
ca: Configurar opcions de selecció de serveis, ubicacions, empleats

en: Set up Sidebar visibility and its content
ca: Configurar la visibilitat de la barra lateral i el seu contingut

en: Set up button type and labels
ca: Configurar el tipus de botó i les etiquetes

en: Set up button types and labels
ca: Configuració de tipus de botons i etiquetes

en: Set up categories cards
ca: Mostrar totes les categories

en: Set up display options and labels
ca: Configurar les opcions de visualització i les etiquetes

en: Set up labels
ca: Configuració d'etiquetes

en: Set up labels and buttons
ca: Configuració d'etiquetes i botons

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
ca: Configura la visibilitat de la informació del personal, la ubicació, la galeria i altres esdeveniments

en: Set up visibility and labels
ca: Configuració de visibilitat i etiquetes

en: Set up visibility and labels of ticket selection
ca: Configureu la visibilitat i les etiquetes de la selecció de bitllets

en: Set up visibility, button type and labels
ca: Configurar la visibilitat, el tipus de botó i les etiquetes

en: Set your Google Map API Key in General Settings
ca: Estableix la clau de l'API de Google Map a la configuració general

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
ca: Defineix l&#39;horari laboral de la teva empresa. Aquest horari s&#39;utilitzarà per a tots els nous empleats, però pots personalitzar l&#39;horari per a cada empleat més endavant.

en: Setting up days off
ca: Configuració de dies lliures

en: Settings
ca: Configuració

en: Settings have been saved.
ca: S'ha desat la configuració.

en: Shared
ca: Compartit

en: Shared Pool
ca: Piscina Compartida

en: Shared capacity across services
ca: Capacitat compartida entre serveis

en: Shared category capacity
ca: Capacitat de categoria compartida

en: Shortcode options
ca: Opcions del codi curt

en: Show
ca: Mostrar

en: Show Add To Calendar option to customers
ca: Mostra l&#39;opció Afegeix al calendari als clients

en: Show All
ca: Mostrar tot

en: Show All Periods
ca: Mostra tots els períodes

en: Show Less Periods
ca: Mostra menys períodes

en: Show Type
ca: Mostrar tipus

en: Show all categories
ca: Mostrar totes les categories

en: Show all employees
ca: Mostrar tots els empleats

en: Show all events
ca: Mostrar tots els esdeveniments

en: Show all locations
ca: Mostrar totes les ubicacions

en: Show all packages
ca: Mostrar totes les etiquetes

en: Show all services
ca: Mostrar totes els serveis

en: Show all tags
ca: Mostrar totes les etiquetes

en: Show booking slots in client's time zone
ca: Mostra les franges horàries de reserva a la zona horària del client

en: Show bookings
ca: Mostrar reserves

en: Show catalog of all categories
ca: Mostra el catàleg de totes les categories

en: Show checkout form
ca: Mostra el formulari de pagament

en: Show coupon
ca: Mostra el cupó

en: Show customer information form
ca: Mostra el formulari d'informació del client

en: Show employee
ca: Mostra l'empleat

en: Show event
ca: Mostrar esdeveniment

en: Show event on site
ca: Mostra l'esdeveniment en el lloc

en: Show from date
ca: Mostra des de la data

en: Show in Amelia Popup
ca: Mostra a Amelia Popup

en: Show less
ca: Mostrar menys

en: Show location
ca: Mostra la ubicació

en: Show more
ca: Mostrar més

en: Show more ({count})
ca: Mostra&#39;n més ({count} )

en: Show on website
ca: Mostrar a la pàgina web

en: Show package
ca: Mostra el paquet

en: Show recurring events
ca: Mostrar esdeveniments recurrents

en: Show resource
ca: Mostra el recurs

en: Show service
ca: Mostrar servei

en: Show single Event details on the page
ca: Mostra detalls de l'esdeveniment únic a la pàgina

en: Show specific categories
ca: Mostrar categoria específica

en: Show specific category
ca: Mostrar categoria específica

en: Show specific package
ca: Mostar paquet específic

en: Show specific packages
ca: Mostar paquet específic

en: Show specific service
ca: Mostra servei específic

en: Show specific services
ca: Mostra servei específic

en: Show tag
ca: Mostrar etiqueta

en: Show tax
ca: Mostra l'impost

en: Show waiting list after booking is full
ca: Mostra la llista d'espera després que la reserva estigui completa

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
ca: Mostra els teus serveis en dissenys de targetes elegants. Organitza'ls fàcilment per categoria i adapta l'aspecte perquè coincideixi amb la teva marca.

en: Showing
ca: Mostrant

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Sidebar area
ca: Àrea de la barra lateral

en: Sidebar visibility
ca: Visibilitat de la barra lateral

en: Sign In
ca: Iniciar sessió

en: Sign In to Mailchimp
ca: Botons de ràdio

en: Sign Out of Mailchimp
ca: Sortir de Mailchimp

en: Sign in
ca: Inicia la sessió

en: Sign in as
ca: Inicieu la sessió com

en: Sign in with Google
ca: Inicia sessió amb Google

en: Sign in with Microsoft
ca: Inicia la sessió amb Microsoft

en: Sign in with Outlook
ca: Inicia sessió amb Outlook

en: Sign out from Google
ca: Tancar sessió a Google

en: Sign out from Outlook
ca: Tancar sessió a Outlook

en: Sign up
ca: Registra&#39;t

en: Simple, secure payments powered by Barion.
ca: Pagaments senzills i segurs impulsats per Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
ca: Simplifica la comunicació amb missatges personalitzables tant per a clients com per a empleats

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
ca: Simplifica la gestió financera amb exportacions de transaccions fàcils i amb un sol clic

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
ca: Simplifica la programació amb disponibilitat individual, horari laboral i tasques

en: Simplify scheduling with recurring events
ca: Simplifica la programació amb esdeveniments recurrents

en: Single Ticket
ca: Bitllet senzill

en: Single booking
ca: Reserva única

en: Single-row export
ca: Exportació d'una sola fila

en: Skip Categories step
ca: Categories

en: Skip Import
ca: Saltar la importació

en: Skip packages and continue with the selected service
ca: Saltar els paquets i continuar amb el servei seleccionat

en: Skip setup
ca: Omet la configuració

en: Slot end time
ca: Hora de finalització de la franja horària

en: Social login
ca: Inici de sessió social

en: Social login setup
ca: Configuració de l&#39;inici de sessió social

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
ca: Alguns empleats assignats a aquest esdeveniment no estan connectats a Zoom. Si us plau, aneu als seus perfils i connecteu-los a Zoom per utilitzar aquesta integració correctament.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
ca: Alguns empleats assignats a aquest servei no estan connectats a Zoom. Si us plau, aneu als seus perfils i connecteu-los a Zoom per utilitzar aquesta integració correctament.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
ca: Algunes de les franges horàries desitjades estan ocupades. En el seu lloc, li oferim les franges horàries més properes.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
ca: Alguns mètodes de pagament no es poden utilitzar junts a causa de les normes de compatibilitat

en: Some records have an incorrect format.
ca: Alguns registres tenen un format incorrecte.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
ca: Ho sentim, hi ha hagut un error al processar el pagament. Torni-ho a provar de nou més tard.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
ca: Ho sentim, hi ha hagut un error al processar el pagament. Torni-ho a provar de nou més tard.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
ca: Ho sentim, hi ha hagut un error al afegir la reserva al carret.

en: Sort
ca: Ordenar

en: Space-comma
ca: Coma-espai-coma

en: Space-dot
ca: Punt-espai-punt

en: Special Days
ca: Dies especials

en: Special characters are not allowed
ca: No es permeten caràcters especials

en: Special days
ca: Dies especials

en: Special days setup
ca: Configuració de dies especials

en: Specific Date
ca: Data específica

en: Specific Date & Time
ca: Data específica

en: Specific date
ca: Data específica

en: Specific date & time
ca: Data i hora concretes

en: Spot
ca: Places

en: Spots
ca: Places

en: Spots capacity
ca: Capacitat

en: Square
ca: quadrat

en: Square account successfully disconnected
ca: El compte Square s'ha desconnectat correctament

en: Square payment link
ca: Enllaç de pagament Square

en: Staff
ca: Personal

en: Standard Account
ca: Compte estàndard

en: Start
ca: Començar

en: Start Date
ca: Hora d'inici

en: Start Scanner
ca: Hora d'inici

en: Start Time
ca: Hora d'inici

en: Start Zoom
ca: Iniciar Zoom

en: Start Zoom Meeting
ca: Iniciar reunió de Zoom

en: Start by clicking the add custom field button
ca: Comença fent clic al botó Afegeix un camp personalitzat

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Start scanner
ca: Inicia l&#39;escàner

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Status
ca: Estat

en: Status Asc
ca: Estat Asc

en: Status Desc
ca: Desc d'estat

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
ca: Mantingueu el compliment de les normes fiscals amb facilitat mitjançant una gestió fiscal coherent i fiable a tota la vostra empresa.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
ca: Estigues connectat amb les notificacions de WhatsApp

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
ca: Mantingueu-vos organitzats amb fitxers d&#39;exportació preparats per a l&#39;anàlisi o eines externes

en: Step 1
ca: Pas 1

en: Step 2
ca: Pas 2

en: Step 3
ca: Pas 3

en: Step 4
ca: Pas 4

en: Step Booking
ca: Reserva de pas

en: Step By Step Booking Form
ca: Formulari de reserva pas a pas

en: Step Popups
ca: Passos emergents

en: Step content
ca: Contingut del pas

en: Step header
ca: Capçalera de pas

en: Step heading
ca: Encapçalament del pas

en: Step info tab
ca: Pestanya d&#39;informació del pas

en: Step message
ca: Missatge de pas

en: Step pagination
ca: Paginació per passos

en: Step tickets tab
ca: Pestanya de bitllets de pas

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
ca: L'assistent de reserves pas a pas ofereix als teus clients la possibilitat de triar tot el relacionat amb la reserva en uns pocs passos

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
ca: La vista de reserves pas a pas guia els clients a través de diversos passos per tal de realitzar les seves reserves.

en: Step-by-step
ca: Pas a pas

en: Step-by-step booking form guide
ca: Guia pas a pas del formulari de reserva

en: Steps
ca: Passos

en: Steps order
ca: Ordre dels passos

en: Stop Scanner
ca: Atura l&#39;escàner

en: Stop scanner
ca: Atura l&#39;escàner

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
ca: Optimitza les operacions amb un lloc central per gestionar tots els recursos de la teva empresa

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
ca: Optimitzeu les reunions virtuals integrant plataformes de reunions populars directament a les reserves.

en: Stripe
ca: Faixa

en: Stripe Account
ca: Stripe

en: Stripe Connect
ca: Connectar

en: Stripe payment link
ca: Enllaç de pagament de Stripe

en: Studios
ca: Estudis

en: Sub Steps
ca: Sub-passos

en: Sub step title
ca: Títol del subpas

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subject placeholders
ca: Marcadors de posició d'assumptes

en: Subscribe to our mailing list
ca: Subscriu-te a la nostra llista de correu

en: Success
ca: Èxit

en: Successful cancellation redirect URL
ca: URL de redirecció de cancel·lació amb èxit

en: Successfully added booking
ca: Redirigir a la URL després de reservar

en: Suggest closest available date
ca: Suggereix la data disponible més propera

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
ca: Suggereix als clients que afegeixin una cita al seu calendari quan es finalitzi la reserva.

en: Suggest next available date
ca: Suggereix la propera data disponible

en: Suggest previous available date
ca: Suggereix la data disponible anterior

en: Sum of payments
ca: Suma de pagaments

en: Summary
ca: Resum

en: Summary segment
ca: Segment de resum

en: Sun
ca: Sol

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Support
ca: Suport

en: Support Amelia by displaying a backlink
ca: Doneu suport a Amelia mostrant un enllaç de retrocés

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
ca: Donar suport a informació més profunda mitjançant l&#39;ús de dades exportades per a l&#39;anàlisi i la generació d&#39;informes

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
ca: Donar suport a fluxos de treball externs movent perfectament els registres financers a altres sistemes

en: Switch Camera
ca: Interruptor de càmera

en: Sync with
ca: Sincronitzar amb

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
ca: Sincronitza el teu compte Stripe Connect per a pagaments sense esforç i pagaments sense problemes.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
ca: Sincronitzeu els vostres esdeveniments personals i professionals i els dels vostres empleats connectant els calendaris d&#39;Outlook.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
ca: Sincronitza els esdeveniments personals i professionals dels teus empleats connectant els calendaris de Google.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
ca: Sincronitza la teva agenda amb el teu Apple Calendar personal per evitar reserves dobles.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
ca: Sincronitza la teva agenda amb el teu Google Calendar personal per evitar reserves dobles.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
ca: Sincronitza la teva agenda amb el calendari personal d'Outlook per evitar reserves dobles.

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Table settings have been updated.
ca: S'ha actualitzat la configuració de la taula.

en: Tabs (All / Packages / Services)
ca: Pestanyes (Tot / Paquets / Serveis)

en: Tag
ca: Seleccionar o crear una etiqueta

en: Tag label
ca: Nom de l’etiqueta

en: Tag label cannot be empty
ca: El nom de l’etiqueta no pot estar buit

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Tax
ca: Impostos

en: Tax amount
ca: Import de l'impost

en: Tax details
ca: Detalls fiscals

en: Tax has been added.
ca: S'ha afegit l'impost.

en: Tax has been deleted.
ca: L'impost ha estat eliminat.

en: Tax has been hidden.
ca: L'impost ha estat ocult.

en: Tax has been updated.
ca: L'impost ha estat actualitzat.

en: Tax is now visible.
ca: Els impostos ja són visibles.

en: Tax rate
ca: Tipus impositiu

en: Tax rate name
ca: Nom del tipus impositiu

en: Tax setup
ca: Configuració d&#39;impostos

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
ca: L'impost quedarà exclòs del càlcul de preus i es mostrarà per separat.

en: Tax will be included in price calculation.
ca: L'impost estarà inclòs en el càlcul del preu.

en: Taxes
ca: Impostos

en: Taxes overview
ca: Visió general dels impostos

en: Template name
ca: Nom de la plantilla

en: Test API key
ca: Clau API de prova

en: Test SMS
ca: SMS de prova

en: Test SMS sent successfully.
ca: SMS de prova enviat correctament.

en: Test WhatsApp
ca: Prova WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
ca: Missatge de prova de WhatsApp enviat correctament

en: Test client ID
ca: Prova de l'ID del client

en: Test email
ca: Correu electrònic de prova

en: Test email sent successfully.
ca: Correu electrònic de prova enviat amb èxit.

en: Test mode
ca: Mode de prova

en: Test publishable key
ca: Prova la clau publicable

en: Test secret
ca: Secret de prova

en: Test secret Key
ca: Clau secreta de prova

en: Text Mode
ca: Mode de text

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Text color
ca: Color del text

en: Text color on background
ca: Color del text sobre el fons

en: Text content
ca: Contingut de text

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
ca: Moltes gràcies. La seva cita s'ha completat i ara està pendent de confirmació. Si no veus el correu que t'hem enviat, revisa la safata de correu brossa.

en: Thank you! Your booking is completed.
ca: Moltes gràcies, la teva reserva s'ha completat amb èxit.

en: The appointment can't be rescheduled.
ca: La cita no es pot reprogramar.

en: The coupon field is mandatory
ca: El camp del cupó és obligatori

en: The coupon you entered is not valid
ca: El cupó no és vàlid

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
ca: La moneda en Amelia no coincideix amb la moneda de la ubicació de Square escollida

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
ca: El client no va proporcionar una adreça de correu electrònic, de manera que no es va poder enviar la factura.

en: The first row should not contain column names.
ca: La primera fila no ha de contenir noms de columnes.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
ca: El cos del missatge s'ha de configurar a la configuració de Facebook Developers.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
ca: La capçalera del missatge s'ha de configurar a la configuració de Facebook Developers. El límit de caràcters és de 60 caràcters després de substituir els marcadors de posició.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
ca: Els formularis originals de reserva (pas a pas, catàleg, llista d'esdeveniments i calendari d'esdeveniments) inclouen personalització bàsica i canvis d'etiquetes, que serveixen de base per a les nostres versions més noves.

en: The package is time-limited to
ca: El paquet té un límit de temps de

en: The payment will be done on-site.
ca: La resta de l'import total es pagarà en el lloc.

en: The price will multiply by the number of people/spots
ca: El preu es multiplicarà per la quantitat de persones

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
ca: La data i l'hora proposades són diferents del patró seleccionat a causa de les franges horàries no disponibles en la data i l'hora previstes.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
ca: La data proposada és diferent del patró seleccionat a causa de les franges horàries no disponibles en la data prevista.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
ca: L'hora proposada és diferent del patró seleccionat a causa de les franges horàries no disponibles a l'hora prevista.

en: The purchase code is invalid or it has expired
ca: El codi de compra no és vàlid o ha caducat

en: The refund amount will be
ca: L'import del reemborsament serà

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
ca: El saldo restant es pot pagar in situ o mitjançant un enllaç de pagament.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
ca: El nom del recurs només és visible per a vostè i no apareixerà durant la reserva. S'utilitza per a finalitats de gestió interna.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
ca: La quantitat de recursos es compta per separat per a cada ubicació seleccionada.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
ca: La quantitat de recursos es comptabilitza per separat per a cada servei seleccionat.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
ca: La quantitat de recursos es comparteix entre tots els serveis, empleats i ubicacions seleccionats.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
ca: La resta de cites es poden reservar posteriorment al panell Clients.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
ca: El pas de franja horària definit aquí s'aplicarà a totes les franges horàries del connector.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
ca: La franja horària a la qual heu intentat reprogramar no està disponible. Si us plau, seleccioneu una franja horària diferent per a la data seleccionada.

en: The total number of people for the booking.
ca: Nombre total de persones per a la reserva.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
ca: El nombre total de persones ({approvedPersonsCount}) supera l'aforament màxim de{maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
ca: El nombre total de persones ({waitingPersonsCount} ) supera la capacitat màxima de la llista d&#39;espera de{waitingListMaxCapacity} .

en: There are no attendees yet...
ca: Encara no hi ha assistents...

en: There are no booked appointments for this package.
ca: No hi ha cites reservades per a aquest paquet.

en: There are no days off yet...
ca: Encara no hi ha assistents...

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
ca: No hi ha esdeveniments futurs programats. Si us plau, creeu un nou esdeveniment.

en: There are no packages. Please create a new package.
ca: No hi ha paquets. Si us plau, creeu un nou paquet.

en: There are no results...
ca: No s'han trobat resultats...

en: There are no special days yet...
ca: Encara no hi ha assistents...

en: There are no upcoming events for this period
ca: No hi ha pòxims esdeveniments per aquest període

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
ca: Hi ha pròximes cites per al {service} servei.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
ca: Hi ha un esdeveniment a Google/Outlook Calendar que se superposa aquest per a un empleat concret, segur que voleu crear-ne un altre?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
ca: Aquests empleats rebran la notificació per correu electrònic del paquet comprat quan es compri sense cap cita reservada.

en: Third
ca: Tercer

en: Third {day}
ca: Tercer {day}

en: This & Future
ca: Això i futur

en: This Only
ca: Només això

en: This appointment is a part of a package.
ca: Aquesta cita forma part d&#39;un paquet.

en: This booking is part of a package deal
ca: Aquesta reserva forma part d'un paquet

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
ca: No es pot suprimir aquesta categoria perquè està inclosa en un paquet.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
ca: Aquesta categoria té serveis amb cita {count} passada. | Aquesta categoria té serveis amb cites {count} passades.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
ca: Aquest canvi comportarà un augment de preus per a determinades reserves. Vols que es creïn enllaços de pagament?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
ca: Aquest tipus de càrrec no s'utilitzarà en reservar diverses cites (característica de carretó o funció recurrent) O en reservar esdeveniment amb diversos empleats.

en: This coupon has expired
ca: Aquest cupó ha caducat

en: This coupon is not valid anymore
ca: Aquest cupó ja no és vàlid

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
ca: Aquest correu electrònic ja està en ús. Si us plau, introduïu una adreça de correu electrònic diferent.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
ca: Aquest empleat és l'únic assignat{service}.

en: This field is required
ca: Camp requerit

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: This file is forbidden for upload
ca: Està prohibit carregar aquest fitxer

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
ca: Aquest és un token temporal de WhatsApp i caducarà automàticament al cap de 24 hores. Assegureu-vos de completar la configuració abans que caduqui.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
ca: Aquest és un token de seguretat únic. Copia'l al camp 'Verify token' de WhatsApp quan creïs un webhook. Com que aquest token s'utilitza per al registre de logs, recomanem registrar el webhook.

en: This is recurring event
ca: Aquest és un esdeveniment recurrent

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
ca: Aquesta és la ruta de la vostra aplicació on els usuaris seran redirigits després d'autenticar-se amb Apple. Afegeix aquest URI a les credencials del teu projecte d'Apple sota 'Redirecció URI '.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
ca: Aquesta és la ruta de la vostra aplicació on els usuaris seran redirigits després d'autenticar-se amb Google. Afegeix aquest URI a les credencials del teu projecte de Google sota 'URI de redirecció autoritzada'.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
ca: Aquesta és la ruta de la vostra aplicació on els usuaris seran redirigits després d'autenticar-se amb Outlook. Afegeix aquest URI a la secció 'Redirecció URI 'a la configuració de l'aplicació d'Outlook.

en: This limit is based on the customer's email address.
ca: Aquest límit es basa en l'adreça de correu electrònic del client.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
ca: Aquesta ubicació té {count} servei connectat a ella. | Aquesta ubicació té {count} serveis connectats a ella.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
ca: Aquest missatge s'envia quan un client respon a través de WhatsApp, informant-li que les respostes a través de WhatsApp no són compatibles.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
ca: Aquesta notificació requereix un treball cron. Afegeix la línia següent a la configuració de cron.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
ca: Aquesta opció requereix afegir el marcador de posició de l'enllaç de pagament a les plantilles de missatges.

en: This package deal will expire in
ca: Aquesta oferta de paquet caducarà a

en: This package has
ca: Paquet comprat

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
ca: Aquest paquet té {count} cita en el futur. | Aquest paquet té {count} cites en el futur.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
ca: Aquest paquet té {count} cita en el passat. | Aquest paquet té {count} cites en el passat.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
ca: Aquest enllaç de pagament ha caducat. Contacteu amb l'administrador del lloc web si necessiteu ajuda.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
ca: El contingut d'aquest marcador de posició s'aplicarà allà on s'utilitzi.

en: This range
ca: Aquest rang

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
ca: Aquest servei no es pot suprimir perquè està inclòs en un paquet.

en: This service does not have any extras
ca: Aquest servei no té extres

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
ca: Aquest servei té {count} cita en el passat. | Aquest servei té {count} cites en el passat.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
ca: Aquest servei està disponible per reservar en paquet adquirit. Estàs segur que vols eliminar aquest servei?

en: This service is available in a Package
ca: Disponible en paquet

en: This service is available in a package
ca: Aquest servei està disponible en un paquet

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
ca: Aquesta franja horària ja no està disponible. Si us plau, seleccioneu una hora diferent.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
ca: Aquest usuari té reserves en paquet adquirit.. Estàs segur que vols eliminar aquest usuari?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
ca: Aquest usuari té {count} cita en el passat. | Aquest usuari té {count} cites en el passat.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
ca: Aquest usuari és assistent en esdeveniments futurs. Estàs segur que vols eliminar aquest usuari? | Aquest usuari és assistent en esdeveniments futurs. Estàs segur que vols eliminar aquest usuari?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
ca: Aquest giny mostra dades mensuals en lloc d'utilitzar el rang global de dates.

en: Thu
ca: Dijous

en: Thursday
ca: Dijous

en: Ticket
ca: Tipus d'esdeveniment

en: Ticket ID
ca: Tipus d'esdeveniment

en: Ticket Name
ca: Tipus d'esdeveniment

en: Ticket Type
ca: Tipus de tiquet

en: Ticket Types
ca: Tipus d'esdeveniment

en: Ticket cannot be scanned for this date
ca: La butlleta no es pot escanejar per a aquesta data

en: Ticket code
ca: Codi de l'entrada

en: Ticket has already been scanned
ca: El paquet s'ha guardat

en: Ticket is valid
ca: El bitllet és vàlid

en: Ticket name
ca: Nom del bitllet

en: Ticket not found
ca: Entrada no trobada

en: Ticket not valid
ca: Entrada no vàlida

en: Ticket types
ca: Tipus de bitllets

en: Tickets
ca: Entrades

en: Tickets for events with attendees will not be updated
ca: Les entrades per a esdeveniments amb assistents no s'actualitzaran

en: Time
ca: Hora

en: Time Range:
ca: Rang de temps:

en: Time Used Asc
ca: Temps utilitzat Asc

en: Time Used Desc
ca: Temps utilitzat Desc

en: Time frame
ca: Rang de temps:

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
ca: Temps necessari després de la cita per al descans, neteja o transició. Durant aquest període, l'empleat no es pot reservar per a cap servei.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
ca: Temps necessari abans de la cita per a la preparació. Durant aquest període, l'empleat no es pot reservar per a cap servei.

en: Time slot is unavailable
ca: Espai de temps no disponible

en: Time slot price
ca: Preu de la franja horària

en: Time slots are unavailable
ca: Les franges horàries no estan disponibles

en: Time zone
ca: Zona horària

en: Time zones
ca: fusos horaris

en: Time(s):
ca: Hora(s):

en: Time:
ca: Hora:

en: Times
ca: Temps

en: Times bought
ca: Vegades comprat

en: Times used
ca: Temps utilitzats

en: Timetable
ca: Línia de temps

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Tips & suggestions
ca: Consells i suggeriments

en: Title section
ca: Secció del títol

en: Title text
ca: Text del títol

en: To
ca: Per a

en: To customer
ca: Al client

en: To employee
ca: A l'empleat

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
ca: Per activar Google Maps, introduïu la vostra clau API de Google Maps a la Configuració general de Google.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
ca: Per rebre actualitzacions automàtiques cal activar la llicència. Si us plau, visiteu %s per activar Amelia.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
ca: Per reprogramar la seva cita, seleccioni una data i hora disponibles al calendari i feu clic a Confirmar.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
ca: Per enviar un SMS de prova, recarregueu el saldo.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
ca: Per enviar un correu electrònic de prova, si us plau, configureu el 'Correu electrònic del remitent' a Configuració de notificacions.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
ca: Per utilitzar les notificacions de WhatsApp, connecta el teu compte de WhatsApp a Configuració.

en: Today
ca: Avui

en: Toggle Sidebar
ca: Categories

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Top trends
ca: Principals tendències

en: Torch off
ca: Torxa apagada

en: Torch on
ca: Torxa encesa

en: Total Amount
ca: Import total

en: Total Amount:
ca: Import total:

en: Total Cost:
ca: Cost total:

en: Total Number of People:
ca: Nombre total de persones:

en: Total Price
ca: Preu total

en: Total Services Booked
ca: Ordenar serveis:

en: Total amount
ca: Import total

en: Total appointments
ca: Total de cites

en: Total bookings
ca: Total reserves

en: Total capacity
ca: Capacitat total

en: Total custom fields
ca: Total de camps personalitzats

en: Total events
ca: Total d'esdeveniments

en: Total extras
ca: Total d'extres

en: Total number of appointments
ca: Nombre total de cites

en: Total number of people:
ca: Nombre total de persones:

en: Total payments
ca: Total de pagaments

en: Total people
ca: Total persones

en: Total price
ca: Preu total

en: Total services booked
ca: Total de serveis reservats

en: Total tickets
ca: Total d'entrades

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
ca: Fer un seguiment dels clients que es perden cites o esdeveniments sense enviar notificacions.

en: Trainers
ca: Entrenadors

en: Transaction
ca: Transacció

en: Transaction #{count}
ca: Transacció # {count}

en: Transaction details
ca: Detalls de la transacció

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Transfer
ca: Traduir

en: Transfer amount (%)
ca: Import de transferència (%)

en: Translate
ca: Traduir

en: Trigger by attribute
ca: Desactivador per atribut

en: Trigger type
ca: Tipus de disparador

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
ca: Proveu d'ajustar els vostres filtres o criteris de cerca per trobar els serveis que esteu buscant.

en: Try adjusting your search or filters.
ca: Prova d&#39;ajustar la cerca o els filtres.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
ca: Proveu d'ajustar la vostra cerca per trobar el que busqueu.

en: Tue
ca: Dt

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
ca: Converteix els teus serveis en paquets d&#39;alt valor que els clients adorin. Combina diverses cites en una única oferta amb descompte que impulsi compres més grans i amb més confiança.

en: Type
ca: Tipus

en: Type Asc
ca: Tipus Asc

en: Type Desc
ca: Tipus Desc

en: URL
ca: LUR

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
ca: URL a la qual es redirigirà l&#39;usuari si la cita no es pot cancel·lar a causa del valor &quot;Temps mínim necessari abans de cancel·lar&quot;

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
ca: No s'ha pogut completar l'activació de l'extensió. Torneu-ho a provar.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
ca: No s'ha pogut desactivar el plugin. Intenta-ho més tard.

en: Unable to retrieve payments results
ca: No es poden recuperar els resultats dels pagaments

en: Unable to save custom fields positions
ca: No es poden guardar les posicions dels camps personalitzats

en: Unavailable Time Slots
ca: Ranures horàries no disponibles

en: Unavailable date background
ca: Fons de data no disponible

en: Unavailable date text
ca: Text de data no disponible

en: Unavailable time slots
ca: Franges horàries no disponibles

en: Unblock
ca: Desbloca

en: Unblock customer
ca: Desbloca client

en: Undelivered
ca: No enviat

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
ca: Lamentablement s'ha produït un error al servidor i el seu correu electrònic no s'ha enviat.

en: Unique (Location)
ca: Únic (Ubicació)

en: Unique (Service)
ca: Únic (Servei)

en: Unit price
ca: Preu unitari

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
ca: URL de redirecció de cancel·lació infructuosa

en: Until
ca: Fins

en: Until when?
ca: Fins quan?

en: Until:
ca: Fins:

en: Upcoming
ca: No hi ha pòxims esdeveniments per aquest període

en: Upcoming appointments
ca: Pròximes cites

en: Upcoming events
ca: Pròxims esdeveniments

en: Upcoming events section
ca: Secció de propers esdeveniments

en: Update
ca: Actualitza

en: Update Service Settings
ca: Actualitzar la configuració del servei

en: Update booking status automatically
ca: Actualitzar l'estat de la reserva automàticament

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
ca: Actualitzar l'estat de la reserva a aprovat després del pagament amb èxit des de l'enllaç

en: Update following
ca: Actualització següent

en: Update for All
ca: Actualització per a tots

en: Update for all
ca: Actualitzar per a tots

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Upgrade
ca: ACTUALITZAR

en: Upload
ca: Carregar

en: Upload file here
ca: Carregar el fitxer aquí

en: Upload image
ca: Carregar la imatge

en: Usage
ca: Ús

en: Usage limit
ca: Límit d'ús

en: Use Global Colors
ca: Utilitzeu colors globals

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
ca: Utilitzeu camps personalitzats com a formularis d'admissió per recopilar informació dels clients durant la reserva.

en: Use service duration for booking a time slot
ca: Utilitzar la durada de l'servei per reservar una franja horària

en: Use this placeholder:
ca: Utilitzeu aquest marcador de posició:

en: Used
ca: Usat

en: Used coupon
ca: Cupó usat

en: User
ca: usuari

en: User Profile
ca: Perfil de l'usuari

en: User profile
ca: Perfil d&#39;usuari

en: VAT
ca: IVA

en: VAT info
ca: Informació sobre l&#39;IVA

en: VAT number
ca: NIF

en: Valid Until:
ca: Vàlid fins:

en: Valid first and last names are required fields.
ca: Els noms i cognoms vàlids són els camps obligatoris.

en: Valid until
ca: Vàlid fins

en: Validate required custom fields in the backend
ca: Validar els camps personalitzats requerits al backend

en: Validate ticket
ca: Selector de data

en: Value
ca: Valor

en: Verification expired. Please try again.
ca: La verificació ha caducat. Torni-ho a provar de nou.

en: Version
ca: Versió

en: Video tutorials
ca: Tutorials en vídeo

en: Videos
ca: Vídeos

en: View
ca: Veure

en: View All
ca: Veure

en: View Cart
ca: Veure més

en: View Employees
ca: Nou empleat

en: View Less Packages
ca: Veure missatge

en: View More
ca: Veure més

en: View More Packages
ca: Nou paquet

en: View all
ca: Veure-ho tot

en: View all photos
ca: Mostrar totes les ubicacions

en: View appointments
ca: Veure cites

en: View booking
ca: Veure reserva

en: View employees
ca: Veure empleats

en: View events
ca: Veure esdeveniments

en: View in Calendar
ca: Veure al calendari

en: View in Package
ca: Nou paquet

en: View invoice
ca: Veure factura

en: View less packages
ca: Veure menys paquets

en: View message
ca: Veure el missatge

en: View more
ca: Veure més

en: View more packages
ca: Veure més paquets

en: View packages
ca: Veure paquets

en: View pricing for
ca: Veure preus per

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Visible at
ca: Visible

en: WP Mail
ca: Correu WP

en: Waiting
ca: Esperant

en: Waiting button background color
ca: Color de fons del botó d&#39;espera

en: Waiting button text color
ca: Color del text del botó d&#39;espera

en: Waiting for payment
ca: En espera del pagament

en: Waiting list
ca: Llista d'espera

en: Waiting list availability
ca: Disponibilitat de llista d&#39;espera

en: Waiting list background
ca: Antecedents de la llista d&#39;espera

en: Waiting list capacity
ca: Capacitat de la llista d'espera

en: Waiting list capacity must be at least 1
ca: La capacitat de llista d'espera ha de ser com a mínim 1

en: Waiting list confirmation
ca: Confirmació de la llista d&#39;espera

en: Waiting list is empty
ca: La llista d'espera està buida

en: Waiting list text
ca: Text de la llista d&#39;espera

en: Warning
ca: Avís

en: Watch on YouTube
ca: Veure a YouTube

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
ca: No hem pogut cancel·lar la teva reserva. Si us plau, contacta amb l&#39;administrador per obtenir ajuda amb la cancel·lació d&#39;aquesta reserva.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
ca: No hem pogut processar la teva reserva i ha estat rebutjada. Si necessites ajuda o vols tornar a intentar reservar, contacta amb l&#39;administrador.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
ca: T'avisarem si s'obre un lloc i la teva reserva està aprovada.

en: We'll notify you if a spot opens up.
ca: T'avisarem si s'obre un lloc.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
ca: Hem preparat un fitxer.csv amb els clients que no han estat importats. Després de solucionar els problemes, podeu tornar a intentar-ho.

en: Webhooks
ca: WebHooks

en: Webhooks setup
ca: Configuració de Webhooks

en: Website
ca: Pàgina web

en: Wed
ca: Dim

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Week
ca: Setmana

en: Weekly
ca: Semanalment

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Welcome Back
ca: Benvinguts de nou

en: Welcome back
ca: Benvingut/da de nou

en: Welcome to Amelia!
ca: Benvinguts a l&#39;Amèlia!

en: Wellness
ca: BENESTAR

en: What's New
ca: Crear nou

en: WhatsApp Not Connected
ca: WhatsApp no connectat

en: WhatsApp auto-reply message
ca: Missatge de resposta automàtica de WhatsApp

en: WhatsApp business account ID
ca: Identificació del compte empresarial de WhatsApp

en: WhatsApp history
ca: Historial de WhatsApp

en: WhatsApp settings
ca: Configuració de WhatsApp

en: WhatsApp setup
ca: Configuració de WhatsApp

en: WhatsApp webhook callback URL
ca: URL de devolució de trucada de WhatsApp webhook

en: WhatsApp webhook verify token
ca: Fitxa de verificació de WhatsApp webhook

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
ca: Quan estigui inhabilitat, l'empleat escollit durant la primera reserva serà utilitzat per a aquest servei al llarg de tot el paquet.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
ca: Quan està activat, totes les entitats (serveis, empleats, ubicacions, paquets i etiquetes) es carreguen tan bon punt s&#39;obre la pàgina, en comptes de carregar-se dinàmicament mitjançant AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
ca: Quan estigui activat, els clients rebran una invitació de Google Calendar per a l'esdeveniment.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
ca: Quan estigui activat, els clients veuran tots els assistents llistats en el seu esdeveniment de Google Calendar.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
ca: Quan estigui activat, no s'enviaran recordatoris si es fa una reserva dins de l'hora seleccionada abans de la cita o esdeveniment.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
ca: Quan està activat, el nombre total de cites es comparteix a través de tot el paquet en lloc d'establir-se per servei.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
ca: Quan estigui activada, la casella de selecció “Subscriure” estarà seleccionada per defecte. Els clients poden desmarcar-lo manualment si no volen unir-se a la vostra llista Mailchimp.

en: When recurring dates are unavailable
ca: Quan les dates recurrents no estan disponibles

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
ca: Quan aquesta opció estigui desactivada, la reserva es <br/> determinarà en funció del Pas de la franja horària predeterminada

en: Whole amount
ca: Quantitat sencera

en: Without expiration
ca: Sense caducitat

en: Woo Order Id
ca: Identificador de comanda Woo

en: WooCommerce
ca: Descripció per WooCommerce

en: WooCommerce Order Id
ca: Identificació de comanda de WooCommerce

en: WooCommerce Product
ca: Producte WooCommerce

en: WooCommerce Service
ca: Servei WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
ca: Pàgina d'agraïments de WooCommerce

en: WooCommerce payment link
ca: Enllaç de pagament de WooCommerce

en: WordPress User
ca: Usuari de WordPress

en: WordPress user
ca: Usuari de WordPress

en: Work Hours
ca: Hores laborals

en: Work hours
ca: Horari de treball

en: Work hours setup
ca: Configuració de l&#39;horari laboral

en: Working Hours
ca: Horari de treball

en: Working hours
ca: Horari de treball

en: Wrong address?
ca: Adreça equivocada?

en: Year
ca: Repetir cada any

en: Yearly
ca: Anualment

en: Years
ca: Anys

en: Yes
ca: Si

en: Yoga
ca: Ioga

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
ca: Actualment esteu connectats a Google Calendar per administrador. Anul·lar la connexió de Google Calendar no està disponible.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
ca: Actualment esteu connectat al calendari de l&#39;Outlook per l&#39;administrador. La connexió al calendari de l&#39;Outlook no està disponible per substituir-la.

en: You are on the waiting list with position
ca: Estàs en llista d'espera amb posició

en: You are the only provider for this service
ca: Vostè és l'únic proveïdor d'aquest servei

en: You are the only provider on
ca: Vostè és l'únic proveïdor de

en: You are using a form that will be outdated soon!
ca: Esteu utilitzant un formulari que aviat quedarà antiquat!

en: You can also cancel and delete its future events.
ca: També podeu cancel·lar i eliminar els seus esdeveniments futurs.

en: You can also cancel its future events.
ca: També podeu cancel·lar els seus futurs esdeveniments.

en: You can also clear all filters to view all services.
ca: També podeu esborrar tots els filtres per veure tots els serveis.

en: You can also delete its future events.
ca: També podeu esborrar els seus esdeveniments futurs.

en: You can also open its future events.
ca: També podeu obrir els seus esdeveniments futurs.

en: You can edit or delete each appointment
ca: Podeu editar o eliminar cada reserva

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
ca: A continuació podeu trobar les cites que heu seleccionat per reservar. Si voleu reservar més, feu clic al botó següent.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
ca: Podeu importar les columnes següents: Nom, Cognom, Correu electrònic, Telèfon, Gènere, Aniversari, Nota.

en: You can use this coupon for next booking:
ca: Podeu utilitzar aquest cupó per a la propera reserva:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
ca: Pots utilitzar aquesta opció per exportar els assistents en un arxiu CSV <br/> per a l'esdeveniment seleccionat.

en: You don't have any appointments
ca: No tens cap cita

en: You don't have any custom fields here yet...
ca: Encara no tens camps personalitzats aquí...

en: You don't have any events
ca: No tens cap esdeveniment

en: You don't have any packages
ca: No tens cap paquet

en: You have already booked this appointment
ca: Ja has reservat aquesta cita

en: You have already booked this event
ca: Ja has reservat aquest esdeveniment

en: You have appointments for
ca: Té cites per

en: You have appointments for this service
ca: Té cites per a aquest servei

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
ca: Heu desactivat tots els mètodes de pagament disponibles. En el seu lloc s'utilitzarà el mètode de pagament per defecte de la configuració general.

en: You have entered an incorrect email.
ca: Heu introduït un correu electrònic incorrecte.

en: You have entered an incorrect password.
ca: Heu introduït una contrasenya incorrecta.

en: You have reached maximum number of registered domains
ca: Has arribat al nombre màxim de dominis registrats

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
ca: Heu rebutjat correctament aquesta sol·licitud de reserva. L&#39;estat s&#39;ha actualitzat al sistema.

en: You will be redirected to the payment checkout.
ca: Seràs redirigit a la caixa de pagament.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
ca: Esteu canviant els paràmetres que s'han configurat individualment per als empleats. Vols aplicar aquests canvis a tots els empleats?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
ca: Esteu editant un esdeveniment recurrent. Aplicar canvis només a aquest, o a aquest i a tots els esdeveniments futurs? Nota: Les entrades per a esdeveniments amb assistents no s'actualitzaran.

en: Your API key
ca: La teva clau API

en: Your ID must include at least one letter
ca: El teu ID ha d'incloure al menys una lletra

en: Your Information
ca: La teva informació

en: Your Name
ca: El teu nom

en: Your balance has been recharged.
ca: El seu saldo s'ha recarregat.

en: Your booking has been canceled.
ca: La vostra reserva s'ha cancel·lat.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
ca: La teva reserva s&#39;ha cancel·lat correctament. Si tens cap pregunta o vols reprogramar-la, contacta amb l&#39;administrador.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
ca: La teva reserva s&#39;ha completat i aprovat correctament. Ja estàs a punt i pots esperar que tot vagi bé.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
ca: La teva reserva ha estat aprovada, però hi ha hagut un problema en completar el procés. Si us plau, contacta amb l&#39;administrador per assegurar-te que tot s&#39;hagi registrat correctament.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
ca: La teva reserva s&#39;ha processat correctament, però no s&#39;ha pogut aprovar. Si necessites ajuda, contacta amb l&#39;administrador.

en: Your card number is incomplete
ca: El seu número de targeta està incomplet

en: Your card number is invalid
ca: El seu número de targeta no és vàlid

en: Your card's expiration date is incomplete
ca: La data de caducitat de la seva targeta està incompleta

en: Your card's expiration year is in the past
ca: L'any de caducitat de la seva tarjeta ja ha passat

en: Your card's security code is incomplete
ca: El codi de seguretat de la seva targeta està incomplet

en: Your current changes will be lost.
ca: Els canvis actuals es perdran.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
ca: Les teves dades es desaran abans de redirigir-te a un altre formulari.

en: Your information
ca: La teva informació

en: Your name
ca: El teu nom

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
ca: La contrasenya ha estat restablerta amb èxit

en: Your password has been reset successfully.
ca: La contrasenya s'ha restablit correctament.

en: Your postal code is incomplete
ca: El seu codi postal està incomplet

en: Zoom Join Link (Participants)
ca: Enllaç per unir-se a Zoom (participants)

en: Zoom Link
ca: Enllaç Zoom

en: Zoom Links
ca: Enllaços Zoom

en: Zoom Start Link (Host)
ca: Enllaç d'inici de Zoom (amfitrió)

en: Zoom User
ca: Usuari de Zoom

en: Zoom WP hooks
ca: Ganxos Zoom WP

en: Zoom join meeting (participants) link
ca: Enllaç per unir-se a la reunió de Zoom (participants)

en: Zoom link
ca: Enllaç de Zoom

en: Zoom setup
ca: Configuració del zoom

en: Zoom start meeting (hosts) link
ca: Enllaç d&#39;inici de reunió de Zoom (amfitrions)

en: Zoom user
ca: Usuari de Zoom

en: and
ca: i

en: application (client) ID and secret
ca: ID i secret de l&#39;aplicació (client)

en: application ID, client ID and client secret
ca: ID d&#39;aplicació, ID de client i secret del client

en: appointment is required to be booked now.
ca: és necessari reservar la cita ara.

en: appointment slots left to be booked
ca: places que queden per reservar

en: appointments are required to be booked now.
ca: és necessari reservar les cites ara.

en: at
ca: a les

en: at {time}
ca: a {time}

en: book appointments before the deal expires!
ca: Té cites per a aquest servei

en: day
ca: Dia

en: days
ca: Dies

en: employee
ca: empleat

en: employees
ca: empleats

en: employees.
ca: Empleats

en: example@mail.com
ca: exemple@mail.com

en: filled
ca: omplert

en: from
ca: de

en: iCloud App-specific Password
ca: Contrasenya específica de l'aplicació iCloud

en: iCloud Email Address
ca: Si us plau, introdueix un correu electrònic vàlid

en: iCloud app-specific password
ca: Contrasenya específica de l'aplicació iCloud

en: iCloud email address
ca: Adreça de correu electrònic d'iCloud

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
ca: Adreça de correu electrònic d'iCloud i contrasenya específica de l'aplicació iCloud

en: includes
ca: inclou

en: includes:
ca: inclou:

en: locations
ca: ubicacions

en: mandatory notice
ca: avís obligatori

en: month
ca: Mes

en: months
ca: Mesos

en: of
ca: de

en: on
ca: en

en: out of
ca: fora de

en: people
ca: El preu es multiplicarà per la quantitat de persones

en: people waiting
ca: gent esperant

en: person
ca: persona

en: person waiting
ca: persona esperant

en: placeholder
ca: Marcadors

en: plain
ca: plana

en: reCAPTCHA Type
ca: Tipus reCAPTCHA

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
ca: El repte de reCAPTCHA ha caducat. Torna-ho a provar.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
ca: La configuració de reCAPTCHA no és vàlida.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
ca: No s&#39;ha pogut carregar reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
ca: reCAPTCHA al tauler de clients

en: reCAPTCHA on Employee Panel
ca: reCAPTCHA sobre el panell d'empleats

en: reCAPTCHA setup
ca: Configuració de reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed.
ca: La validació de reCAPTCHA ha fallat.

en: results
ca: resultats

en: service
ca: servei

en: services
ca: serveis

en: settings
ca: configuració

en: slot left
ca: plaça pendent

en: slots left
ca: places pendents

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
ca: Les ranures que heu seleccionat estan ocupades. En canvi, us oferim les franges horàries més properes.

en: spot left
ca: plaça pendent

en: spots left
ca: places pendents

en: text
ca: Text

en: ticket left
ca: plaça pendent

en: tickets left
ca: places pendents

en: to
ca: de

en: try different email
ca: Si us plau, introdueix el correu electrònic

en: until
ca: fins

en: week
ca: Setmana

en: weeks
ca: Setmanes

en: {booked}/{total} Booked
ca: {booked}/Reser {total} vat

en: {count} Appointment | {count} Appointments
ca: {count}Cita | N {count} omenaments

en: {count} Assigned
ca: {count}Assignats

en: {count} Attendee | {count} Attendees
ca: {count}Assistent | Assistents {count}

en: {count} Day | {count} Days
ca: {count}Dia | {count} Dies

en: {count} Employees
ca: {count}Empleats

en: {count} Extras
ca: {count}Extres

en: {count} Month | {count} Months
ca: {count}mes | {count} mesos

en: {count} Selected
ca: {count}seleccionat

en: {count} Service | {count} Services
ca: {count}Servei | {count} Serveis

en: {count} Spots
ca: {count}Taques

en: {count} Total
ca: {count}Total

en: {count} Week | {count} Weeks
ca: {count}setmana | {count} setmanes

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
ca: {count}la cita ha estat eliminada. | {count} les cites han estat eliminades.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
ca: {count}cita no s'ha suprimit. | les {count} cites no s'han suprimit.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
ca: {count}el cupó s'ha eliminat. | els {count} cupons s'han eliminat.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
ca: {count}cupó no s'ha eliminat. | els {count} cupons no s'han eliminat.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
ca: {count}client no ha pogut ser eliminat a causa de futures reserves. | els {count} clients no han pogut ser eliminats a causa de futures reserves.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
ca: {count}client eliminat. | {count} clients esborrats.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
ca: {count}els clients no van ser importats a causa de que faltaven el nom, el cognom, el correu electrònic no vàlid, el número de telèfon o una combinació d'aquestes raons.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
ca: {count}clients amb la mateixa adreça de correu electrònic ja existeixen a la vostra llista de clients. Si opteu per sobreescriure aquests registres, algunes de les seves dades actuals seran substituïdes per informació nova.

en: {count} day | {count} days
ca: {count}dia | {count} dies

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
ca: {count}empleat ha estat eliminat. | els {count} empleats han estat eliminats.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
ca: {count}L&#39;empleat no s&#39;ha eliminat a causa de futures reserves.{count} Els empleats no s&#39;han eliminat a causa de futures reserves.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
ca: {count}s'ha eliminat la reserva d'esdeveniments. | {count} s'han eliminat reserves d'esdeveniments.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
ca: {count}la reserva d'esdeveniments no s'ha eliminat. | {count} les reserves d'esdeveniments no s'han eliminat.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
ca: {count}esdeveniment ha estat eliminat. | {count} esdeveniments han estat eliminats.

en: {count} event | {count} events
ca: {count}esdeveniment | {count} esdeveniments

en: {count} hour | {count} hours
ca: {count}hora | {count} hores

en: {count} item selected | {count} items selected
ca: {count}element seleccionat | {count} elements seleccionats

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
ca: {count}la ubicació ha estat eliminada. | les {count} ubicacions han estat eliminades.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
ca: {count}La ubicació no s&#39;ha suprimit a causa de futures reserves.{count} Les ubicacions no s&#39;han suprimit a causa de futures reserves.

en: {count} minute | {count} minutes
ca: {count}minut | {count} minuts

en: {count} month | {count} months
ca: {count}mes | {count} mesos

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
ca: {count}s'ha eliminat la reserva de paquets. | {count} s'han eliminat reserves de paquets.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
ca: {count}la reserva de paquets no s'ha eliminat. | {count} les reserves de paquets no s'han eliminat.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
ca: {count}El paquet ha estat eliminat. | els {count} paquets han estat eliminats.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
ca: {count}El paquet no s&#39;ha eliminat a causa de futures reserves.{count} Els paquets no s&#39;han eliminat a causa de futures reserves.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
ca: {count}El recurs ha estat eliminat. | {count} els recursos han estat eliminats.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
ca: {count}el recurs no ha estat eliminat. | {count} els recursos no s'han eliminat.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
ca: {count}el servei ha estat eliminat. | els {count} serveis han estat eliminats.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
ca: {count}servei no ha estat eliminat. | els {count} serveis no s'han eliminat.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
ca: {count}Impost ha estat eliminat. | s'han eliminat els {count} impostos.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
ca: {count}l'impost no ha estat eliminat. | {count} els impostos no s'han suprimit.

en: {count} week | {count} weeks
ca: {count}setmana | {count} setmanes

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
ca: {count}x Cita | {count} x Cites

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
ca: {successfulImports}fora de {totalRows} clients han estat importats a la seva llista de clients.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
ca: “Data i hora de reserva” establirà el límit en funció de la data de creació de la reserva, independentment de la data i hora de l'esdeveniment. <br>La “Data i hora d'inici de l'esdeveniment” l'establirà en funció de la data i l'hora d'inici de l'esdeveniment.
